Moje sny

prawdopodobnie mialas duzo warzyw do obierania dlatego taki mialas senUśmiech
Odpowiedz

Dzięki za pełen profesjonalizm...
Odpowiedz

Truskawk nie zauważyłam abys pomagała innym ...może zaczniesz?
Odpowiedz

Dziękuję za radę. Zaczęłam Uśmiech
Odpowiedz

Obrączka - zamknięty krąg, ograniczenie, funkcjonowanie w określonych granicach. Być może zbytnie przywiązywanie uwagi do szczegółów, ograniczanie własnych celów i dążeń, oczekiwanie na ich spełnienie zgodnie z naszymi życzeniami (życie wg schematu- widzimy to co chcemy zobaczyć - co przyjemne i korzystne), brak realnej i obiektywnej oceny sytuacji, stąd rozczarowanie - to przecież tylko kawałek metalu. Oczko
Odpowiedz

Dziękuję bardzo za interpretację Uśmiech
Odpowiedz

Dziś w nocy znów śnił mi się pierścionek...

Była noc, wracałam wraz moim znajomym do domu. Byliśmy pod moim domem, kiedy jemu uciekł autobus do domu... Poszliśmy wiec przeczekać to w pubie. Poszłam zamówić sobie jakiegoś drinka... Kiedy byłam przy barze znalazłam pierścionek... Złoty. Włożyłam go sobie na palec, ale spostrzeglam, ze on pewnie należy do kobiety która stała za mną. Oddałam go jej. Ona włożyła go na palec, ale stwierdziła, że może mi go oddać... Jej juz nie jest potrzebny... Nie wiem, czy wzielam czy nie ten pierscionek, ale o co moglo chodzic?
Odpowiedz

Przeglądnęłam senniki i oto co wyczytałam:
"Złoty pierścionek symbolizuje ciągłość i wieczność ze względu na swą formę nie mającą początku i końca jako krąg magiczny, tajemnicę, osobisty talizman, amulet, więź między wyższym człowieczeństwem a Bogiem, w symbolice materii więź między władzą a ludem. Pierścionek w symbolice sennej to magiczny talizman chroniący od ran i kalectwa i od złego oka, zachowujący młodość nosiciela. W magicznej symbolice pierścienia zawarta jest magiczna potęga koła, magiczna siła okręgu. Według legendy arabskiej król Salomon zawdzięczał swoją niezwykłą mądrość pierścieniowi, za pomocą którego zamknął i zapieczętował wszystkie demony, i uczynił je swymi niewolnikami. Zgubienie lub zniszczenie pierścienia odczuwa się jako wydarzenie złowieszcze. Pierścień jako zamknięte koło wieczność, ciągłość, całkowitość, zupełność, symbolizuje powtarzające się cyklicznie okresy czasu, kosmiczny cykl życiowy Wszechświata i każdej istoty żywej, kolejne rodzenie się i umieranie, wieczna, transcendentalna mądrość która nieustannie dąży do doskonałości."
Pierścionek symbolizuje związek, zaufanie, miłość i oddanie. Często śnią o nim osoby, które marzą o szczęśliwej i romantycznej miłości. Pierścionek pojawia się też wśród zakochanych planujących niebawem uczynić ważny krok na przód w swoim związku. Jeżeli ktoś nam podaruje pierścionek - szczęśliwa i wierna miłość. Złoty - możesz mieć w przyszłości liczne potomstwo. Znaleźć – wiele osób uważa że nie ma nic za darmo, uważaj, nie złap się na lep… Oczko
Odpowiedz

Dziękuje za interpretacje Uśmiech
Odpowiedz

Dzisiaj śniło mi się, że jechałam z koleżanką autobusem. Była noc, miałyśmy miejsce siedzące. Nagle jednak zorientowałam się, że wśród tłumu osób w autobusie jest mi znajomy chłopak. Wstałam i podeszłam do niego. Długo rozmawialiśmy, aż wysiadł na swoim przystanku i powiedział, że muszę go odwiedzić. ja jednak zostałam w autobusie. Jechałam do kina. Wróciłam na swoje miejsce siedzące i tak skończył się sen, co mógł oznaczać?
Odpowiedz

Dziś śniło mi się, ze szłam do nowego mieszkania koleżanki. Wsiadłyśmy we dwie do windy, ale winda zatrzymała się na 1 pietrze i musiałam dalej pojechać sama aż na 37 piętro. Winda jechała wolno, le w końcu dotarłam na miejsce. Weszłyśmy do mieszkania, które wyglądało jak średniej jakości pensjonat. Były tam 3 łóżka i jakaś obca dziewczyna. Wyszłam. Zjechałam windą na dół, ale tym razem winda była nowoczesna. Następnie przeniosłam się w śnie znów do mieszkania. Tym razem było one nowoczesne. Pełno zieleni na ścianach, jakieś animacje, grająca muuzyka w tle. Było duże i bardzo mi się podobało. Co ten sen może oznaczac?
Odpowiedz

Dziś w nocy śnił mi się dziwny sen. Byłam w hotelu, w którym nagle wybuchł pożar i musiałam stamtąd uciec, wraz z dzieckiem. Wydawało mi się w śnie znajome. Podczas całego snu to dziecko było dla mnie najważniejsze. Niosłam je na rekach (7 latek). Po jakimś czasie musiałam wrócić do palącego się hotelu. Widziałam na około straż pożarną, ale to nie ten budynek się palił. W hotelu dopiero jakby miał zacząć się pożar . Zostawiłam maleństwo na chwilę i wbiegłam po schodach, aby otrzymać to co potrzebuję. Jakieś pieniądze w kopercie z listem, iż właściciel hotelu musiał trochę ich wziąc na własne potrzeby (rozumiałam to) oraz buciki dla dziecka , bo bałam się, że jest mu zimno w stopki. Zbiegłam po schodach i na tym sen się skończył. O co mogło chodzić?
Odpowiedz

Dzis w nocy miałam bardzo dziwny sen. Mianowicie snilo smi się, zer rozmawiałam z pewnym mezczyzna i w pewnym momencie mnie okradl... Ale odziwo nie z telefonu, ale z karty sim... Zastanawialam się , dlaczego orkadl mnie tylko z tego, bo bez tego na pewno wytrzymam...
NAstepnie przeniosłam się w tym snie na dworzec kolejowy. Stal tam pociąg , ale był w nim tlum osob, uznalam, ze poczekam na następny... Wciąż rozmyslalam, o tym ze ten człowiek okradl mnie tylko z karty sim. W dalszej części czekałam wciaz na dworcu i przyszla moja kolezanka, przyjechal następny pociag i kazala mi wsiasc do niego ze sobą.... Chyba udało nam się wsiasc...

Co ten sen może oznaczac?
Odpowiedz

Dzisiaj w nocy miałam bardzo dziwny i emocjonalny sen. Mianowicie, na poczatku snila mi się klotnia z ojcem. Tak jakby on miał kochanke i chciał się wyprowadzić z domu. Stanelam całkowicie przeciwko niemu. Nastepnie sen się przeniosl. Swiecilo slonce. Pojawil się znajomy chłopak. Nic nie powiedział tylko wskazal, abym pocalowala go w policzek. Zlapal mnie za reke. Nastepnie pocalowal i poszliśmy gdzies razem, a caly czas swiecilo slonce.

Co ten sen może oznaczac?
Odpowiedz

Chciałabym prosić o interpretacje snu...
Mianowicie śniło mi się, że widze wszystko oczami jakiejś małej dziewczynki (lat 10?). Widać , że jest na jakimś wyjezdzie z rodziną? W którymś momencie ona wyszła z domu, a kiedy wróciła okazało się, że jej cała rodzina została zabita. Morderstwa trwały dalej, ale ona uciekła dzielnie, gdzieś w bezpieczne miejsce...

Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz

Dzisiaj w nocy śniło mi się, że byłam na weselu. Panował tam mrok. Nagle postanowiłam stamtąd wyjść i wsiadłam do BUSA... Niestety jadąc nim nie wysiadłam na swoim przystanku, ominęłam go. Musiałam dojechać do pętli i zawrócić. Kiedy dojechaliśmy na pętle był już dzień, słońce świeciło. Ja czekałam na autobus. Nagle w śnie pojawił się samochód... wsiadł ze mną do niego rudy, bardzo posłuszny piesek i przytulał się do mnie...

Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz

Rozejrzyj sie proszę wokół siebie, bo to nie Ty kierujesz swoim życiem, jestes bierna wobec kogos, kto za Ciebie podejmuje decyzje. Masz przy sobie nieszczerą osobę, której ufasz.
Odpowiedz

Dziękuję za wskazówkę Uśmiech
Odpowiedz

ProszęOczko
Odpowiedz

Dzisiaj w nocy snilo mi sie, ze bylam w sklepie z ubraniamia. Ogladalam bluzę, nie był to mój ulubiony kolor, bo biały ale była to ostatnia sztuka... Nagle ta bluza zniknęła, tak jakby ktoś mi ją ukradł tuż przed zakupem. Wyszłam ze sklepu z pustymi rękami.

Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz

Dziś w nocy śniło mi się, że przyszłam do wielkiego domu z małą dziewczynką (7 lat?). Ona mnie uwielbiała i chciała, abym się nią zajmowała. Ja też ją polubiłam. W śnie wystąpił również jej ojciec, który bardzo mi się spodobał.
Podziwiałam piekno wielkiego domu. Razem z dziewczynką wybrałam się na targ, aby kupić farby do jej koloru. Wybrałyśmy kolor szary i fioletowy... Mała dziewczynka powiedziała, że jej ojciec ma kogoś, ale ja jakoś czułam, że tak nie jest.

Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz

Dziś w nocy śniło mi się, że siedzę na przystanku autobusowym. Jest noc. W ręku trzymam telefon. Nagle telefon zaczyna płonąć. Lekko się nim parzę. Nastepnie odkładam telefon. Płomień przygasa. Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości