Pagan Tarot - studiowanie talii
#23

Moze zacznijmy od wyciagania jednej karty w ciagu dnia i zobaczymy jak sie bedzie realizowac? Co Ty na to? Ewentualnie jedna karta na jakies pytanie codzienne...jesli wolisz moga byc 3 lub 4 z tym ze poszczegolne karty musza miec okreslone miejsce w rozkladzie i do kazdej powinno byc pytanie szczegolowe.....Dodam jeszcze , ze pracuje w ogole z kartami odwroconymi w Tarocie a nauke powinnismy zaczac tylko od prostych...wiec? Jaka decyzja?
Odpowiedz
#24

To dobry pomysl ja miałam na dzien dzisiejszy 10 denarow.
Juz kiedys nawet mi wypadło, marzylam wtedy o wlasnym mieszkaniu i pokoj sprzatalam, bo taki bajzel jak ta laska ma na biurku ja miałam na parapecie Rotfl
Dzie z kolei zaproponowano mi przejscie do innego działu, ale nie wiem czy łaczyc to z ta karta
Odpowiedz
#25

Robimy tak...
Zadajesz proste pytanie...wyciagasz i wklejasz karte...(pytanie ma dotyczyc czegos co mozna nastepnego dnia zweryfikowac..)
Po wklejeniu karty probujemy zinterpretowac odpowiedz i patrzymy jak sie nastepnego dnia zrealizowala w kontekscie jej symboliki i obrazu...

Jak masz lepszy pomysl to zaproponuj cos innego....

To musi byc bardzo proste pytanie...z takich codziennych znaczen, konkretne... i do tego wklejasz karte , zeby tez inni mogli wziac udzial w dyskusji... to moze tez byc w kontekscie zagadki , na ktora mozna odpowiedziec..
Odpowiedz
#26

mdrive747 napisał(a):To dobry pomysl ja miałam na dzien dzisiejszy 10 denarow.
Juz kiedys nawet mi wypadło, marzylam wtedy o wlasnym mieszkaniu i pokoj sprzatalam, bo taki bajzel jak ta laska ma na biurku ja miałam na parapecie Rotfl
Dzie z kolei zaproponowano mi przejscie do innego działu, ale nie wiem czy łaczyc to z ta karta

10 Denarow mowi o tym , ze sprawa , krora bedzie dla Ciebie dzisiaj istotna moze laczyc sie z firma...wiec jak najbardziej karta jest odpowiednia
Odpowiedz
#27

ok to niezrozumiałam Cie, moze Ty zacznij ok?
Odpowiedz
#28

Pytanie i wklejenie karty...

Sluchaj...ja zadam pytanie...a Ty wyciagasz karte i szukasz w niej odpowiedzi... wklejasz karte..Bede pomagac Ci szukac odpowiedzi a Ty mnie

Pytanie krotkie brzmi...
Jaka osoba przed chwila prosila mnie o pomoc?

To sa studia wlasnie
Odpowiedz
#29

Wieża osoba w ktorej zyciu cos sie zawaliło?
Odpowiedz
#30

Chyba sie nie rozumiemy....moze ktos inny z Toba postudiuje...ja nie jestem tu codziennie....
Pozdrawiam
Odpowiedz
#31

Chętnie się przyłączę do studiowania tej talii, wprawdzie jeszcze jej nie mam (odkładam na nią pieniądze, a to może dłużej potrwać niestety), ale mogę korzystać ze skanów. No i chcę się upewnić, że te karty do mnie przemawiają i zakup ich będzie trafiony Uśmiech
Odpowiedz
#32

Loreley, zaczniemy od kart niezrozumialych albo najbardziej interesujacych czy wolisz wszystkie po kolei?
Odpowiedz
#33

To moze bedziemy zadawac tej talii pytania na jedna karte? Co Wy na to?
Odpowiedz
#34

ja myslalam o tym zeby najpierw rozpracowac znaczenia symbole itp, ale w sumie mozemy robić to w trakcie "zagadek".
Odpowiedz
#35

To zadaj prosze pytanie. Kazdy wyciaga swoja karte z tej talii? Mysle ze byloby ok.
Odpowiedz
#36

Loreley nie ma jeszcze kart wiec nie wiem czy to pojdzie
Odpowiedz
#37

Kto nie ma kart moze czytac z naszych.
Odpowiedz
#38

Gdzie wczoraj rano chcialam isc, ale nie wypaliło?

I wklejamy obowiazkowo karte ktora wyciagniemy
Odpowiedz
#39

Podaj moze link, z ktorego mozna wklejac karty?
Odpowiedz
#40

Proszę, oto link  Uśmiech
https://picasaweb.google.com/11286844845...PaganTarot
Odpowiedz
#41

Natka napisał(a):Proszę, oto link  Uśmiech
https://picasaweb.google.com/11286844845...PaganTarot

Dziekuje Kwiatek
Odpowiedz
#42

Wildwood napisał(a):Gdzie wczoraj rano chcialam isc, ale nie wypaliło?

I wklejamy obowiazkowo karte ktora wyciagniemy

[Obrazek: Major17.jpg]

Karta Gwiazdy (-) wiec faktycznie nie wypaliloOczko

Mialas isc do kina, teatru lub na koncert Uśmiech
Odpowiedz
#43

czy (-) oznacza ze wypadla Ci odwrocona?
Nie to nie bylo ani kino ani teatr ani koncert.
Odpowiedz
#44

Tak, tzn ze wypadla mi odwrocona.

Wiec moze nie poszlas do kosmetyczki albo fryzjerki, lekarza , na pływalnie?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości