Pagan Tarot - studiowanie talii
#89

Żubrówko i Rozi super zinterpretowalyscie i dziekuje ze dorzucilescie cos od siebie, bo watek ostatnio umarl.

Żubrowka (odnosnie 3 bulaw):
Cytat: A trójkąt ułożony z dwóch różdżek i ołówka - do zastanawiania się (z 2 buław) doszło działanie.

dokladnie, teraz mi sie zgadza: trójkat =symbol ognia = działanie =buławy
W 2 bulaw zastanawia sie jeszcze w 3 bulaw juz dziala
Niby proste, ale nie polaczylam. Dzieki Kwiatek

Tylko jeszcze nei wiem co to jest ta zuzyta bulawa w 2 bulaw. Czy to sa te stare schematy, sposoby myslenia ktore sa nieadekwatne do nowych sytuacji czy cos innego.
Odpowiedz
#90

Lady of Dreams napisał(a):Jestem jestem. Uśmiech Uśmiech Jesli ktos ma te instrukcje to niech moze ja tu wklei? Da sie?

Ja tylko mam swoje tłumaczenie tej mini ksiazeczki zalaczonej do talii, ktora byla w jezyku ang.
Odpowiedz
#91

No coz, pozostaje praktyka codziennaOczko
Odpowiedz
#92

Widzialam w straganie ezoterycznym jakies kolekcjonerskie wydanie pagana i tam byla wlasnie ksiazka, ale w jezyku angielskim. Tylko takie wydanie slono kosztowalo. plus minus 150 z tego co pamietam.
Odpowiedz
#93

Ale dlaczego sądzisz, że ta wbita w ziemię buława jest zużyta? Dlatego, że się dymi?
Odpowiedz
#94

Jest czarna do polowy czyli spalona i dymi, i poganka ma ja za sobą, a z tego co widze ta swiatlko rozdzi sluzy do oswietlania sytuacji, wiec jest niezbedne
Odpowiedz
#95

Cytat:Tylko jeszcze nei wiem co to jest ta zuzyta bulawa w 2 bulaw. Czy to sa te stare schematy, sposoby myslenia ktore sa nieadekwatne do nowych sytuacji czy cos innego.

Może być to a może odrzucenie mniej atrakcyjnej opcji która była do wyboru, wybieramy te która wydaje sie bardziej atrakcyjna.
Odpowiedz
#96

porzucenie biwaku, który miała, gdzie stacjonowała. Zakończyła przerwę biwakową i patrzy którędy ma iść dalej
Odpowiedz
#97

Rozi11 napisał(a):
Cytat:Tylko jeszcze nei wiem co to jest ta zuzyta bulawa w 2 bulaw. Czy to sa te stare schematy, sposoby myslenia ktore sa nieadekwatne do nowych sytuacji czy cos innego.

Może być to a może odrzucenie mniej atrakcyjnej opcji która była do wyboru, wybieramy te która wydaje sie bardziej atrakcyjna.

Hnmm zastanawiajace, ale jak sie to ma do 2 bulaw z RW? czy to tez karta wyboru?
Odpowiedz
#98

Dwójki to zawsze jakieś wybory. A tu może chodzi o to, czy w ogóle wyruszyć, czy nie, czy posłuchać głosu serca, czy rozumu.
Odpowiedz
#99

Cytat:Dwójki to zawsze jakieś wybory. A tu może chodzi o to, czy w ogóle wyruszyć, czy nie, czy posłuchać głosu serca, czy rozumu.

dokladnie tak Uśmiech
Odpowiedz

Ja tez akurat dzisiaj dzisiaj wyciagnelam karty Pagan i nie moge zidentyfikowac, ktora to Adept, a ktora Wtajemniczony.
Ktos wie?

Karty fakt maja energie, ale trzeba sie ich ciut poduczyc Uśmiech
Odpowiedz

po ilosci akcesoriów mozna poznac i wieku, ale tez mialam problem z tym kiedys.
z innej beczki to odpycha mnie ostatnio od tych kart, nie wiem dlaczego, a zawsze moje ulubione
Odpowiedz

Wildwood napisał(a):po ilosci akcesoriów mozna poznac i wieku, ale tez mialam problem z tym kiedys.
z innej beczki to odpycha mnie ostatnio od tych kart, nie wiem dlaczego, a zawsze moje ulubione

no to dziekuje za odpowiedz i juz jasne, sama bym na to chyba nie wpadla
Odpowiedz

czy ta ksiazka opisuje karty Pagan?
a tak wogole, jezeli ktos by chcial karty Pagan, to moge sie wymienic, ja ich jednak nie bede sie uczyla Uśmiech
nie powiem maja swoje przeslanie, ale za duzo mam tego wszystkiego
Odpowiedz

Suna, a na co byś się wymieniła?
Odpowiedz

Zubrowka na jakies ciekawe ksiazki, nie koniecznie o magii, moga to byc harlequiny, cos Rodziewiczownej, wiem ze to banal, ale w racy takie sie dobrze czyta Uśmiech
moje karty sa rozpakowane, ale nie uzywane i nie zniszczone, z reszta osoby ktore sie ze mna wymienialy moga potwierdzic, ze wysylam rzeczy w idealnym stanie, i tez takich oczekuje.
kiedys dostalam ksiazke ktora byla tak brudna, ze musialam ja wyrzucic, nie bylam w stanie wziasc do reki aby przeczytac, taka wymiana mnie nie interesuje
no i jeszcze najwazniejsze, ja mieszkam w szwecji, czyli wysylka zagraniczna, ale mozna zwyklym, wszystko dochodzi
Odpowiedz

Suna, odpisałam Ci na pw, żeby nie zaśmiecać wątku.
Jak wszystko się uda, podzielę się wrażeniami Uśmiech
Odpowiedz

targ ubity, Pagan leci do Zubrowki samolotem Język
Odpowiedz

Jak tam, uczycie sie Pagana czy nie? Chetnie poczytam Uśmiech
Odpowiedz

Studiuję tę talię od kilku dni (w wolnych chwilach). Mam już swoje pierwsze przemyślenia.
Karty dworskie ujęte w zupełnie inny sposób.
Tam, gdzie mamy energię męską (buławy i miecze), przedstawieni są faceci, a tam gdzie jest energia żeńska (kielichy i denary), mamy kobitki.
Osoby są w różnym wieku, od młodzika, do starca. I to rozumiem.
Nie bardzo natomiast trafiają do mnie te elementale zamiast paziów Bezradny
O co w tym chodzi?
Odpowiedz

Żubrówka aż tyle się dopatrzyłas, no to jestem pod wrażeniem Uśmiech) ja tez msm karty, dostałam od Klary Olszewskiej :p
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości