Warsztat 1 - Wydarzenie [rozwiązane]
#45

oj... jakoś nie zauważyłam SARNY udziału

SARNA Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#46

Moi Drodzy,
na poczatku chcialam Wam wszystkim serdecznie podziekowac za odwage wziecia udzialu w pierwszym warsztacie. Kazdemu z Was jakis szczegolik wyszedl i mam nadzieje ze w ten sposob lepiej poznacie swoje karty...
Najlepiej wypadly w Ma_ewa, ktora celnie napisala o wypadku i Sarenka , ktora pieknie opisala moj bol, lzy , szpital..

Przyznam ze trudno jest mi wybrac ale hmmm no coz....jak trzeba to trzeba...
Zwyciezczynia 1 Warsztatu zostaje Ma_ewa! Wielkie brawa i gratulacje zarowno dla niej jak, rowniez wszystkim ktorzy wzieli w nim udzial Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski

Kolejny warsztat prowadzi wiec Ma_ewa
Odpowiedz
#47

Pierwszy warsztat najlepiej rozkminiła ma_ewa01 Oklaski :bow-yellow:
Odpowiedz
#48

Ma_EwaOgromne gratulacje!!! Oklaski Oklaski Oklaski ...i dla wszystkich tutaj zmagających się z interpretajcją Kwiatek Kwiatek
Lady Kotek bidulko Ty moja...ile Ty musiałaś się nacierpieć Pociesza Kładąc te karty miałam pewne obawy...wiedziałam,że nic dobrego w nich nie zobaczę...szczerze to w ogóle bałam się ich interpretacji....ten Asik mnie trochę wywiódł ,ale już teraz wiem,na co mam zwracać uwagę w moim rozkładzie... Buziak

.......Ogromnie Wam dziękuję Zawstydzony......

A więc czekamy na ma-Ewa
Odpowiedz
#49

Oj, widzę, ze sie działo...I ja wygrałam, no, no Cwaniak
Dzięki Lady za zainaugurowanie fajnej, pouczającej zabawy Kwiatek . Bardzo ciekawy temat i super nauka. Świetnie to zorganizowałaś, Bell.
Gratuluję wszystkim uczestnikom, Sarna- super wyczułaś emocje Ok .
Karty faktycznie miałam idealne. Ten ryc buław i 4 kije - jak nic uziemienie w domku i obecność młodego troskilwego mężczyzny...jak by nie patrzył, niech mi ktoś powie, że karty nie widzą Rotfl Tylko interpretator nie zawsze umie prawidłowo odczytać, he, he.
Dobrze, dosyć tych zachwytów, bo pewnie wszyscy czekają na nowe pytanie.
Zatem idę do nowego wątku
MUśmiech
Odpowiedz
#50

To ja Wam serdecznie dziekuje . Kwiatek Kwiatek
Fakt , nacierpialam sie ale w kazdej sytuacji szulam nutki optymizmu... Gdybyscie tylko wiedzialy jakie mialam "odjazdy" po 3 tabletkach tramalu razem wziętychOczko Smialam sie jak glupi do sera i kochalam caly swiatOczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości