Warsztat 1 - Wydarzenie [rozwiązane]
#23

slawek_88 napisał(a):To ide na pierwszy ogień, trudne i dość ogólne pytanie, ale próbuje hehehe Rotfl (Jeszcze raz gratuluje pomysłu Buziak )

No więc:

Użyłem kilku układów
1) Krzyż celtycki: z przełożenia 4 monety (pod spodem 9 kielichów) Mag I (8 buł), 7 buław (Koło fort)
No wiec tu uzyskuje informacje o jakims może orzeczeniu, postępowaniu prawnemu w wyniku którego weszłaś być może w posiadanie czegoś, bądź zostało ci coś przepisane o co toczyła sie sprawa przez jakiś czas...
1. 6 buław
2. Głupiec
3. 3 moenty
4. 7 monet
5. Kapłan V
6. 9 buław (4 miecze)
7. Rycerz buław
8. Q kielichów (Cesarzowa)
9. Paź monet
10. Paź buław

Z tych kart rysuje mi się wydarzenie które postrzegać można w kategoriach zwycięztwa, na zasadzie utrzymania czegoś w posiadaniu, co kosztować mogło oddalenie od czegoś lub kogoś innego. Duży wpływ, mogła mieć na wszystko kobieta, lub po prostu wokół niej toczyła się ta kwestia. Moim zdaniem takim istotnym wydarzeniem mogło być coś co skutkowało po prostu przeprowadzką do miejsca które zostało tobie przepisane w może jakimś spadku...
Wydarzenie mialo miejsce gdy oddalilam sie od domu, przeprowadzilam sie na łozko po wypadku
Położyłem jednak dodatkowo również rozkład na 7 kart
Koło Fortuny, 4 kiel, 4 buł, 2 monety, Słońce, Król mieczy i 10 moent (dołożony król buław)

To mnie trochę podtrzymało w przekonaniu że sprawa dotyczyć mogła spraw mieszkaniowych w związku ze sprawami rodowymi. gdzie dużą rolę odgrywała urzedowość, może kościół, może inny ustrukturalizowany podmiot.

Co do odczuć powiedziałbym że były to uczucia pomieszane, niby radość, ale trochę wychodząca bokiem czasami.

Dziekuje za interpretacje Slawku .
Odpowiedz
#24

niezle.. dlaczego ja o zdrowiu nie pomyślałam? Myśli a tyle mieczy pod spodem i ten Diabel.. i Kochankowie..czyli mąż.. i 4 miecze Krzyk
dobra nauka Kwiatek


ależ mam ograniczoną łepetynę Nerwus Buziak

i uśmiałam sie do rozpuku Rotfl

Lady mam nadzieje, że pozostałości po zdarzeniu już Ci nie dokuczają.. Kwiatek

BRAWO SŁAWEK Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#25

kosma_x napisał(a):karty postawione z ranka samego.. ryzyk fizyk, bawimy się Uśmiech


Lady of Dreams Zagadka nr 1. (04.02.2013)

1 lutego kilka lat temu cos waznego sie dla mnie wydarzylo. Sprobujcie okreslic:

1. Co takiego zaszlo w moim zyciu w tym dniu?

Paź Buław, XV Diabeł, VI Kochankowie + 4 Miecze
(8 Mieczy, 2 Kielichy, 7 Buław, 6 Mieczy)

2. Jak je wspominam?
III Cesarzowa, V Papież, x Koło Fortuny + 8 Kielichow

( XVIII Księżyc, Król Mieczy, Królowa Mieczy, Rycerz Mieczy)


myślę, że w tamtym dniu dowiedziałaś się o tym że zdradza Cie Twój chłopak, być może przyłapałaś go na zdradzie.. może ktoś Ci o tym powiedział.. mogłaś być tym tak zdruzgotana, że nie chciałaś już nic wyjaśniać.. nie chciałaś nic przyjąć do wiadomości, żadnych wyjaśnień, przez to wydarzenie nie widziałaś już możliwości dalszej znajomości.. myślę, że wręcz zerwałaś kontakt z Panem..

mogły być próby podejmowane przez Pana, ale to nic nie dało, 6 mieczy pokazuje mi zerwanie, odejście
Mialo to zwiazek z moim odejsciem z domu do pracy

Jak to teraz wspominasz..

Uważasz że tak miało być, że tak chciał los.. że to nie był ten mężczyzna, myślę ze tamta sytuacja mogła zmienić Twój pogląd na relacje pomiędzy facetem a kobietą.. no i dzięki temu że zostawilas tamtego faceta, poznałaś swojego męza, zostałas matką..

Tak, uwazalam ze to bylo zrzadzenie losu

odpowiedź: więc myślę, że tego dnia zerwałaś z chłopakiem, zakonczyłas relacje z powodu tego, że dowiedzialaś się o tym, że Cie zdradza.. moglas odejść bez slowa


jeśli chodzi o Pana.. czuł z tego powodu ogromny ból, zadałaś mu cios, który go bolał

Dziekuje Kosmo za interpretacje
Odpowiedz
#26

JackReno napisał(a):Zaryzykuję Kwiatek

Zrobiłem rozkład z sześciu Kart. Oto co mi wyszło:

Skróty myślowe odnośnie Kart:
Odwrócona 7 Buław - wahanie, niezdecydowanie
Walet Monet - młody mężczyzna, niezamożny, ale z perspektywami
3 Kielichów - uroczystość
Odwrócona 9 Mieczy - ból, cierpienie, zadręczanie się,
2 Buław - partnerstwo;
8 Monet - doświadczenie, rozwój

Jakiś mężczyzna oświadczył Ci się. Wahałaś się, nie byłaś pewna, czy przyjęcie oświadczyn to właściwa decyzja, gdyż Twój związek w przeszłości był naznaczony bólem i cierpieniem. Przyjęłaś zaręczyny, co zaowocowało sukcesem w związku. Odebrałaś to jako dobrą nauczkę i cenne doświadczenie życiowe, które rozwinęło Twoje uczucia.

Czułaś niezdecydowanie i niepewność.

Tak, nie bylam pewna co bedzie dalej ze mna, jak szybko wroce do zdrowia


Bardzo dziekuje za interpretacje
Odpowiedz
#27

Sylla napisał(a):Witaj Lady Kwiatek Również spróbuję, a co mi tam Luzik

1. Sprawiedliwość, 6 mieczy i 6 kielichów - myślę,że rozwiązałaś problem, który już za bardzo Ci ciążył. Prawdopodobnie chodzi rozwód i powrót do rodzinnego domu.
2. As mieczy, 9 mieczy i Wisielec - raczej nie wspominasz tego miło, ale czułaś,że innego wyjścia nie ma. Potrzebowałaś nowych perspektyw, miałaś dość tego co się dzieje w Twoim życiu (małżeństwie). I chyba wyszło Ci to na dobre.

Tak wspominam to jako dramatyczne wydarzenie w moim zyciu

Bardzo dziekuje za interpretacje Sylla
Odpowiedz
#28

lila napisał(a):Gwiazda Głupiec Moc
Pierwsze co mi przyszło do głowy to zaszłaś w ciąże ,lub urodziłaś i tego się trzymam .
Jak wspominasz?As Monet Świat Śmierć i tu szczerze mówiąc wystąpił problem,ale napisze ze to wspomnienie
jest dramatyczne Oczko


Tak to prawda, wspomnienie jest bardzo dramatyczne

Dziekuje za interpretacje Lila
Odpowiedz
#29

Bardzo dziękuję , już wiem dlaczego pokazało mi się dziecko i to chłopiec Oczko
Odpowiedz
#30

Kumczo napisał(a):lady cos się spóznia z rozwiązaniem , więc rzuciłam karty chociaz nie jestem zwoleniczka takich pytań ale...
U mnie wyszły bardzo pozytywne karty Paz kielichów, Słońce , 8 buław.
Z tego by wynikało , ze otrzymałas pomylsne widomości , skłaniałabym się tu do oswiadczyn , czyli ktos zaproponował ci nowy etap zycia, bądz do zaproszenia Cię, przez kogos do wyjazdu w jakieś ciepłe miłe mijsce.
rycerz kielichów - wspominasz to ciepło i tego pana takze.
Rotfl Rotfl
I takie są skutki takich pytań .
Odpowiedz
#31

ma_ewa01 napisał(a):To moje drugie podejście - zerwało mi połaczenie. Iiii wyszło zupełnie cos innego Bezradny


1. Co takiego zaszlo w moim zyciu w tym dniu?
Wieża, Świat, Król buław

W tym dniu miało miejsce jakies dramatyczne wydarzenie. Coś , co dotychczas w miarę dobrze funkcjonowało, rozpadło się na kawałki. Może dostałaś jakąś informację, dowiedziałaś się czegoś, co zatrzęsło Twoim światem, ale jednocześnie uwolniło Cię, poszerzyło horyzonty, otworzyło na Świat. Może efektem była podróż gdzieś daleko i poznanie jakiegoś mężczyzny. Być może przerwałaś milczenie, wyjawiłaś jakąś kłopotliwą tajemnicę i poczułaś się wolna.

2. Jak je wspominam? Rycerz buław, 4 buławy
Jako coś bardzo ekscytującego, z wypiekami na twarzyUśmiech

To prawda, nie potrafie spokojnie o tym mowic


Może też , rozumując w inną stronę miałaś jakiś poważny wypadek, musiałaś odbyć gdzieś daleko rehabilitację...może kogoś interesującego w tym czasie poznałaś i miło spędzałaś czas np pomiedzy zabiegamiUśmiech

Brawo! Trafilas w sedno!

Jak by nie patrzeć, jakiś buławiany sie tu przewija...
Pozdrawiam
MUśmiech

Dziekuje bardzo za interpretacje Ma_ewo
Odpowiedz
#32

Virgil napisał(a):1. Co takiego zaszło w moim życiu w tym dniu? - 5 kielichów, III WŁADCZYNI, XII WISIELEC
Zakończyłaś ważną relację, związek... rozwiodłaś się. Wiele Cię to kosztowało... myślę, że na jakiś czas nawet wyłączyło z życia towarzyskiego

2. Jak je wspominam? - XIII ŚMIERĆ, Rycerz mieczy, VI KOCHANKOWIE
Z perspektywy czasu wiesz, że podjęłaś słuszną decyzję... myślę, że wspomnienia są nadal bolesne, ale wyciągnęłaś z nich ważną lekcję, odnalazłaś się i otworzyłaś na nową miłość.

Tak, wspomnienia nadal sa bardzo bolesne..
Dziekuje za interpretacje Virgill
Odpowiedz
#33

Według mnie otrzymałaś propozycję nowej , lepszej pracy lub awansowałaś.
Biłaś się z myślami , to był ogromny stres, ale byłaś dumna , że cię doceniono. To było twoje marzenie.

Krzyż :
1) Król kiel.
2) 10 kiel.
3) 2 mieczy
4) 8 buław
5) IV Cesarz
6) Q mieczy

............................... 4 ) [Obrazek: w08.jpg]

3) [Obrazek: s02.jpg]... 1) [Obrazek: c14.jpg] / 6) [Obrazek: s13.jpg] .. 5) [Obrazek: 04.jpg]

..............................2) [Obrazek: c10.jpg]
Odpowiedz
#34

Pełnia napisał(a):1. Co takiego zaszło w moim życiu w tym dniu? - 9 mieczy, Świat, Król Pucharów
2. Jak je wspominam? - Rycerz Denarów, 6 pucharów, Q Mieczy

1.Skończył się koszmar a Ty poczułaś wolność, niezależność, spełniło się to czego od dawna pragnęłaś i co spędzało ci sen z powiek.
To były stresujące chwile, ale otworzyły się przed tobą nowe możliwości, tak jakbyś zamknęła pewien rozdział życia za sobą.
Był przy tobie towarzysz życia/przyjaciel, który cię wspierał, który był ci bliski.

W tych trudnych chwilach byl przy mnie syn i maz, wiec nie wiem ktorego Ci karty pokazaly
Jednym słowem wyzwoliłaś się!
2.Wspominasz ze spokojem i uważasz, że podjęłaś dobre i rozsądne decyzje, czasem nachodzi cię nostalgia, czegoś robi się żal, że coś bezpowrotnie minęło, ale dobrze wiesz, że teraz musisz twardo stać na ziemi i być silną kobietą, niezależną kobietą/rozwiodłaś się?
Pozdrawiam ciepło Oczko

Bardzo dziekuję za interpretacje
Odpowiedz
#35

czyli pierwsze koty za płoty Hura

ma_ewa szczególnie gratuluję za trafną ocenę kart Oklaski Oklaski Oklaski

a właściwie wszystkim Oklaski

dobra nauka Ok
Odpowiedz
#36

Hmmmmmm.... Myśli ....teraz po odpowiedzi całikiem inaczej widzę moje karty.... :uoee: .... Lol
Odpowiedz
#37

SARNA1 napisał(a):Zbiór szybkich myśli na temat moich kartUśmiechPrzepraszam za chaotyczność...czas mnie goni Buźki

Wydaje mi się,może chodzić tu o narodziny dziecka(twojegoUśmiech).Widzę Cię w szpitalu dzielnie walczącą,zmagającą się z ogromnym wysiłkiem(dosłownie napięcie mięśni,wzmożony wysiłek),oraz bólem(być może wszystko skończyło się cięciem cesarskim?).Boję się myśleć co było dalej,bo nie widzę abyś wspominała tę sytuację dobrze,a wręcz przeciwnie.Dlaczego widzę smutek, żal,stratę,ból i wyrzuty sumienia,zawalił Ci się kompletnie świat?brrr...co to za karty??Coś jakbyś nie mogła pogodzić się z przeszłością,która ciągnie się za Tobą....to wszystko na ten temat....

Brawo Sarenko! Swietnie wyczulas co czulam i z czym sie zmagalam!

1,2-As buław,Siła
3,4-Królowa buław,3 miecze
5,6-Król monet,Księżyc
7,8-królowa mieczy,Wieża

Bardzo dziekuje za interpretacje
Odpowiedz
#38

No Marzenka byłaś najbliżej Oklaski a i Sarna również Ok ale ogólnie wszystkim prawie wyszły karty na rzeczy, tylko z interpretacją gorzej Rotfl
Rudalko trochę się spóźniłaś Rotfl
Odpowiedz
#39

Kumczo napisał(a):lady cos się spóznia z rozwiązaniem , więc rzuciłam karty chociaz nie jestem zwoleniczka takich pytań ale...
U mnie wyszły bardzo pozytywne karty Paz kielichów, Słońce , 8 buław.
Z tego by wynikało , ze otrzymałas pomylsne widomości , skłaniałabym się tu do oswiadczyn , czyli ktos zaproponował ci nowy etap zycia, bądz do zaproszenia Cię, przez kogos do wyjazdu w jakieś ciepłe miłe mijsce.
rycerz kielichów - wspominasz to ciepło i tego pana takze.

Bardzo dziekuję za interpretacje Kumczo
Odpowiedz
#40

Za te spóźnienie dla Rudejlili Oklaski Oklaski

ma-ewa i Sarenka Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#41

rudalila napisał(a):Według mnie otrzymałaś propozycję nowej , lepszej pracy lub awansowałaś.
Biłaś się z myślami , to był ogromny stres, ale byłaś dumna , że cię doceniono. To było twoje marzenie.

Tak to byl ogromny stres i bilam sie z myslami jak sobie teraz poradzimy, z dwoma polamancami w domku

Krzyż :
1) Król kiel.
2) 10 kiel.
3) 2 mieczy
4) 8 buław
5) IV Cesarz
6) Q mieczy

............................... 4 ) [Obrazek: w08.jpg]

3) [Obrazek: s02.jpg]... 1) [Obrazek: c14.jpg] / 6) [Obrazek: s13.jpg] .. 5) [Obrazek: 04.jpg]

..............................2) [Obrazek: c10.jpg]

Serdecznie dziekuje Rudi
Odpowiedz
#42

rudalila napisał(a):Hmmmmmm.... Myśli ....teraz po odpowiedzi całikiem inaczej widzę moje karty.... :uoee: .... Lol
lilka bo my z opóznieniem i dlatego takie pozytywne karty wyszły Uśmiech
Nie chciały nam pokazc wypadku , a piekne uczuciowe zycie lady Kwiatek
Odpowiedz
#43

Luzik ....Spoko...rozkęcimy się.... Uśmiech Zawstydzony
Odpowiedz
#44

dzięki Lady of dreams Buziak nadal myślę, że na jakiś czas nawet wyłączyło z życia towarzyskiego Oczko

... Ma_Ewa i SARNA1 Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości