Warsztat 5 - Gdzie są kijki? [rozwiązane]
#23

Dzieki serdeczne za kolejne interpretacje Uśmiech Wasze skojarzenia sa bardzo interesujace Buziak

Kto jeszcze nie sprobowal swoich sil to serdecznie zapraszam, naprawde do zaden wstyd jesli nie trafimy a kolejne doswiadczenie czegos uczy Kwiatek

P.S. Fool dzięki za zyczenia, To mile Buziak
Odpowiedz
#24

Dzieki serdeczne za kolejne interpretacje Uśmiech Wasze skojarzenia sa bardzo interesujace Buziak

Kto jeszcze nie sprobowal swoich sil to serdecznie zapraszam, naprawde do zaden wstyd jesli nie trafimy a kolejne doswiadczenie czegos uczy Kwiatek

P.S. Fool dzięki za zyczenia, To mile Buziak
Odpowiedz
#25

Dodam jeszcze jeden komentarz co do 2 monet w moim rozkładzie. 2 monet oczywiście może symbolizować 2 kijki. To oczywiste, ale nie o to się przecież pyta i to nie jest istotą pytania, bo wszyscy wiemy że chodzi o kijki zatem pokazanie się kijków w rozkładzie w postaci 2 monet byłoby co najmniej dziwne. Bardziej 2 buławy by się pokazały.
Chciałbym tylko dopowiedzieć, że jeśli nie chodzi tu o kosz to być może o rower. Ja skupiam się przy tym warsztacie, aby odpowiedzieć w jakim sąsiedztwie, w sąsiedztwie czego znajdują się kijki. Nie czy wysoko zawieszone, czy nisko, czy na strychu czy w piwnicy itp. tylko chodzi mi o sąsiedztwo.
I trochę mi ten kosz spokoju nie daje. 2 monet wskazuje na coś okrągłego. Okulary bądź rower. Coś co ma związek z mężem, czyli albo kijki znajdują się blisko okularów męża, czegoś okrągłego, cechującego się dualnością, podwójnością (okulary -2 szkła, rower/skuter/motor - 2 koła, buty - 2 buty). Ogólnie obok czegoś co jest potrzebne do wyjścia, przemieszczenia się i co należy do męża. Idealnie tutaj pasuje rower, skuter, motor czy samochód stojący w garażu, na zewnątrz bardziej niż kosz. I koło tego czegoś stoją kijki. Czyli ostateczna odpowiedź: kijki znajdują się blisko: okularów, rowera, motocykla, skutera, samochodu gdzieś na zewnątrz. No ta karta 6 mieczy - nie wskazuje w żaden sposób na mieszkanie, karta wypływowa. Jeszcze tuaj mi pokazuje się aspekt finansów: w pracy u męża?
Odpowiedz
#26

Powiem Ci tylko tyle...w tym warsztacie na pewno czegos sie nauczysz odnosnie Twojej 2 Monet Pociesza
Odpowiedz
#27

U mnie pokazały się:
XVII Gwiazda, 3 mieczy, IX Pustelnik

Kijki są w pomieszczeniu gdzie jest woda: piwnica, łazienka, gdzie jest ciemno, niebiesko(?), jest to twój dom. Nie jest to pomieszczenie zbyt często używane, więc jeśli łazienka to nie główna, może jakiś składzik z wodą, z kranem?
Odpowiedz
#28

Dziekuje Cesarzowo Kwiatek

Do jutra jest jeszcze troszke czasu wiec zapraszam kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#29

Dzisiaj wieczorem o 19 rozwiazanie wiec zapraszam serdecznie , jeszcze jest czas, nie ma co sie zastanawiac Kwiatek
Odpowiedz
#30

Dzisiaj wieczorem o 19 rozwiazanie wiec zapraszam serdecznie , jeszcze jest czas, nie ma co sie zastanawiac Kwiatek
Odpowiedz
#31

Moi Drodzy,
kijki stoja w moim domu, w sypialni, w rogu pokoju za szafka, oparte o sciane, przy oknie...Zaslony za ktorymi sa kijki ukryte sa koloru bordowego..W pokoju znajduje sie rowniez biurko , fotel i krzeslo a takze regal z ksiazkami....roslinnosci brak

Wielu z Was odpowiedzialo bardzo fajnie, ze kijki sa w domu i z tego powodu serdecznie Wam gratuluje..

Najblizej rozwiazania byla Lila, ktora napisala ze kijki stoja przy scianie za szafka w pokoju...wskazala rowniez na kolor czerwony a zaslony sa bordowe...

Kosma kategorycznie zaprzeczyla, ze moga byc w sypialni chodz krazyla dobrze

Sarenka wskazala na kolor bordowy..oraz fakt ze znajduje sie w tym pomieszczeniu kanapa i fotel

Foolowi wypadly 2 Monety co w tym przypadku znaczylo ze kijki sa zakryte czyms, w tym wypadku byly za zaslonami

Reasumujac zyciezczynia tego warsztatu zostala Lila i jej serdecznie gratuluje Oklaski Oklaski Oklaski

Wszystkim uczestnikom bardzo dziekuje za uczestnictwo i za odwage...byliscie super Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Kolejny warsztat nr 6 prowadzi LILA!
Odpowiedz
#32

[Obrazek: gif_animate_saluti_auguri_04.gif]
WARSZTAT NR 5- Gdzie są kijki?
Gratulacje... lila

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#33

Brawo ,brawo Lila!!! Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#34

SARNA1 napisał(a):Brawo ,brawo Lila!!! Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
....i to ,ze w tym pomieszczeniu jest bardzo ładnie....,to jestem tego pewna Figielek Uśmiech
Odpowiedz
#35

Jest łądnie, to prawdaOczko
Odpowiedz
#36

"Sarenka wskazala na kolor bordowy..oraz fakt ze znajduje sie w tym pomieszczeniu kanapa i fotel"...i to ,że w tym pomieszczeniu jest bardzo ładnie.... to jestem tego pewna Figielek Uśmiech
Odpowiedz
#37

Lady of dreams napisał(a):Moi Drodzy,
kijki stoja w moim domu, w sypialni, w rogu pokoju za szafka, oparte o sciane, przy oknie...Zaslony za ktorymi sa kijki ukryte sa koloru bordowego..W pokoju znajduje sie rowniez biurko , fotel i krzeslo a takze regal z ksiazkami....roslinnosci brak

Wielu z Was odpowiedzialo bardzo fajnie, ze kijki sa w domu i z tego powodu serdecznie Wam gratuluje..

Najblizej rozwiazania byla Lila, ktora napisala ze kijki stoja przy scianie za szafka w pokoju...wskazala rowniez na kolor czerwony a zaslony sa bordowe...

Kosma kategorycznie zaprzeczyla, ze moga byc w sypialni chodz krazyla dobrze

Reasumujac zyciezczynia tego warsztatu zostala Lila i jej serdecznie gratuluje Oklaski Oklaski Oklaski

Kolejny warsztat nr 6 prowadzi LILA!

Lila GRATULUJE Oklaski Oklaski Oklaski
ogólnie dałaś inną interpretację niż reszta, bo jakoś koło warsztatowych elementów się obracaliśmy Uśmiech


Lady, może bez słowa "kategorycznie" napisałam, że nie wydaje mi się.. i patrząc na swoj układ, nadal bym na sypialnie nie wskazała.. jedynie 4 Monet mogła wskazać na miejsce, które nie jest otwarte dla wszystkich.. to jakaś twierdza, coś co się buduje i ma tylko dla siebie.. Uśmiech

kosma_x napisał(a):no dobra.. ćwiczenie bardzo dobre, więc pójdę na pierwszy ogień.. Zawstydzony

3 Buławy, Król Buław, 4 Monety + 8 Monet

wygląda na to, że kijki stoją w jakiejs pakamerze, mogą stać oparte o ścianę, gdzieś z gratami męża, albo jest to miejsce męża..
Król Buław podpowiada mi że tam znajduję się jego miejsce na narzędzia.. może być to równiez piwnica, garaż, domniemam, że miejsce to znajduje się w budynku, domu.. nie jest na zewnątrz.. tak więc myslę ze kijki stoją gdzieś obok narzędzi.. może być to również pokój który ma do dyspozycji Król.. natomiast nie wygląda mi na to, zeby te kijki stały w sypialni, pokoju dziecka, czy salonie.. na pewno są na co dzień schowane.. Uśmiech

Kwiatek

tak więc tym razem karty raczej nie najlepsze mi się pojawiły.. 4 Mieczy.. byłaby w 10 Kwiatek Uśmiech

napiszę tylko że bardzo fajnie warsztaty się rozwijają i mam nadzieje, ze równie chętnie weźmiemy udział w już 6 warsztacie który należy do Lilly Oklaski Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#38

Hura Hura oj dziękuje,to zaskoczenie.Karty wyciągnięte na szybkiego ,nie spodziewałam się Buźki
Odpowiedz
#39

Lila to ja poskaczę z Tobą chwilkę Rotfl


:happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-jumpgreen:
Odpowiedz
#40

Tak się patrzę na moje karty i kombinuję jakby je tu z sypialnią skojarzyć...może te spadające osoby z WIEŻY to jak spadanie zanim się w sen zapadnie.... Myśli ... Nie ... Rotfl
lila Ok
Odpowiedz
#41

Lila, gratulacjeUśmiech
U mnie ta Gwiazda mogła wskazywać na marzenia senne, a mnie aspekt wody wciągnąłUśmiech I Pustelnik jako odoosobnienie. Sypialnia jest samotnią w pewnym sensie.
Bardzo ciekawe zadanie i niełatweUśmiech Dziękuję Lady Buziak
Odpowiedz
#42

Casarzowo, to mnie bylo milo miec tylu gosci uczestniczacych w moim warsztacie Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości