Warsztat 9 - Maj [rozwiązane]
#45

Jeszcze jedna mi rzecz na mysl przyszla jak sie rano obudzilem (u mnie jest teraz dopiero prawie 9 rano). Mianowicie ze moze to byc tez impreza charytatywna ( no bo ta 5 denarow jako sygnifikator)...A reszta to pasuje mi do tej historyjki... Uśmiech
Sorki, ale opisy kart to powinienem wziasc z regulaminu DT, a nie z Chrzanowskiej... :uoee:

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#46

a może ty na wnuka czekasz Oczko
zwiężle piszę,bo po pracy sił niemam a niestety jeszcze jutro dopracy idę
A co do slubów w maju to nie jest dobry pomysł,wiem to ze swojego doświadczenia Bezradny
Odpowiedz
#47

ayla, ja w lutym brałam mój ślub...bardzo zły pomysł... Zły .... Rotfl

Ciekawe czy jeszcze ktoś spróbuje... Myśli ....może jednak... Prosi . Poczekam z rozwiązaniem do jutra, tak jak powiedziałam. Chyba ,że checie dziś wieczorem.
Odpowiedz
#48

rudalila......Dziś!!! Tak ...ciekawe jak reszta... Myśli ...niestety ta moja babska ciekawość Bezradny Oczko
Odpowiedz
#49

Dobra. Może być dziś. Za godzinkę.
Odpowiedz
#50

Ruda, stopniujesz napięcie lepiej niż wróżbita MaciejUśmiech
Odpowiedz
#51

lila napisał(a):Kolo Fortuny,Królowa Mieczy,Paz Kielichów,6 Kielichów, Kochankowie Kaplan,3 Monet.
lila napisał(a):Uzupełniając jeszcze swoje karty może czekać Cie chrzest ,oraz spotkanie z osoba,osobami Ci bliskimi być może z rodziny wraz z dzieckiem.
Milo spędzony czas na ,zwiedzaniu,wycieczka
Chrzest odpada ale reszta , powiedziałabym, strzał w 10kę.
KatiJo napisał(a):Pustelnik, Kochankowie, 6 kielichów, Świat, Kapłan, 3 monety...
... Ewentualnie roczek świętowany w rodzinie.

Pojedziesz gdzieś na tę uroczystość, do Polski może.
Tylko co tu robi ten Pustelnik? Nostalgia Cię ogarnie, rozmyślać będziesz może...
Roczek będzie świętowany , i owszem, zaraz wyjaśnię jaki... Tak, jadę do Polski. Tak
Lady of dreams napisał(a):Wisielec Kaplanka Pustelnik(-)

Wszystkie karty zwiazane z duchowoscia stad wnioskuje ze bedzie to wydarzenie majace swoj kontekst religijny, wiec bedziesz miala uroczystosc duchowa...
LoD, chyba nie będzie nawet czasu do kościoła pójść...chociaż...kto wie...może w ramach zwiedzania..? Ale ten WISIELEC psuje , wina będzie dużo wieczorami więc stan zawieszenia bardzo prawdopodobny... Rotfl Odwr.PUSTELNIK - jak najbardziej...będzie rozrywkowo, mam nadzieję. Hura
Janek napisał(a):Król Mieczy
Królowa Mieczy - Rydwan - Gwiazda

Huczna zabawa.... związana z podniesieniem kwalifikacji. Wymaga to wyjazdu ale będzie to w kraju. Dzięki temu rozwiniesz swoje talenty.
Czyli jakieś szkolenie, a na szkoleniach po nauce jest miłoUśmiech Będzie się lało...znaczy działo Uśmiech

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że będzie to nad wodą.
Bardzo hucznie może nie...ale zabawa na pewno będzie. W kraju...Polsce. Niestety nie będzie to nad wodą. Karty świetne, Janek.
KatiJo napisał(a):Samotna wycieczka dookoła świataOczko
Kapłan to do Rzymu może, a kielichy do winiarni. We Włoszech też je mająOczko
KatiJo...coś ci tu tu dobrze świtało...dobrze ci intuicja podpowiadała... to co prawda nie Rzym , ale KRAKÓW... Ok , winiarnie na pewno zaliczymy... Rotfl
SARNA1 napisał(a):RudaUśmiech
Ogólny obraz z przełożenia...powiedziałabym o wyjeździe za granicę w celu spotkania się twojego dziecka z ojcem, Polsce....
.....(Głupiec +Król Kielichów-uczta z udziałem dziecka/ci).
Jeszcze co widzę w kartach ogólnie....może chodzi tu o pewne zaproszenie i spotkanie się z przyjacielem z dzieciństwa(być może on Cię zaprosił)...kto wie...
Głupiec,Król kielichów,Rycerz buław,
8 mieczy,7 kielichów,Koło fortuny,Kochankowie,10 buław,Król mieczy
...
Dzieci będą , ojciec chyba też przyjedzie na jeden dzień. Podkreślona część dotyczy mojej Oli, ona się spotka z przyjacielem z dzieciństwa, a dokładnie z Liceum...chyba nawet z dwoma...
cesarzowa napisał(a):U mnie: XII Wisielec, 6 denarów, 4 kielichów
Wisielca widzę jako egzamin z życia, może dosłownie jako egzamin. Pasuje mi tu więc ślub.... Wiąże się to na pewno z jakąś poważną zmiana w życiu.
Ale tez mam taka myśl, ze ten Wisielec przeczekuje. Może więc to będzie urlop? Odpoczynek?Może niezwykła podróż do żródeł wiedzy i medytacji?

6 denarów - ta karta ma być miejscem tego wydarzenia. Pojęcia nie mam jak to rozumieć.Pogrzebię na forum to może mi coś przyjdzie do głowyUśmiech

Pogrzebałam: denary to północ.
Dokucza to nie północ....to Kraków. Jeśli chodzi o ślub , to będzie się o nim mówiło....planują w następnym roku...
ayla napisał(a):Mag Kochankowie 4 buławy
jak nic jakieś świętowanie,zaręczyny,córki?
To też, ayla... Hura
Hyacynt napisał(a):Z przelozenia: 3K - 4B - Swiat
Sygnifikator: 5D
Opis zdarzenia: 10D-Rydwan-9K-10K
Przelozenie to krotki opis: impreza rodzinna w Polsce (czyli dla Ciebie zagranica) , slub , potancowka i huczna zabawa.

Opis zdarzenia: podroz do Polski z prezentami (10D+Rydwan) , biesiada przy stole, potancowka i popijawa (9K) oraz spotkanie z rodzina dawno niewidziana i znajomymi 10K - zdarzenie odbedzie sie na poczatku maja (do 1- 5 maja), a z kalendarza wynika mi ze to powinien byc weekend 3-5 maj. Aha i jeszcze wychodzi mi ze to slub Twojego bliskiego kuzyna , a wlasciwie kuzynki bo sygnifikatorem ogolnym jest Wenus....

Taka mi sie historyjka ulozyla.... Muza
Fajna historyjka, Hyacynt. To będzie właśnie na początku maja, dokładnie 7go. Teraz nie będzie ślubu , ale się będzie mówiło o ślubie. Nie widzieliśmy się ponad rok.


No dobra ...to teraz rozwiązanie zagadki...

To będzie spotkanie z moimi dwiema córkami w Krakowie.
Z kasią i jej dziećmi, Zuzia(11) i Oluś(5) lecimy z Edynburga razem.
Ola z Davidem(partnerem) przylatują z Nowego Jorku do Krakowa w ten sam dzień(wieczór) 7go maja.
Spotkanie wymyśliła Ola, bo co rok, przez kolejne 3 lata , przylatywali z Davidem do Szkocji, ale w tym roku się zbuntowali i polecieli sobie do Meksyku na Boże Narodzenie. Nie widzieliśmy się więc ponad rok. Beczy
Pomysły na spotkanie były różne...np. Italia , ale stanęło na tym , że Kraków , bo Ola ma w Krakowie 2 kolegów ze szkoły.
Będzie na pewno zwiedzanie i dobra zabawa. Dużo pysznego jedzonka i wina, mamy zarezerwowane świetne hotele w samym centrum.

Pierwsza odgadła lila z lwami, [Obrazek: s0801.gif]ale inne osoby też odgadły, więc jeśli lila nie chce zadawać zagadki to wybierzemy kogoś innego.

Wszystkim gratuluję ! Jesteście wspaniali ! Oklaski
Odpowiedz
#52

No nieźle....przełożenie w miarę ,reszta mi kart w ogóle nie pasuje...zagadka Ruda w świetna no i wyczerpująca jeśli chodzi o mnie Ok Życzę wam super pobytu w Krakowie Buziak Kwiatek
Liluś brawa Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#53

Sarna1, ty też dobrze kombinowałaś.
Odpowiedz
#54

No a mnie wyszlo ze nastawiacie sie na trunki i wypoczynek jak nicOczko
Milego pobytu w Krakowie Rudi! Fajnie, ze bedziesz w kraju Uśmiech

Gratulacje Lilu! Brawa dla wszystkich uczestnikow!
Odpowiedz
#55

Już teraz rozumiem dlaczego duchowość mnie tak męczyła Kraków...niedaleko Wadowice ...Papież Zawstydzony Zawstydzony ....może karty w ten sposób kombinowały Bezradny Zawstydzony ...no cóż zabawa super...dziękuję Ruda...no i brawa dla Oklaski Oklaski Oklaski wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
#56

[Obrazek: congratulations-0912.gif]
Warsztat nr 9 - maj
gratulacje dla lili
brawa dla wszystkich... Oklaski

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#57

Rudalila,

Zycze milego pobytu w Polsce i ladnej pogody, maj to juz powinien byc chyba bez sniegu ??? ale jakby co to i kulig mozna zorganizowac...dzis to nic nie wiadomo...

Tak sobie mysle ze przestrzelilem o 2 dni te impreze , ale wychodzila mi polowa Byka , wiec zaokraglalem 2-gi dekanat Byka patrzac na kalendarz i weekendy...Ostatnio usiluje opracowac lepszy system datowania prognoz... Myśli

Gratulacje dla Lili.... Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#58

Bardzo dziękuję. Buźki Jeżeli to nie przeszkadza wyrażam Rudalilu zgodę , abyś wybrała druga osobę ,która zada zagadkę,oraz
dziękuję za fajny warsztat. Oczko Kwiatek
Odpowiedz
#59

To może KatiJo. Ona napisała zaraz po lili z lwami "... Ewentualnie roczek świętowany w rodzinie.Pojedziesz gdzieś na tę uroczystość, do Polski może."

Kati zadajesz zagadkę ?
Odpowiedz
#60

Gratulacje, Lilu!
Dziękuję wszystkim za zabawę. Ruda, to był bardzo trudny warsztat, ale jednocześnie chyba najfajniejszy.
Odpowiedz
#61

Chciałam jeszcze dopisać, bo wczoraj zapomniałam, że ten pomysł spotkania na początku maja związany jest także ze wspólnym oblewaniem naszych urodzin,
Oli i moich, obie jesteśmy z 10 czerwca. [Obrazek: b0202.gif][Obrazek: t3439.gif]
Już tak dawno nie obchodziłyśmy ich razem. Ola jednak nie mogła przyjechać w czerwcu , bo będzie zmieniać prace w maju... Muza
Odpowiedz
#62

rudalila napisał(a):
Janek napisał(a):Król Mieczy
Królowa Mieczy - Rydwan - Gwiazda

Huczna zabawa.... związana z podniesieniem kwalifikacji. Wymaga to wyjazdu ale będzie to w kraju. Dzięki temu rozwiniesz swoje talenty.
Czyli jakieś szkolenie, a na szkoleniach po nauce jest miłoUśmiech Będzie się lało...znaczy działo Uśmiech

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że będzie to nad wodą.
Bardzo hucznie może nie...ale zabawa na pewno będzie. W kraju...Polsce. Niestety nie będzie to nad wodą. Karty świetne, Janek.

Wszystkim gratuluję ! Jesteście wspaniali ! Oklaski

Karty dobre tylko interpretator do de. Zatem potwierdza się zasada Karty nie mylą się, tylko człowiek ich nie rozumie..

A najlepsze w tym jest to, że ja nie mam kart Oczko
Odpowiedz
#63

Janku, człowiek jak ma świadomość że czegoś nie wie, może sie mylić to jest lepszym wróżbita niż ten co pozuje na nieomylnego bo taikich nie ma.
Fajnie że wziąłeś udział. Masz ciekawe spojrzenie na karty.
Nie każdy ma odwagę to zrobićUśmiech
Odpowiedz
#64

Nauczyłem się tego, że jeśli czegoś nie wiem to lepiej to powiedzieć od razu niż zgrywać omnibusa. To wcześniej lub później wyjdzie, a ta osoba też wyjdzie ale na idiotę.
Wiem, że wiedzę zdobywa się tylko i wyłącznie przez doświadczenie, a warsztaty są do tego najlepszą okazją.
Co do odwagi to często musiałem robić w życiu rzeczy, przy których ten warsztaty to pikuś. Tu jak się pomyślisz to nic złego.
Odpowiedz
#65

Zadam za chwilke Buźki
Odpowiedz
#66

KatiJo napisał(a):Zadam za chwilke Buźki
ZadawajUśmiech Od jutra mam przerwę z dostępem do netu to muszę dziś napisać.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości