Warsztat 12 - Wydarzenie [rozwiązane]
#23

Lady of dreams napisał(a):Prosze uprzejmie Uśmiech

Jeszcze dodam ze to wydarzenie dodalo Ci wiary w swoje sily, podkreslilo poczucie wlasnej wartosci, ze jesli chcesz to dasz rade i potrafisz, ze nie ma rzeczy niemozliwych

Lady dziękuję za dopełnienie Buziak
Odpowiedz
#24

witam
wydarzenie związane z pracą,może szkolenie jak otworzyć biznes,dostałaś się bo byłaś bez pracy,w dołku,było to dla Ciebie czymś nowym
ale wspominasz to ciepło
as denarów 9 mieczy 2 miecze Słońce 8 denarów
Odpowiedz
#25

Ayla Buziak dziękuję,to bardzo miłe ,że wzięłaś udział Buźki
Odpowiedz
#26

Kochani ...do rozstrzygnięcia jest trochę czasu,więc chętnych zapraszam...jutro ok 20 rozwiązanie. Uśmiech
Odpowiedz
#27

SARNA1 napisał(a):WitajcieUśmiech

Około 10 lat temu miałam okazję uczestniczyć w pewnym wydarzeniu.Proszę opiszcie jaki charakter miało to wydarzenie,
-7 mieczy , As monet- wydarzenie miało charakter charytatywny
SARNA1 napisał(a):z czym ewentualnie mogło się wiązać
- z leczeniem, uzdrawianiem lub oddawaniem krwi lub w jakimś sensie z sercem
,
SARNA1 napisał(a):w jaki sposób tam się dostałam(na jakiej zasadzie)
- Król mieczy , Rycerz monet - drogą konkursu, jakaś ankieta może...
,
SARNA1 napisał(a):czym było dla mnie to wydarzenie i jak to wydarzenie wspominamjakie poczucie wniosło w moje życie
- Rycerz kiel., XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, Q mieczy, 2 mieczy - wydarzenie przyniosło ci wiele wzruszeń i wspominasz je jako dobrą lekcje wyrozumiałości , bycia fair i sprawiedliwej oceny ludzi i sytuacji, wspominasz je trochę z goryczą i...lękiem(?)...w każdym razie masz mieszane uczucia...
SARNA1 napisał(a):Z jakim miejscem jest związane lub w jakim miejscu ostatecznie odbywało się to wydarzenie
XIII ŚMIERĆ, III CESARZOWA, 0 GŁUPIEC - dwie z postaci trzymaja w ręku drążek...Cesarzowa tarczę....może to się odbyło w jakiejś hali sportowej... Myśli
Odpowiedz
#28

Co to było za wydarzenie
Rycerz Monet-GiermekMonet- 8 kielichow -> 6 buław dobrana

Jak tam się dostałaś
3 monet

Twoje odczucia co do wydarzenia
Rycez Mieczy-Król Monet-Królowa Monet

Wydaje mi się, że wydarzenie miało jakiś związek materialny,sądzę, że nie było to żadne szkolenie czy spotkanie rozwiijające umiejętności, raczej stawiałabym na wydarzenie, które spowodowało, że odwróciłaś się bez żalu tyłem do dotychczasowej twojej sytuacji (możliwe, że w pracy, w szarej codzienności), do jakiejś stagnacji która symbolizowana jest przez Rycerza Monet i to wydarzenie dawało jakiś nowy początek, jakieś wyzwanie. No i było w pełni sukcesem, takim Twoim zwycięstwem albo czułaś się wtedy jak zwycięzca. Tylko wydaje mi się, również, że mogłoby to być ew. wydarzenie na świezym powietrzu, w jakimś zielonym otoczeniu, może w towrzystwie gór? Ale nie sądze, żeby było tam bardzo wiele osób, niewiele tu ludzi czuje, ewentualnie jakieś kameralne grono?

Jak tam trafiłaś - z pewnością przez podszept osoby trzeciej - stawiałabym na kogoś kto jest dla ciebie jakimś wzorem albo ewentualnie kogo z pasją słuchałaś, może jakiś nauczyciel, może wykładowca albo ktoś kto jest dla ciebie jakims autorytetem albo był wtedy bardziej doświadczony.

Koniec końców byłaś niezwykle zadowolona z efektów tego wydarzenia - pokonałaś jakieś trudności, przezwyciężyłaś możliwe,że wpływ Króla Monet albo dla odmiany poznałaś go właśnie tam i to rzutowało na twoja ocene tego wydarzenia. Możliwe, że tym mężczyzną był Twój mąż... może szef, ale on chyba towarzyszył jakoś temu wydarzeniu.

Wróżka Dagmara wyczarowała więc trochę niestworoznych historii Oczko) - prosze się nie śmiać, gdyby się okazało, że po prostu jeździłaś traktorem na polu u babci Oczko
Odpowiedz
#29

Wydarzenie to kojarzy mi się z jakąś krzywda ludzka , być może ktoś został napadnięty,okradziony ,porwany , wybuch jakiś pożar lub doszło do wypadku samochodowego w którym brałaś udział i o włos uniknęłaś śmierci .
Duza panika ,zamieszanie i szybka akcja ratownicza, znalazłaś się tam zupełnie przypadkowo lub byłaś z gromadka jakiś osób , bądź z osoba Ci bliska .
Zdarzenie ,które było dane przez los , które na sama myśl budzi ogrom emocji i wniosło duże doświadczenie do Twojego życia.

Druga opcja to mogłaś uczestniczyć w jakimś egzorcyzmie , wywoływanie duchów ,miejsce na cmentarzu lub w jakimś starym budynku. Zabawa ze znajomymi ,która przerodziła się w nieprzyjemne odczucia i lek ,który Cie ogarnął. Oczko Dziś wiesz ze to nie żarty i na samo wspomnienie przechodzą Ci ciarki Oczko

Wieża, Głupiec 8 Bulaw ,5 Monet ,Kolo Fortuny , Śmierć, Królowa Mieczy.

No to dziś zawojowałam z ta moja fantazja ha ha Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#30

Dopisze Sarenko ze jako osoba młodziutka 10 lat temu, mogłaś tez brać udział w jakimś konkursie ,rywalizacji lub rozstaniu,gdzie trzeba było wykazać się sprytem i nie lada
odwaga . Przezwyciężyć swoje słabości i pokazać ze strach ma wielkie oczy. Zburzyłaś mur obronny i zaczęłaś nowy etap w życiu , nauczyłaś się ze poradzisz sobie sama i dasz rade wstawić czoło nie jednym tarapatom. Oczko
Odpowiedz
#31

Dodam jeszcze poza warsztatem bo ciagle za mna to chodzi , ze moglas odbierac porod ....
Odpowiedz
#32

Jak patrze na to co napisala Lady to bardziej bym stawiala na narodziny dziecka z moich kart... jesliby juz isc w tą strone

Ale ciekawa jestem jak to wyjdzie! Uśmiech
Odpowiedz
#33

Janek
10 Buław
XV Diabeł - 2 Buław - Król Buław
Hmmmm ----wygląda mi to na jakiś kurs menadżerski - radzenie sobie w trudnych sytuacjach, motywowanie pracowników. Wysłał Cię na nie szef starszy mężczyzna (przynajmniej od Ciebie). Dało to awans, podchodzisz dzięki temu do życia energiczniej (dało to "kopa").Wydarzenie dało mi kopa Uśmiech oraz w pewnym sensie awans Uśmiech
Co do miejsca to wiązało się ono z aktywnym wypoczynkiem (góry?).

Dancerone
coś związanego z wiedzą i nauką, egzamin, rozpoczęcie studiów?
dostałaś się tam dzięki swojej mądrości i intuicja dużo Ci pomogła
Czułaś się jakbyś mogła góry przenosić, to było takie osobiste zwycięstwo, zmieniło to całkowicie Twoje życie, zaczął się nowy etap.To prawda
Samo wydarzenie miało miejsce w Twojej rodzinnej miejscowości, co nie wyklucza późniejszego wyjazdu. Mogłabym jeszcze dodać, że może matura?

Aliza
siedze i mysle
Kaplanka /R puch /7 mieczy /7 monet /9 monet / Pustelnik / Pz monet
pewnie wzielas udzial w warsztatach ezoterycznych - rozwoj duchowy ... na lonie natury , gory ,nad woda ,ukryte sekretne miejsce znane jedynie wybranym - przesto sie doksztalcilas wzbogacilasRacja
[list=] druga opcja - z tymi MONETAMI .....to poszlas odszukac ukrytych skarbow ... ha.. ha... ha... opcja 3- zdawanie egzaminow
Tak jakby Uśmiech miało to z wiązek z egzaminem
drugi rozklad - Kaplanka / R puch / Cesarzowa / 9 puch /7 monet / 2 miecze
i znowu Kaplanka + R puch ... lo matko - jednak poszukiwanie instynktow ..duchowych ..matka natura
lo matko kiedy Ja wreszcie przebije ten mur....

Jestem początkująca totalnie, ale chciałam spróbować.
karty: KRÓL MIECZY, KRÓLOWA KIELICHÓW, VI buław, SĄD BOŻY, VI kielichów

Lady of Dreams

1. Charakter wydarzenia- Krolowa Bulaw 9 Bulaw
Wydarzenie to przypominalo troche film akcji. Sporo sie w nim dzialo, trzeba byla wykazac sie duza odwaga determinacja i sila charakteru. Mialo charakter proby sil, wiec byc moze musialas w nim sie w pewien sposob sprawdzic, przelamac swoja treme, swoj wstydWszystko się zgadza Uśmiech

2. Z czym moglo sie wiazac?- Głupiec(-) Gwiazda
Moglo sie wiazac z Twoimi zainteresowaniami ezoterycznymi,z poczatkiem nowego rozdzialu w Twoim zyciu, lub wiazalo sie z aktorstwem, byciem artystka, nie do konca wierzylas w slusznosc tego co tam robilas..nie bylas pewna czy powinnas w nim uczestniczyc z jakichs wzgledow...klimat był mój ale początkowo nie potrafiłam się przełamać.

3. Na jakies zasadzie sie tam dostalas?- 6 Mieczy As mieczy(-)
Tak mi sie kojarzy , ze ktos mogl nie dojechac, wypadl z harmonogramu planu a Ty go zastapilas? Ktos Ci przyniosl wiadomosc o tym i postanowilas skorzystac z okazji. To nie byla planowana decyzja, jakis nagly impuls Cie popchnal abys tam pojechala.Moje znajome powiedziały mi ,że musze iść z nimi na zajęcia...(taneczne) bo nasz wykładowca tańca coś ma dla nas do przekazania,inaczej bym nie poszła ...strasznie byłam zmęczona....gdyby mnie nie pociągnęły za rękę...zostałabym w domu.

4.W jakim miejscu bylo to wydarzenie?- 5 Buław 5 Monet(-)
W miejscu gwarnym, glosnym tlocznym, gdzie jest tłum ludzi, bardzo roznych..Kojarzy mi to sie z jakims miejscem gdzie moglas wykazac sie swoimi umiejetnosciami w czyms, niewykluczone tez miejsce rozrywki , mogly tez w tym uczestniczyc media, telewizja radioBył to teatr Uśmiech ..zgadza się Uśmiech

5.Czym bylo to wydarzenie? Jak je Sarenka wspomina?
3 Mieczy(-) Sad
Bylo niesamowitym przezyciem, w jego wyniku cos ujrzalo swiatlo dzienne...myslisz o tym wydarzeniu w kategoriach swojego debiutu w jakiejs dziedzinie, debiutu majacego zwiazek z Twoimi mozliwosciami intelektualnymi...Twoim przekazem dla tłumu...Tak to prawda Uśmiech

Le Stelle

Witaj! ja również mam ( nieco szalone) wnioski z moich rozkładów. Najpierw karty:
Jaki charakter miało ogólnie wydarzenie, w jakim uczestniczyła Sarna: 7 Buław, 2 Mieczy, 9 Mieczy
+ z tego samego rozkładu: kim w tym wydarzeniu, jaka rola - 3 Mieczy, 6 Kielichów

Drugi rozkład, celt - jaki był ogólnie charakter, przebieg tego wydarzenia:
1 - Cesarz; 2 - (blokady) 7 Kielichów; 3 - 10 Kielichów; 4 - Odrodzenie; 5 - Rycerz Mieczy; 6 - 9 Mieczy, 7 - 10 Monet; 8 - As Kielichów; 9 - Księżyc; 10 - Sprawiedliwość + 4 Mieczy

Czym z perspektywy dzisiejszej jest to wydarzenie dla Sarny: 2 Mieczy, Rydwan, Kochankowie
Jakie poczucie wniosło w jej życie: Rycerz Kielichów, 2 Monet, 5 Buław

Mnie one skojarzyły się z mało przyjemną historią, przede wszystkim dotykającą kwestii rodzinnych, krewnych. Wydarzenie związane z konfrontacją, stawianiem pewnych warunków, stresem, a w efekcie rozdzieleniem, separacją. Mam też wrażenie, że nie dotyczyło to bezpośrednio Ciebie, mogłaś być raczej uczestnikiem, obserwatorem, świadkiem. W grę mogły wchodzić również sprawy pieniężne, spłata czegoś lub ustanowienie pewnych opłat.
Najbardziej logiczne wydają mi się separacja lub rozwód rodziców... Myślę, że mogłaś składać wówczas jakieś oświadczenia przed urzędnikami, dotykały Cię pewne zmiany prawne. Myślę, że w tym czasie często wracałaś myślami do przeszłości, być może starałaś się utrzymać poczucie jedności swojej rodziny... To wydarzenie niosło ze sobą poczucie rozłączenia, separacji, chciałaś być emocjonalnie blisko obojga rodziców, sama nie chciałaś angażować się w ich konflikt, w jego przyczyny. Nadrzędne mogło być właśnie zachowanie integralności emocjonalnej z rodzicami, bezstronność.
Jeśli chodzi o samą atmosferę miejsca, za nic nie chce mi się pokazać typowa sala sądowa... Miejsce mogło być okazałe, robić wrażenie swoją dostojnością, może przepychem, może to po prostu „potężne” miejsce. Idąc jednak już konsekwentnie tropem swojej interpretacji, wydaje mi się, że samo wydarzenie mogło rozgrywać się w jakiejś mniejszej sali w budynku sądowym, gdzieś „na uboczu”, może w gabinecie wśród teczek, papierów, pism itd.
Jak dzisiaj oceniasz tamto wydarzenie (Rycerz Buław, Królowa Mieczy, Rycerz Monet, Giermek Mieczy, 5 Monet, 10 Monet, As Kielichów, Królowa Monet, Król Monet, 5 Mieczy):
Z dzisiejszej perspektywy możesz oceniać to wydarzenie jako zubażające w pewnym stopniu, ale raczej masz do tego dojrzały stosunek. Myślę, że urzędowo-formalny aspekt wydarzenia nadal stanowi przykre wspomnienie, jest też Giermek Mieczy i 5 Mieczy – więc nieprzyjemne, mało radosne odczucia... ale są w tym również karty poukładania emocjonalnego, zaakceptowania pewnego stanu rzeczy.
To tak bym widziała.... na podstawie moich kart.

Sam temat warsztatu bardzo ciekawy, na pewno pouczający jeśli chodzi o weryfikację, co jak się pokazało, ale muszę też powiedzieć, że ja chyba nie przepadam za warsztatami z osobistego życia, bo nigdy nie wiem, czy nie przekroczyłam pewnej granicy

Pozdrawiam serdecznie!


Była konfrontacja z innymi uczestnikami,stres ogromny,oraz stawianie pewnych warunków Szok


Ayla

witam
wydarzenie związane z pracą,może szkolenie jak otworzyć biznes,dostałaś się bo byłaś bez pracy,w dołku,było to dla Ciebie czymś nowym
ale wspominasz to ciepło

as denarów 9 mieczy 2 miecze Słońce 8 denarów

Zarabiałam na tym co tam robiłam to prawda,ciepło to wspominam Uśmiech

Ruda Lila

SARNA1 pisze:
WitajcieUśmiech

Około 10 lat temu miałam okazję uczestniczyć w pewnym wydarzeniu.Proszę opiszcie jaki charakter miało to wydarzenie,
-7 mieczy , As monet- wydarzenie miało charakter charytatywny
SARNA1 pisze:
z czym ewentualnie mogło się wiązać
- z leczeniem, uzdrawianiem lub oddawaniem krwi lub w jakimś sensie z sercem
,
SARNA1 pisze:
w jaki sposób tam się dostałam(na jakiej zasadzie)
- Król mieczy , Rycerz monet - drogą konkursu, jakaś ankieta może...To prawda Uśmiech
,
SARNA1 pisze:
czym było dla mnie to wydarzenie i jak to wydarzenie wspominamjakie poczucie wniosło w moje życie
- Rycerz kiel., XI SPRAWIEDLIWOŚĆ, Q mieczy, 2 mieczy - wydarzenie przyniosło ci wiele wzruszeń i wspominasz je jako dobrą lekcje wyrozumiałości , bycia fair i sprawiedliwej oceny ludzi i sytuacji, wspominasz je trochę z goryczą i...lękiem(?)...w każdym razie masz mieszane uczucia...Wzruszenia były Uśmiech
SARNA1 pisze:
Z jakim miejscem jest związane lub w jakim miejscu ostatecznie odbywało się to wydarzenie

XIII ŚMIERĆ, III CESARZOWA, 0 GŁUPIEC - dwie z postaci trzymaja w ręku drążek...Cesarzowa tarczę....może to się odbyło w jakiejś hali sportowej... ostatecznie nie ale miało,ale próby odbywały się również na sali tanecznej,treningowej

Akante

Co to było za wydarzenie
Rycerz Monet-GiermekMonet- 8 kielichow -> 6 buław dobrana

Jak tam się dostałaś
3 monet

Twoje odczucia co do wydarzenia
Rycez Mieczy-Król Monet-Królowa Monet

Wydaje mi się, że wydarzenie miało jakiś związek materialny,sądzę, że nie było to żadne szkolenie czy spotkanie rozwiijające umiejętności, raczej stawiałabym na wydarzenie, które spowodowało, że odwróciłaś się bez żalu tyłem do dotychczasowej twojej sytuacji (możliwe, że w pracy, w szarej codzienności), do jakiejś stagnacji która symbolizowana jest przez Rycerza Monet i to wydarzenie dawało jakiś nowy początek, jakieś wyzwanie. No i było w pełni sukcesem, takim Twoim zwycięstwem albo czułaś się wtedy jak zwycięzca. Tylko wydaje mi się, również, że mogłoby to być ew. wydarzenie na świezym powietrzu, w jakimś zielonym otoczeniu, może w towrzystwie gór? Ale nie sądze, żeby było tam bardzo wiele osób, niewiele tu ludzi czuje, ewentualnie jakieś kameralne grono?
Było to dla mnie zwycięstwem pod kazdym względem...wyzwania były i to wiele i ogromnie trudne Uśmiech
Jak tam trafiłaś - z pewnością przez podszept osoby trzeciej - stawiałabym na kogoś kto jest dla ciebie jakimś wzorem albo ewentualnie kogo z pasją słuchałaś, może jakiś nauczyciel, może wykładowca albo ktoś kto jest dla ciebie jakims autorytetem albo był wtedy bardziej doświadczony. były osoby trzecie które mnie wciągnęły w to wydarzenie,...autorytet był wplątany w to wydarzenie miedzy innymi.

Koniec końców byłaś niezwykle zadowolona z efektów tego wydarzenia - pokonałaś jakieś trudności, przezwyciężyłaś możliwe,że wpływ Króla Monet albo dla odmiany poznałaś go właśnie tam i to rzutowało na twoja ocene tego wydarzenia. Możliwe, że tym mężczyzną był Twój mąż... może szef, ale on chyba towarzyszył jakoś temu wydarzeniu. Byłam niezwykle zadowolona,to wydarzenie podniosło moją ocenę w oczach mojego nauczyciela tańca...mojego mistrza Oczko

Lila

Wydarzenie to kojarzy mi się z jakąś krzywda ludzka , być może ktoś został napadnięty,okradziony ,porwany , wybuch jakiś pożar lub doszło do wypadku samochodowego w którym brałaś udział i o włos uniknęłaś śmierci .
Duza panika ,zamieszanie i szybka akcja ratownicza, znalazłaś się tam zupełnie przypadkowo lub byłaś z gromadka jakiś osób , bądź z osoba Ci bliska .traktuje to jako przypadek...choć mówi się ,że przypadków nie ma
Zdarzenie ,które było dane przez los , które na sama myśl budzi ogrom emocji i wniosło duże doświadczenie do Twojego życia.
o właśnie tak bym to ujęła :
Druga opcja to mogłaś uczestniczyć w jakimś egzorcyzmie , wywoływanie duchów ,miejsce na cmentarzu lub w jakimś starym budynku. Zabawa ze znajomymi ,która przerodziła się w nieprzyjemne odczucia i lek ,który Cie ogarnął. Dziś wiesz ze to nie żarty i na samo wspomnienie przechodzą Ci ciarki

Wieża, Głupiec 8 Bulaw ,5 Monet ,Kolo Fortuny , Śmierć, Królowa Mieczy.

No to dziś zawojowałam z ta moja fantazja ha ha

Wróżka Dagmara wyczarowała więc trochę niestworoznych historii ) - prosze się nie śmiać, gdyby się okazało, że po prostu jeździłaś traktorem na polu u babci Luzik

Dopisze Sarenko ze jako osoba młodziutka 10 lat temu, mogłaś tez brać udział w jakimś konkursie ,rywalizacji lub rozstaniu,gdzie trzeba było wykazać się sprytem i nie ladarywalizacja,spryt...to fakt...młodziutka byłam i nadal jestem
odwaga . Przezwyciężyć swoje słabości i pokazać ze strach ma wielkie oczy. Zburzyłaś mur obronny i zaczęłaś nowy etap w życiu , nauczyłaś się ze poradzisz sobie sama i dasz rade wstawić czoło nie jednym tarapatom. zgadza się Uśmiech

Kochani 10 lat temu uczęszczałam do Studium tańca....tam na pierwszym roku ...dosłownie po kilku miesiącach uczęszczania...zjawił się reżyser ,który potrzebował kilku tancerek do swojego spektaklu teatralnego"...."Generalnie straszna harówa jeśli chodzi o sam taniec zawsze na zajęcia uczęszczałam...jednak pewnego dnia powiedziałam ,żedziś nie dam rady jestem ogromnie zmęczona i nigdzie nie idę.Dziewczyny z mojego roku dosłownie siłą wyciągnęły mnie z łózka...mówiły "chodz co będziesz sama w domu robiła,zobaczysz rozgrzejesz się i będzie git"...przymusem poszłam z dziewczynami na salę,gdzie szok mnie ogarną bo nie wiedziałm co się dzieję dlaczego tyle osób..."o co tu chodzi"...dowiedziałąm się ,że jest casting do spektaklu teatralnego oprócz aktorek potrzebują też tancerek....Casting dzielił sie na różne etapy...trzeba było wykazać sie umiejętnościami tanecznymi i aktorskimi....niektóre wywoływały dziwne uczucia wstydu i zamieszania ...ogólnie było bardzo żywiołowo i mecząco.W trakcie castingu wybierano i eliminowano poszczególne osoby...dziwne uczucie...do mnie podszedł mój mistrz Uśmiech i powiedział,żebym została po wszystkim...bbyłam zupełnie zielona ..o co "mu chodzi"myslę sobie...ale po chwili powiedziano mi ,że jestem jedną z tancerek,których potrzebują do spektaklu...oczywiście myślałam,że oszaleje nic nie dałąm po sobie poznać.Dostałam scenariusz i już wszystko wiedziałam....UśmiechPróby odbywałay sie w teatrze i na sali tanecznej....przeżycia różne ,stres,dezorientacja,...zupełnie nowe doświadczenie niż dotychczas miałam...Premiera spektaklu odbyła sie wiadomo w teatrze...piękny gmach...przy nim dużo roślinności i park z rzeką...Stary budynek ...ale pięknie odnowiony.Wszystko skonczyło sie ogromnym sukcesem...znalazłam w sobie poczucie własnej wartości itp...no i kaska była niezła jak na początekUśmiech

Naj najbliżej była Lady of Dreams i Akante Uśmiech .....Jednak moim zdaniem zwycięstwo należy się Lady of Dreams Oklaski Oklaski Oklaski ogromne brawa!!!!!!!!!!!
Lila w dopełnieniu wskazała pewne prawidłowości Uśmiech

Gratuluję ogromnie wszystkim uczestnikom i dziękuję za trud włożony w moim warsztacie Buziak
Odpowiedz
#34

To o co chodzilo,a juz doczytalam
Odpowiedz
#35

Chodził o dostanie się do spektaklu teatralnego poprzez casting...konkurs,,,,
Odpowiedz
#36

Lady, gratulacje!!! Oklaski Uśmiech Oklaski

Dobrze, że w końcu mamy wynik, byłam bardzo ciekawa, o co chodziło Oczko
Sarenko, super doświadczenie Uśmiech

Gratulacje również dla Akante, i wszystkich pozostałych uczestników Kwiatek
Odpowiedz
#37

SARNA1...!!! Ale namieszałaś z tymi kolorami...! nic nie rozumiem... Krzyk
Proszę... Prosi ...opisz teraz krótko całe wydarzenie, bo nie daję rady przebrnąć przez to wszystko... Zawstydzony
Oklaski LoD...Jesteś wielka !

Brawa dla wszystkich, którzy wzięli udział w warsztacie SARENKI1...[Obrazek: c0136.gif]
Odpowiedz
#38

Jak to o co chodzilo - casting spektakl Uśmiech)) piekne wydarzenie
Gratuluje Lady!
Odpowiedz
#39

Akante dzięki,ale doczytałam
Odpowiedz
#40

Chociaz ilosc tych kolorow mnie tez troche zmiksowała Uśmiech
Odpowiedz
#41

O kurcze! Nie spodziewalam sie zupelnie! Pieknie dziekuje za gratulacje Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Ale niespodzianka!

Bardzo ciekawy warsztat...Wszystkim bardzo fajnie karty podpowiadaly . Brawa dla wszystkich za odwage!
Pragne jeszcze raz podkreslic , ze wszystkie tu sie ciagle uczymy i o to w tych warsztatach chodzi i mam cicha nadzieje ze coraz wiecej nas bedzie Uśmiech

I co ja teraz wymysle? Zupelnie nie jestem przygotowana Uśmiech
Odpowiedz
#42

Lady...gratulacje... Kwiatek
Brawa dla wszystkich uczestników warsztatu... Oklaski

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#43

Dziekuje Krystyno Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#44

Lady gratulacje Oklaski
  • ano wiedziam ze niewidze :angry-banghead:
  • Kaplanka - sprawdziany ,testy ,rozmowy kwalifikacyjne, nauka studia,... no i te monety- kasiora
  • noto uczymy sie dalej , super sa te warsztaty Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości