Warsztat 15 - Moja przyjaciółka
#23

Lady of dreams napisał(a):
tarocista_jedrek napisał(a):podkowa - królowa denarów,2 buław, As mieczy, księżyc,5 mieczy, król buław, władczyni.
1. Jak wyglada moja przyjaciolka?- Jasne włosy, albo ciemny blond,nie krótkie, ale nie długie. Lekko kręcone. Chyba woli chodzić w sukienkach, albo w spudnicy.
2. W jakim jest wieku? - Tu mam problem więcej niż 38 lat, (choć dociągnąłem do królowej 7 kielichów-a królowa i siódemka, to młoda panna...Ma 37 lat wiec bardzo blisko!
3. Spod jakiego jest znaku?- Byk, panna, koziorożec. ( ale możliwe,że jest jednym z żywiołow powietrz, stawiam jednak na to pierwsze )
3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ? Rozwódka pokazuje mi się,tez ktoś zły,meżczyzna. Uwolniła się od klopotów.
4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)?-Doradca jakiś? Podpisywanie umów itp. Pracuje gdzieś gdzie pojawiają się ciągle nowe twarze. Mozliwe,że podróżuje.( może też być kierowniczką, lub miec własna firmę ) Ludzie ją szanują z racji wykonywanej pracy, jednak, nie pracuje zgodnie z wykształceniem, co jej doskwiera. Widze, tez jakiś nieuczciwych ludzi wokół niej !
Ma dzieci, chyba dziewczynkę, a raczej dziewczynki.

Ktos próbuje jej utrudniać życie...
Zdrowie-reumatyzm i problemy dermatologiczne. Troszke brak jej energii. Możliwe,że puchną jej stopy Załamka Niech troszke zadba o siebie. Jeśli jest czyjąś kochanką, a obietnice sa bez pokrycia, niech ćwoka zostawi, bo ją to męczy.

Bardzo duzo trafien! Gratuluje!

Ja tylko jedną poprawkę wniosę. Zamiast "spudnica", powinno być "spódnica" Boi się
Odpowiedz
#24

ayla napisał(a):gratulacje Lady Kwiatek
a teraz bierzemy się za przyjaciółke
ja k wygląda-4 denary-brunetka,nie za chuda,trochę okrągła
w jakim jest wieku-Świat-osoba,która już coś przeszła,czyli starsza
spod jakiego znaku-as denar-znak powietrza,byk panna lub koziorożec,po głowie chodził koziorożec,daje byka Bezradny
jakiego jest stanu-7 buław-może i jest mężatką ale związek ten przechodzi kryzys,tak jaby była samotna
czym się zajmuje-3 miecze Kapłanka-hmm leczy zranione serca,kapłanka mogłaby sugerować,że coś z ezoteryką też

Dziekuje bardzo!
Odpowiedz
#25

cesarzowa napisał(a):1. Jak wygląda? Król denarów
2. W jakim jest wieku? Królowa denarów
3. Spod jakiego jest znaku? Rycerz denarów
4.Jakiego jest stanu? Paż buław
5. Jaki ma zawód? Czym się zajmuje? Paz denarów i dociągnęłam Sprawiedliwość.

Wysoka, pewna siebie szatynka, krótkowłosa, chłopczyca? Regularne rysy twarzy. przystojna?Uśmiech
Wiek: 35+

Znak zodiaku: Koziorożec
Stan cywilny: panna
Zawód: farmaceuta - takie miałam pierwsze skojarzenie, ale może prawnik, urzędnik skarbowy, jakiś kontroler.I ostatnie piknięcie intuicji: nauczyciel, moze pracownik naukowy na uczelni wyższej.

O charakterze tez piszemy?
Bo dla mnie to kobieta zamożną, dobrze ubrana, wyglądająca jak milion dolarów, pewna siebie,ale ciepła, macierzyńska, subtelna i otwarta na duchowość. U mnie na karcie wygląda jak rozsiewająca blask, takie wewnętrzne światło.

Super trafienia ! Dziekuje
Odpowiedz
#26

dancerone napisał(a):1. Jak wyglada moja przyjaciolka? PUSTELNIK
Nie dba szczególnie o wygląd, bardziej interesuje ją rozwój wewnętrzny, niż przejmowanie się tym co nosi i jak wygląda. Jeśli chodzi o ubiór - prostota. Siwe/bląd włosy? Szczupła i wysoka.

2. W jakim jest wieku? CESARZ
Ma (ok.) 40 lat.

3. Spod jakiego jest znaku? KRÓLOWA MIECZY
Bliźniak

3. Jakiego jest stanu? (mezatka, rozwiedziona, panna) ? GŁUPIEC
Jest wolna, czuję że rozwiedziona lu po rozstaniu niedawnym.

4. Czym sie zajmuje?Jaki ma zawod?(to co robi jest zgodne z jej wyksztalceniem)? AS MIECZY
Jej praca wiąże się z pracą umysłową, analityczną, może gdzieś pisze, albo jest nauczycielką. Jest to praca z powołania - jest na właściwym miejscu i spełnia się. Wydaje mi się, że nie jest to zgodne z jej wykształceniem. Jest to natomiast praca dochodowa i przynosi jej wiele satysfakcji. Skłaniałabym się też ku stwierdzeniu, że sama jest sobie szefem, albo jest na jakimś kierowniczym stanowisku.

Tak ogólnie - obraz który mi się tutaj pięknie utworzył - kobieta samotna, silna i zdecydowana, perfekcjonistka, obecnie postawiła na spontaniczność, rozpoczęła nowe życie nowy jego etap. Może wydawać się chłodna i władcza, ludzie nie znając jej dobrze mogą się jej bać, ale w jej sercu drzemie ciekawość świata i pogoda ducha. Jest niezmiernie inteligentna, lubi planować, jest zorganizowana i lubi postawić na swoim. Jest też osobą bardzo dojrzałą emocjonalnie, być może po trudnych przejściach. Świeża singielka gotowa iść dalej, czy to w pojedynkę czy w parze - otwarta na to co przyniesie los - mimo jej perfekcjonistycznej i planującej natury.


Super trafienia . Dziękuje!
Odpowiedz
#27

Gratuluje wszystkim tylu trafien! Jestescie wspaniali i naprawde mam trudny wybor przed soba. Najblizej ze swoja interpretacja i najwiecej trafien miala Lila , więc ona poprowadzi kolejny warsztat! Wielkie brawa dla zwyciezczyni i wszystkich uczestnikow! Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski

Lila gratuluje Kwiatek
Odpowiedz
#28

Lila, gratuluję :clap: A teraz prosze coś ze sportem związane :x Ok
Odpowiedz
#29

Och to niespodzianka dziękuję bardzo Buźki
Odpowiedz
#30

Gratulacje Lila Uśmiech i dzięki za kolejny fajny warsztat : )
Odpowiedz
#31

Lila Oklaski Oklaski Oklaski
  • informuje ze w najblizszym czasie nie bedzie mnie na forum ,sprawy rodzinne.....tak z miesiac
    • Pozdrawiam wszystkich i do uslyszenia wkrotce Hejka
Odpowiedz
#32

aliza,ale liczę ze jeszcze weźmiesz udział w moim warsztacie Oczko
Odpowiedz
#33

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Gratulacje lila
Oklaski dla wszystkich uczestników Warsztatu...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#34

Dziękuję Krystyno Buziak
Odpowiedz
#35

Lila, gratulacjeUśmiech
Trudny warsztat. Nie lubię opisywać ludzi bo nie mam w tym wprawy. Ale to rozwijaUśmiech
Odpowiedz
#36

Cesarzowo bardzo dobrze Ci poszlo!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości