Warsztat 22 - Pięciodniowy pobyt
#23

Lila chyba zapomniała, że prowadzi warsztat Rotfl bo była wcześniej.
Odpowiedz
#24

Mysle , ze nie zaapomniala ale chyba jest czyms zajeta;-0
Odpowiedz
#25

widzę spięcia i kłótnie na początku urlopu. Sporo ruchu. Ostatecznie wszelkie nagromadzone emocje poprzez napięcia możliwe w relacjach z najbliższymi podczas trwania urlopu zostaną rozwiązane.aha ! i wybierzecie się gdzieś na imprezę gdzie przeszłość da o sobie znać w dobrych barwach tj powrót do młodości .. Widać też Miłość .. romans .. flirty haha kto wie co z tego wyniknie dla Ciebie i twej przyjaciółki to już wie tylko dobra Bozia Oczko
Odpowiedz
#26

Ja mysle ze Lila na samym poczatku napisala,ze odpowie w poniedzialek.
Aurelian a jakie karty ci wyszly?
Odpowiedz
#27

Zebonko masz rację, przeoczyłam to Buziak odpowiedź dopiero dziś. Niech jeszcze odpocznie...
Odpowiedz
#28

Sep... Kwiatek ja tez czekam z niecierpliwoscia!!! Buźki
Odpowiedz
#29

zebona Tarota Oczko it is my Secret because this is Secret inside my head Język
Odpowiedz
#30

Dziękuję wszystkim,którzy wzięli udział Buźki Wróciłam dziś o 10 rano ,a teraz jadę z mężem do szpitala niestety. Tak na szybko -
Kochani wyjazd bardzo udany,okolica piękna i jak na Irlandię pogoda była i jest słoneczna ,nawet się opaliłam.
Odpoczęłam psychicznie a przede wszystkim fizycznie,zabiegi dość przyjemne ,ale hotel oceniła bym na trzy gwiazdki co ma piec ,za to obsługa rewelacyjna .
Tak spacery ,Relax ,rozmowy do białego rana , nawet załapałyśmy się na wesele Irlandzkie ,które zrobiło na mnie ogromne wrażenie ,inna kultura i obyczaje .
W piątek dojechała do nas moja bratowa z Anglii ,wiec było nas trzy ,nikt z mojej rodziny mnie nie odwiedził ,za to siedziałam na telefonie i miałam wszystko pod kontrola.
Wiadomość dobra to taka ,ze córka ma już termin na ślubu,który odbędzie się w czerwcu 2014 ,byłam trochę zaskoczona no ,ale to jej decyzja.
Druga wiadomość to taka iż mąż założył mi stronę internetowa i troszkę sobie tam dłubałam,w wolnej chwili.
Nic złego się nie wydarzylo poza dzisiejszym dniem ze mąż nie może chodzić i tak o to wracam do rzeczywistości i kolejnych wyzwań.

Po powrocie wyznaczę osobę ,która była najbliższa odpowiedzi .Pozdrawiam Was Buźki
Odpowiedz
#31

mi wyszła Równowaga XIV z III Pucharów Rotfl to dlatego Ślub twojej córki :/ a ja głupi . No to Super Lila Uśmiech)
Odpowiedz
#32

Cieszę sie , ze wyjazd sie udal Lilu. Daj namiary do Twojej stronki Uśmiech
Odpowiedz
#33

Dokładnie, zgadzam się z Lady... najważniejsze, że wyjazd się udał Buźki bardzo się cieszę Lilu Kwiatek
Odpowiedz
#34

Lilu ja rowniez sie ciesze,ze moglas troszke odpoczac. Buziak
Namiary na twoja stronke - mysle,ze nam podasz? Hejka
Odpowiedz
#35

Aurelianie jezeli tak jest,to ta tajemnica powinna rzeczywiscie
pozostac w twoich rekach. Uśmiech Oczko
Odpowiedz
#36

Po raz kolejny mój warsztat wygrała Zebona ,w ogóle jak czytałyśmy Twój opis to aż nas poraziło ,doskonale wyczułaś ,ze coś tam sobie robię.
Poza tym świetna wypowiedz również Lady ,Żubrówka fajne miałaś karty i jeżeli chodzi o przyjazd to dojechała kobieta nie mężczyzna.
Gratulacje dla Wszystkich Oklaski Oklaski Oklaski ale
szczególne dla Zebony Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#37

Archangel32 owszem imprezka byla ,jednak ja z tych co do grobowej deski i nie w głowie mi były romanse,choć już kiedyś słyszałam Nigdy nie mów Nigdy Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#38

Zebona, gratulacje!!! Oklaski Oklaski Oklaski Lilu dla Ciebie podziękowania za warsztat. Niecierpliwie czekam na kolejny Buźki Jeszcze raz gratulacje dla zwyciężczyni Kwiatek
Odpowiedz
#39

Dziewczyny nie bardzo sie czuje w roli zwyciezcy Smutny

poniewaz wszystkie wyczytalysmy cos prawdy. Uśmiech
I dopiero wszystko razem daje obraz Lili urlopu. Buziak

Bardzo dziekuje wszystkim za udzial w warsztatach. Oklaski Oklaski Oklaski

Lilus bardzo dziekuje Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#40

Nie bądź taka skromna, Lila ma rację. Trafiłaś ze wszystkim, co opisała Buźki
Odpowiedz
#41

Sep...serduszko naturalnie wszystko,lacznie z odwiedzinami
jej bratowej,pomyslnej wiadomosci o weselu,no i naturalnie
o wzieciu udzialu w weselu "folklorystycznym". Oczko Oczko Oczko
Sep.... jestes kochana dziekuje. Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#42

Kwiatek Gratuluje dla zwyciezczyni i dziekuje za warsztat oraz wspoludzial wszystkich Kwiatek
Odpowiedz
#43

Lilu a mozna wiedziec co tam takiego sobie robilas? Chcialabym to odniesc jakos do moich kart. Dziekuje Kwiatek Zebona napisala cos o sztalugach. Malowalas tam?
Odpowiedz
#44

Wyjazd byl w celu odnowy biologicznej ,oraz musiałam podjąć bardzo życiową decyzje o której nie będę pisała bo to sprawy osobiste.To co napisała Zebona odniosłam do mojej strony. Dziś wiem ,ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i to miejsce było mi pisane Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości