Kołtuny we włosach - czy to rzucony urok?
#23

Oh Janku...glodnemu to zawsze chleb na mysli Rotfl Uśmiech
Bardzo dobra jest tez odzywka z avokado(smaczliwka).Bardzo dojzaly owoc rozgniesci na papke nalozyc na wlosy,
zawinac w woreczek,recznik na 15 min nastepnie wlosy dobrze umyc.
Taka maska jest tez swietna na twarz Uśmiech
Odpowiedz
#24

Z.
jakbyś posiedziała kilka dni w towarzystwie kilku szwabów....
Odpowiedz
#25

Janek napisał(a):
aannaaa napisał(a):Karmiłam małego do szóstego miesiąca non stop teraz już sporadycznie kiedy mały chce potulić się do cycuchów Uśmiech
Ja tam lubię się przytulać do tej pory Rotfl
Myślę, że to kwestia hormonów po ciąży....a tak przy okazji podobno kobiety pięknieją/młodnieją po urodzeniu syna.
noo chyba nie kazda Janku Rotfl
Odpowiedz
#26

Zebona napisał(a):Oh Janku...glodnemu to zawsze chleb na mysli Rotfl Uśmiech
Bardzo dobra jest tez odzywka z avokado(smaczliwka).Bardzo dojzaly owoc rozgniesci na papke nalozyc na wlosy,
zawinac w woreczek,recznik na 15 min nastepnie wlosy dobrze umyc.
Taka maska jest tez swietna na twarz Uśmiech
a ta maseczke to ja wprobuje Kochana Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#27

Może to co napisze jest nie na temat  Zawstydzony Mój św. pamięci dziadek powiadał , jak po wojnie kupił  pięknego konia z bujną grzywą ... Zawsze gdy przychodził do niego z rana do stajni był on zlany potem i miał zaplecionych kilkadziesiąt  małych warkoczyków na grzywie  Myśli Ilekroć by ich nie odplótł , zawsze sie pojawiały po  każdej nocy... Myślał ze to sąsiad robi numery, przyczaił sie pewnego razu, gdy kon w nocy  zaczął hałasować  wszedł do stajni z lampa naftowa, a tam nie było nikogo oprócz  przerażonego konia  Myśli   Miejscowa szeptucha powiedziała jemu ze to robota mary nocnej  która mieczy konia a który sie jej nie daje...  Myśli Po tym postanowił ze nie bedzie juz odplatał warkoczy... po paru tygodniach sie uspokoiło..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości