Dręczący sen
#1

Witam,
Wczoraj w nocy znów śniła mi się moja zmarła babka, z tymże w tym śnie leżała na łóżku nieruchomo, żadnych śladów życia, nie oddychała wszystko wskazywało ,że umarła i nagle podskoczyła na tym łóżku i podniosła się jak gdyby nigdy nic i za chwilę w tym śnie znów ja widzę leżącą na łóżku,tym razem wezwałam pogotowie, stwierdzili zgon a ona znów jak poprzednio powróciła do życia a ja w tym momencie powiedziałam do matki-niech to szlak a już zamówiłam wieniec.
I tej samej nocy jeszcze miałam drugi sen zbiegałam razem ze swoim psem z jakiegoś wzgórza, przepięknych, zielonych, w górze świeciło słońce, byłam szczęśliwa i tak jak zbiegałam to mijałam na wpół zakopane litery, które były ze skał potem znalazłam się na jakiejś szosie gdzie przybłąkała się do mnie sunia bokserka w kagańcu i bardzo się do mnie cieszyła i potem znów byłam na tych wzgórzach i znów zbiegałam ale teraz z dwoma psami i mijając litery skalne zdałam sobie sprawę ,że już tu byłam i się obudziłam. Proszę o pomoc co ten sen mógł oznaczać bo wiem ,że coś miał bo mnie on męczy i jak tylko zamknę oczy to jakbym do niego wracała.

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#2

Zmarli czasem chcą nam coś przekazać. Może powinnaś pomodlić się za babcię lub odwiedzić grób, np. posprzątać go, lub w jakiś inny sposób poświęcić babci trochę czasu.
Odpowiedz
#3

Może to dalekoidąca interpretacja, ale:
może w Twoim życiu obecnie wydaje Ci się, że zaczęłaś coś na nowo, jakiś nowy etap, a tak naprawdę popełniasz te same błędy co dawniej (powrót znów na wzgórze i tym razem z dwoma psami). Tak jakbyś biegła za swoimi popędami, nie zwracając uwagi na wzkazówki, interpretowała sobie rzeczywistość w wygodny dla siebie sposób (pół litery), a jak już masz możliwość iść dalej - (droga) - pojawia się kolejna iluzja, chęć, pragnienie, które sprawia, że znowu zbiegasz ze wzgórza. Czasami trzeba się odważyć i pomimo nieznanej iść drogą - gdzie może spotkają Cię jakieś trudności, a może nie, ale będzie też kolejny szczyt, nowy, który będziesz mogła zdobyć.
Może Babcia chce Ci dać znać żebyś się obudziła i rozwijała i niezapętlała w swoim życiu.Uśmiech

Co Ty na to?
Odpowiedz
#4

No tu dancerone się z Tobą zgodzę,wciąż popełniam ten sam błąd-pozwalam bliskim wchodzić sobie na głowę,kiedys nawet usłyszałam od wróżki,że powinnam się odciąć od korzeni-chodzi o moją matkę. Tak,czasem z perspektywy czasu patrząc to życie dawało mi możliwości odcięcia się ale strach powodował,że się nie decydowałam czego teraz bardzo żałuję. Dziękuje pięknie za pomoc Oczko

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości