Jak odwrócić samodzielnie rzucony urok?
#1

Witam,
ponad rok temu byłam tak zdesperowana, że pewien chłopak, którego kocham traktuje mnie tylko jako przyjaciela, postanowiłam rzucić na niego urok ( byly to zarówno świeczki związane wstążką,jak i kryształy, które kładłam na nasze wspólne zdjęcie). Poradziłam się jednak wróżki, a dokładnie lili od nas z forum, która powiedziała mi, że to nie jest osoba dla mnie. W końcu to do mnie dotarło, wiem już, że znajdę kogoś bardziej wartościowszego dla mnie ( zamówienie na idealnego mężczyznę zostało złożone xd ), jednak czuję, że cały czas jestem powiązana energetycznie z tym chłopakiem, na którego rzucałam urok, co jest baardzo uciążliwe. Wiem, że przez to nie mogę się otworzyć na nowy związek, bo cały czas moją energię wysyłam w kierunku tej osoby. Chciałabym sprawić, żeby ten urok stał się już nieważny. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Będę ogromnie wdzięzczna Uśmiech
Odpowiedz
#2

Jeżeli cel nie został osiągnięty to rzucenie uroku nie zadziałało,choć wierzymy w to co chcemy Oczko wszystko jest w Twojej głowie i to od Ciebie i tylko od Ciebie zależy czy się odetniesz od tego chłopaka ,bo ciągłe rozmyślanie o nim i wspominanie nie jest skuteczna moteda.
Odpowiedz
#3

margolcia próbowałaś wizualizacji? wyobraź sobie, że tą nitkę energii po prostu ucinasz i ona już nie leci dalej a energia zostaje u Ciebie. wszystkie złe wspomnienia, złe uczucia, które Ciebie blokują - wsadź je w kartonik, zawiąż czerwoną wstążką i po prostu spal (wszystko w głowie oczywiście Oczko )
posiedź przy zapalonej świecy i niech ta się wypali do końca.
Odpowiedz
#4

Możesz też wykonać podobny rytuał do poprzedniego, ale z intencją przeciwną i np. rozwiązać świeczki z odpowiednio zmienioną inwokacją.
Myslę że to będzie najlepsze dla twojej podświadomości, pokazać że urok nieważny, nie tylko wizualizacja, ale wykonać też czynności "odwrotne" Uśmiech
Odpowiedz
#5

Ooo, bardzo dobre rady Uśmiech dzisiaj wieczorkiem jak będzie odpowiedni nastrój,bo moja podświadomość to lubi, przysiądę do tego, bo w nowy rok chciałabym wejść bez zbędnego bagażu Oczko
Odpowiedz
#6

Muszę Wam powiedzieć, że udało się! Już za pierwszym razem, w co na początku nie do końca wierzyłam Hura Wykonałam wizualizację z odcięciem linii energii, po której poczułam się lepiej ale nie do końca, brakowało mi czegoś. Przypomniało mi się wtedy o kartcez afirmacjami dotyczącymi naszej relacji i naszy zdjęcie, na które położyłam kamienie szlachetne.Zdecydowałam się to spalić w płomieniach białej świecy, ale nie wiedziałam, że efekt będzie taki piorunujący! Hura Od razu poczułam wyraźnie odczuwalne uczucie "wolności", '"ulgi" i "otwartości". Miałam wrażenie jakby wewnątrz mnie zrobiło się mnóstwo miejsca, co było bardzo przyjemne Uśmiech Od tamtej pory mam mnóstwo energii, moje myśli nie uciekają bez mojej wiedzy w kierunku tego chłopaka, jestem otwarta na zmiany i na lepsze
Odpowiedz
#7

magolcia super, że od razu poczułaś zmiany Uśmiech no i zaczynasz nowy rok z "czystym" kontem Rotfl
Odpowiedz
#8

coś nie prawdopodobne Buźki
powodzenia w znalezieniu odpowiedniej polowkiUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości