Portret psychologiczny Zakretki :)
#23

Jaki zawod jej polecimy?
Odpowiedz
#24

czy VI to sztuki plastyczne Gosiu? cos tak mi sie zdaje..
Odpowiedz
#25

Rani napisał(a):czy VI to sztuki plastyczne Gosiu? cos tak mi sie zdaje..
Ja mam "projektowanie terenów zielonych w połączeniu z domem". Tutaj to chyba ogólnie życzliwość, ugodowość, praca z ludźmi, może też handel. XIV może mówić o talencie tanecznym.
Odpowiedz
#26

Gośka napisał(a):
Rani napisał(a):czy VI to sztuki plastyczne Gosiu? cos tak mi sie zdaje..
Ja mam "projektowanie terenów zielonych w połączeniu z domem". Tutaj to chyba ogólnie życzliwość, ugodowość, praca z ludźmi, może też handel. XIV może mówić o talencie tanecznym.

Generalnie lepiej się czuje w projektowaniu wnętrz ..raz projektowalam ogród ..efekt niczego sobie, ale okazało się, że nie lubie grzebać w ziemi. Tańczę podobno nawet dobrze, ale tylko relaksacyjnie Rotfl
Odpowiedz
#27

Poukładałam swój portret Uśmiech chciałabym również prosić Hyacynta o interpretacje Buźki

1. Dzieciństwo - Słońce (XIX) (dzień urodzin 19)
2. Wiek średni - Sprawiedliwość (VIII) (miesiąc 8)
3. Wiek dojrzały - Mag (I) (rok 1+9+7+6=23-22=1)
4. Podświadomość - Arcykapłan (V)
5. Świadomość - Pustelnik (IX)
6. Nadświadomość - Umiarkowanie (XIV)
7. Misja do wykonania - Kochankowie (VI)
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje - Głupiec (XXII)
9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - Siła (XI)
10. Co robiłam - Rydwan (VII)
11. Karmiczne zadanie - Cesarz (IV)
12. Karta harmonii psychicznej - Kochankowie (VI)
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - Wieża (XVI)
14. Jak jest odbierana na zewnątrz – Cesarz ( IV)
15. Sposób odpracowanie karmy – Umiarkowanie ( XIV)

17. Punkt komfortu karmy - Księżyc (XVIII) )
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? Cesarz (IV)
Odpowiedz
#28

Dzisiaj mam troche czasu aby w koncu i Tobie odpowiedziec: Jak patrze na Twoj portret to widze cos takiego: ksiezniczka na szczycie wiezy machajaca zwiewna chusteczka do swojego ksiecia z bajki przybywajacego z oddali i wolajaca - "Uwolnij mnie paniczu , jam tu zamknieta na trzy spusty , zimno tu i mroczno.." (patrz zadanie karmiczne Wieza poz. 15)...Wieza to budowanie, na kazdym poziomie czyli budowanie relacji (w zadaniu na obecne wcielenie to jest karta nr. 7. - Kochankowie) z druga polowa Twojego Ja....nie tylko z mezczyzna ale chyba przede wszystkim budowanie mostu pomioedzy Swiadomoscia a Podswiadomoscia , a to wymaga u Ciebie czasu.. Dlaczego? Karta nr 6 to cierpliwosc (Umiarkowanie), karta nr. 5 to Eremita czyli wiedza , a wlasciwie konsekwentne i cierpliwe (Eremita + Umiarkowanie) odnajdywanie drogi do wlasnej podswiadomosci zamknietej przez WYGNANIE - to karta nr. 4 Saturna (Kaplana) ....Jest to karta mowiaca o zepchnieciu do glebokiej podswiadomosci uczuc i emocji , tego co w zyciu jest tak bardzo wazne w budowaniu relacji miedzyludzkich ...Popatrz na ciag kart karmicznych 15 -17 -18 Budowanie , odnajdywanie i asymilacja emocji i marzen bardzo kobiecych w zwiazku partnerskim i ujrzenie swojego wnetrza oczami osoby najblizszej...Pamietaj ze ksiezyc swieci swiatlem odbitym a wiec trzeba naprzeciw siebie postawic to lustro na ktore rzuci swiatlo drugi czlowiek , kochajacy partner .. (karty komfortu psychicznego i zadania nr. 12 i nr. 7 ) - Spojrz na karte nr 13 - Wieza - podswiadome zamkniecie sie i odciecie od swiata..
Zreszta karta nr.4 (Kaplan) to karta bardzo kostyczna , a moze przejawiac sie w zbyt sztywnym podejsciu w zyciu na codzien rowniez...Np. uklad kostny , kregoslup, nogi i rece sa wrazliwe na zlamania, przesuniecia i zwichrowania.. Zmęczony
Ciag kart 1 - 4 - 6 mowi o tym ze nalezy podgrzac swoje wnetrze (Slonce - karta na ktorej widnieje para ludzi cieszacych sie swiatem zewnetrznym) do temperatury ktora doprowadzi do roztopienia lodow (Kaplan w poz 4) oraz samokontroli i panowania nad swoimi emocjami w sposob harmonijny i zrownowazony (karta nr . 6). , a nastepnie wykorzystujac wiedze o swoim wnetrzu do podzielenia sie nia ze swiatem zewnetrznym ( Eremita + Mag) - edukacja innych przy pomocy ezoteryki - karta nr. 8 podpowiada powrot do wczesnego dziecinstwa i odnalezienia w nim Slonca ktore bylo obecne w Twoim zyciu zawsze , trzeba tylko to cieplo i radosc przeniesc jak pochodnie Eremity przez reszte swojego zycia
by odnalezc droge do wyjscia z Wiezy , z ktorej zdaje sie wyjscie na zewnatrz pozornie nie widac.... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#29

O kurcze Kwiatek ale smutna historia Bezradny

Muszę to przeczytać kilka razy by się do tego odnieść. Aczkolwiek już mogę napisać o usztywnieniu - karta (Kapłan) jak najbardziej zgadza się mam problemy z kręgosłupem. Połamałam się raz w życiu, ale porządnie. Potwierdza to również w moimi kosmogramie Saturn w X domu przy MC blisko Słońca.
Od trzech lat jestem osobą skoncentrowaną na swoim wnętrzu i swoich uczuciach, bardziej wycofaną, starającą się poznać siebie samą, swoje uczucia (Eremit i Umiarkowanie).
Jak do tej pory kiepskie obiekty wybierałam sobie do przeglądaniu się lustrzanym odbiciu. Zazwyczaj niedojrzali mężczyźni jeszcze bardziej obdzierali mnie z mojej kobiecości, a ja cóż ..zamiast szukać wyjścia po prostu wyskakiwałam z wieży. Bardzo dziękuje Buźki i serdecznie pozdrawiam.

cytat :"Pamietaj ze ksiezyc swieci swiatlem odbitym a wiec trzeba naprzeciw siebie postawic to lustro na ktore rzuci swiatlo drugi czlowiek , kochajacy partner .. (karty komfortu psychicznego i zadania nr. 12 i nr. 7 )" wg Human Design System jestem typem reflektora, który działa zgodnie z cyklami księżyca i odbija kondycje społeczeństwa w którym żyje ...niczym lustro.
Odpowiedz
#30

Dopiero teraz zauważyłam moją pomyłkę na pozycji 15 przepracowanie karmy wpisałam kartę Umiarkowania, a powinna tam być karta Wieża jak słusznie zauważył Hyacynt.

Zauważyłam jedną ciekawostkę ..na pozycji:
13. Jak postrzegam siebie mam Wieże,
15. sposób odpracowania karmy Wieża
18. Jak pracować na karmą Cesarz.
Identyczne pozycję w swoim portrecie ma Piter - mój chłopak. Wynikało by, że spotkaliśmy się nie przypadkowo, ale by pomóc sobie wzajemnie w przepracowaniu karmy poprzez budowani dobrej relacji partnerskiej.
Odpowiedz
#31

A sprawdzałaś Waszą karmiczność w numerologii?
Odpowiedz
#32

KatiJo napisał(a):A sprawdzałaś Waszą karmiczność w numerologii?
w portrecie partnerskim tez mozna to sprawdzic.
Odpowiedz
#33

Kak?
Odpowiedz
#34

W numerologi również wychodzi, że jest to relacja karmiczna. Bezradny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości