Jak zrozumieć Małe Arkana?
#45

Lady of Dreams napisał(a):Dosc twego . Zajmij sie nauka. Wystarczy tych Twoich wcielen na tym forum i kopiowania naszych postow na inne !
Oklaski
Odpowiedz
#46

hm... myślę...że się pomyliłyście i to bardzo ... a szkoda... Smutny
jak nic należą się przeprosiny... ( moja mała dygresja )
Odpowiedz
#47

dziękuję yoanno Uśmiech
Odpowiedz
#48

Jesli pomylilam sie, przepraszam...
Odpowiedz
#49

nie ma za co ... agra...
i dobrze jak jest dobrze Uśmiech
żyli i pisali... długo Oczko
Odpowiedz
#50

Uśmiech
Odpowiedz
#51

Cześć, tak wracając do tematu postaraj się sobie logicznie przedstawić znaczenia tych kart, w ten sposób zauważysz że każda z nich jest swego rodzaju energią oddziałującą w pewnym kierunku - która to w różnych sytuacjach różnie potrafi się zamanifestować, stąd różne znaczenia u różnych autorów... oni najczęściej pokazują znaczenia które im się sprawdziło, w jaki sposób dana energia w ich stawianych pytaniach się manifestowała... niemniej wszyscy czerpią z tego samego źródła, które trzeba sobie nie tyle wkuć co zrozumieć... wtedy wszystko się klaruje Oczko
Odpowiedz
#52

dzięki... Uśmiech
Odpowiedz
#53

agra, trafiłam kiedyś w necie na to. Dla mnie rewelacja. Mam nadzieję, że mogę to tu podać....
https://kurstarota.wordpress.com/v-i-d-e-o/

Bardzo fajne filmiki ma też wróżka Joanna.
Odpowiedz
#54

dzięki znam te filmy i tak sie właśnie uczę w tej chwili Uśmiech z tym, że jedna książka, którą posiadam o tarocie marsylskim podaje całkiem inne oznaczenia kart. Niektórych uczę sie od nowa...
Odpowiedz
#55

agra napisał(a):Mam trzy książki o tarocie i oznaczenia kart się nie pokrywają. Czasem wyraźnie sie różnią. A intuicja też podpowiada co innego. Czym się kierować w opanowaniu znaczeń MA...

Jeśli książek będzie siedem pogubisz się, przy dwudziestu pogubisz kompletnie. Dlaczego? Pokusiłem się o podsumowanie:

https://centrumtarota.wordpress.com/2015/01/19/my/
Odpowiedz
#56

(18-01-2015, 19:51)Marcia. napisał(a):  Jeżeli ma się opanowane WA od kilkunastu lat to AM przychodzą z łatwością... WA są trudniejsze . Ale to chyba wiesz jako osoba z taaaaaaaakim doświadczeniem.

Zgadzam się z tym Uśmiech dla mnie AW były bardzo trudne, teraz już jest lepiej.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości