Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#67

Muminkowa napiszę Ci priv Uśmiech
Odpowiedz
#68

trzeba mieć chyba wiele determinacji, żeby wyszukiwać w necie wszelkich wzmianek na temat jakiejś osoby ... rejestrować się na forum i jako pierwszy post zamiast Przywitaj się wali się komentarz dotyczący tej osoby ... szczególnie dotyczący negatywnych stron rzeczonego pana
( pewnie nie wszystkich interesują seksualne aspekty życia pana ... każdy ma prawo do własnego życia ... bycie terapeutą polega na terapeutyzowaniu innych a nie na byciu cnotliwym, świętym przykładem dla innych )

może więc jeszcze się z nami przywitasz Luzik
Odpowiedz
#69

Sophia napisał(a):Muminkowa to co w tej kobiecie może Ci nie odpowiadać to aura Oczko ma ją zanieczyszczoną i obciążoną. terapeuci często są "zanieczyszczani" przez swoich pacjentów. chcąc nie chcąc przejmują troszkę z otoczenia. na tym filmik dodatkowo jest zmęczona co potęguje ten wyraz jej osoby.

Hej,
pozwolicie, że się wypowiem.
O w/w metodzie ('ustawienia') słyszałam lata temu od znajomej, wybitnej psycholog, która była na wykładzie ów Hellingera (nota bene w Niemczech skąd pochodzi środowiska naukowe uważają go za szarlatana...)
Znajoma moja nie wypowiadała się sympatycznie o tym, co zaprezentował na scenie - ja prawdę mówiąc (gdyby przy mnie zrobił coś takiego, udusiłabym).

Anyway, byłam negatywnie nastawiona do tych 'ustawień', ALE nadarzyła się okazja, żeby zobaczyć to z bliska, tu, gdzie jestem.
Poszłam na warsztaty, które za 3 dni kosztowały ok. 1000zł.
Dla mnie - pieniądze wyrzucone w błoto.
Prowadząca nieprofesjonalna - nie wytłumaczyła mi na czym to wszystko polega (specjalnie poszłam w ciemno, żeby się niczym nie sugerować i uważam, że osoba, która robi coś takiego i bierze za to duże pieniądze, ma obowiązek wytłumaczyć o co chodzi...)
Całość wyglądała sztucznie - ja to odebrałam jako bardzo dużą manipulację bazującą na oczywistych mechanizach psychologicznych.

Natomiast, niedawno trafiłam na wypowiedzi P. Ewy Renaty Cyzman Bany, która zajmuje się tą samą metodą.
Wysłuchałam wszystkich dostępnych nagrań na youtube.
Różnica w wiedzy, podejściu i profesjonalizmie z tą osobą, z którą miałam do czynienia na żywo - kolosalna.

Wyraźnie mówi w swoich nagraniach o tym, że nie chce i nie jest zadnym GURU dla nikogo i podkreśla, że jest takim samym człowiekiem, jak inni. PLUS.
Wszystko co mówi ma bardzo logiczny sens i jest spójne, mimo, że nie ze wszystkim się zgadzam.
Mówi również w nagraniach o swoich wykształceniu, a ma bodajże dwa kierunki studiów ukończone, doświadczenie w pracy z ludźmi w różnych dziedzinach oraz naprawdę imponujący dorobek zawodowy.
Praca nad leczeniem narkomanów u Kotańskiego w MONARZ-e przez kilka lat - tu już należy się wielki ukłon.

Zmęczenie na twarzy - nie ma się co dziwić, skoro ludzie walą do niej drzwiami i oknami nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Przy takim zawaleniu robotą każdy byłby zmęczony.

Ceny ma bardzo wysokie.
Jeśli mimo to ma NADMIAR klientów to dla mnie jest olbrzymi PLUS - nikt nie będzie płacił kokosów za dyrdymały, a wiadomości szybko się rozchodzą, jesli ktoś jest nieprofesjonalny..
I mówi otwarcie o tym, że jesli widzi, że nie może osobie pomóc (a pracuje na tzw. wglądach) to od razu o tym mówi, nie naciągając nikogo na koszty.
Dla mnie to jest wybitnie profesjonalne zachowanie.

Jeśli miałabym teraz pieniądze, to do TEJ kobiety poszłabym na 100%.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości