Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#23

Ma-ewo ja to wszystko wiem
O jednej pani napisalam bez nazwisk ale znam takich no powiedzmy 50%
Chodzi tylko i wylacznie o ocene sprawdzalnosci.
Sprawdzic samemu mozna o ile mozna na taka ciekwosc wydac 400-500zl .
Wrozka moze byc kazdy , wystarczy miec karty a za wrozbe płatna placisz przed wrozba nie po ..ocenic jej sprawdzalnosc mozesz po czasie .
Stad takie poszukiwanie wrozki odbierane jest jako uzaleznienie a nie szukanie doswadczonej i znąjacej sie na rzeczy.
Osoba taka szuka odpowiedzi bo nie otrzymała klarowenj na swoj problem i nadal jest w miesjcu w jakim była.
I zeby bylo jasne , jestem za tarotem i nie ganie tego ... trudno jednak znalezc kogos naprawde dobrego.
Odpowiedz
#24

Właśnie oglądam ten film, ale jakoś mnie nie przekonuje. Trochę psychologii, trochę ... hmm ... nie wiem czego.
Wiadome jest i oczywiste, że w dzieciństwie tworzymy swoje wzorce z takiej rodziny jaka mamy, ale to nie jest jakieś fatum, karma, czy rozdanie. Po prostu wzorce te powielamy w życiu dorosłym. Nie jest też to nieuniknione przeznaczenie, trochę wiedzy psychologicznej, troche pracy nad sobą i wzorce da się naprawic. Nie jest potrzebny do tego żaden guru, czy inny "prowadzący" Najlepiej, jak Kaska pisze, specjalista przez duże S, czyli lekarz psycholog w tym przypadku.
Równie dobrze mozna sie obejśc bez żadnego specjalisty, wystarczy samodzielnie chcieć się zmienić, poszukać jak to zrobić i DZIAŁAĆ. Tu własnie sprawy się komplikują, bo niewielu się chce coś robić, więc lepiej może jakiś "terapeuta" za nas to wykona, my zaplacimy. Ja zapłaciłem 400, ale za kurs do samodzielnego przerobienia, a co najciekwsze gośc nie głaszcze po główce, ale jasno pokazuje co działa, co nie działa co MUSISZ zrobić i ogólnie mówi: musisz zapierdalać! Uśmiech

No cóż, są też osoby, które jednak wolą jakiegoś mentora, więc niech szukają, na pewno wiedzą lepiej czego im trzeba Uśmiech

50 min. dalej nie wiem o czym babka gada Myśli
Odpowiedz
#25

50 lajków Ok dla Pana wyżej Oklaski
Odpowiedz
#26

100 Kwiatek dla Pani wyżej Uśmiech
Odpowiedz
#27

obcięłam Ci 50 bo czuję sie obrażona za brak informacji - wiesz jakiej Prosi

ale naprawdę powinno być 100 lajków Ok przepraszam
Odpowiedz
#28

Tak sobie myślę jak się maja sieroty do tej teorii z filmu Myśli

chyba jak zombi
Odpowiedz
#29

wg filmu sieroty maja najlepiej ... świat im daje wszystko co najlepsze w wielkim skrócie i od reguły sa wyjątki pewnie jak zawsze Kwiatek
Odpowiedz
#30

Taro wlasnie o tym napislam na poczatku ... ja nie wiem o czym ona mowi
po za tym słownictw ma pod koniec juz dosc dziwne "gówno w pysku" itp
To takie obnizajace ocene, bo jak na poczatku mozna byc zainteresowanym tak pod koniec ma sie juz mieszane uczucia.
I tez uwazam, z najlepiej ufac sobie .... a guru obawiam sie od zawsze ..nigdy w zyciu nie bylam na zadnym takim kursie .
Coz metoda sama w sobie moze byc bardzo dobra ... ale czytajac na stronie u tej pani "o niej" pisze jakie ma doswiadczenie itp a w tytule wyksztalcenie ma : "mądro baba" no to mozesz miec watpiwosci.
I mam takie samo wrazenie, ze nie wiem o czym ona mowi ... dopiero tyltul filmiku mnie naprawdza , ze to "system ustawien". Wypowiedzi sa chaotyczne i wyrwane co chwila z kontekstu,mało ktore zdanie jest skonczone , jeden wielki chaos jak ktos taki ma byc osobą jakiej mialby sie powierzyc swoje jakies tam problemy?
Znalazlam lekarza , ktory tez prowadzi takie ustawienia - coz lekarze ida teraz bardziej w to co modne ale opinie nieciekwe o nim samym, o jego zyciu prywatnym.
Odpowiedz
#31

Jak sobie czlowiek sam nie pomorze to nikt ani nic tego nie zrobi Oczko
Odpowiedz
#32

tak Lila chyba masz racje
wierze w pewne teorie, ze chłopak ktory nie mial matki lub miała matke dysfunkcyjna bedzie umiał byc dobry dla zony albo znajdzie zone
czy nie bedzie mial kłopotów w zyciu osobistym .
To ma przełozenie gdyz jakies wzorce osobowe czerpie sie z domu rodzinnego i ten maly chłopiec musi miec wzorce aby umiec byc tym ojcem i mezem.
Odpowiedz
#33

Właśnie  Oklaski

Pracujcie samodzielnie i czytajcie o rozwoju osobistym
Ja śledzę 2 blogi
http://www.rozwojowiec.pl/
http://bartekpopiel.pl/
Odpowiedz
#34

a ja wiem o czym ona mówi

to nie jest wprowadzenie do ustawień tylko wykład o ustawieniach bo ludzie już są gotowi do ustawień ( a nie Ci co stali w kolejce po mleko i ustawili się w drugiej po ustawienia bo była promocja )

generalnie jesli idziesz na jakąkolwiek terapię i chcesz miec efekty to musisz dać zielone światło terapeucie, żeby używał takiego słownictwa jakiego ty też używasz, żeby potrząsnąć powietrzem i czasami tobą ... bo jak widać w praktyce od głaskania po rączce jeszcze nikt się nie wyleczył i nie zmienił

tak .. jesli oczekujesz od terapeuty głaskania po rączce ... to cie będzie głaskał przez 4 lata lub 6 ... a ty będziesz płacił
a efektów jak nie było tak nie ma

przykład z alkoholikami ( chodzi o dobitność ) nie możesz opowiadać alkoholikowi, że nadużywanie alkoholu szkodzi mu na watrobę i na cerę
alkoholikowi trzeba powiedzieć o tym, że jak leży obszczany i obsrany na podłodze z głową w rzygowinach ... a dziecko płacze bo nie wie czy ojciec żyje czy się zapił na śmierć
jak chcesz komuś przedstawić obraz jego problemu, żeby on to też zobaczył wyraźnie

jestem subtelna i delikatna kiedy trzeba ... ale jak w każdym fachu trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć prawdę bez upiększania falbankami

jeśli nie potrzebujesz terapii to na nia nie idź

no ale to już insza inszość .. ja wiem o czym ta kobieta mówi .. i nie dziwi mnie jej słownictwo nic a nic Bezradny
Odpowiedz
#35

Kasha napisał(a):( a nie Ci co stali w kolejce po mleko i ustawili się w drugiej po ustawienia bo była promocja )
była mowa o bułeczkach za 3,50 Język
Odpowiedz
#36

przecież nie uczyłam się filmu na pamięć

umiem sklecic kilka słów od siebie ... jeszcze umiem Głupek
Odpowiedz
#37

Na pewno?
A co na to twoja połowka od matki Myśli
Odpowiedz
#38

skąd wiedziałeś, że własnie z nią mam problem Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#39

Kasha ale alkoholikow znajdzoesz w kazdej warstwie społecznej, znam takich nawet wsród nauowcow, wykładowców, polityków.
Ogolnie jak sie odbiera taka osobe , ogolny obraz osoby ? Poiwnna byc wiarygodna i glaskanie po raczce nie ma nic wspolnego.
Problem alkholowy to jakis tylko % , tam byl facet , ktory mial problem z matka jak wynika z filmilku , po slowach jakimi sie zwraca odczytac mozna , ze jest prostym człowiekiem. Z roznymi problemami ludzie sie zgłaszaja.
Ja nie oczekuje aby ktos sie ze mna cackal czy mowil mi to co lubie slyszec ale aby byl wiarygodny w tym co robi na tyle abym mogla jemu zaufac .
To tak jak z fryzjekrą ... jak widzisz chaotyczną i egaztowaną czy dasz podciac grzywke spokojnie wierzac ze nie utnie Tobie ucha?
Nie , nie ... od osob ktore zajmja sie ezo oczekuje jakiegos poziomu, profesjonalisty tym bardziej gdy chca byc osobami zaufania społecznego i wychodza ze swoimi umiejetnosciami na zewnatrz. W waskim gornie , wsród kolezanek mozna tak sie zachowywac.
Byc moze do Ciebie Kasha ona dociera do mnie nie, mnie tym zniecheca a jak obejrzlam inne filmiki zasób słow jest ograniczony i praktycznie mowi stale o tym samym, te same przyklady wiec jest to przygotowane, tym bardziej zle.
Odpowiedz
#40

Czuję że mam "rozdanie" na przekąskę Mniam
zaraz wracam Uśmiech


PS. o zygocie teraz gada, zepsuła mi apetyt Nerwus
Odpowiedz
#41

Mama

ale nie czarujmy się .. wystarczy posłuchac telewizji, żeby wiedzieć jakiego języka naprawdę używamy

jeśli i dzie profesor do profesora to se pogadają po profesorsku ... ale i tak słowo gówno lub pysk może być użyte
ale my o tym nie wiemy bo się spodziewamy, że profesor to bułke przez bibułkę

terapeuta jest specjalistą i wie co do kogo powiedzieć

nie oceniajmy książki po okładce ... bo ta kobieta widziała kto jest na warsztatach a my nie
jakoś nikt z widowni się nie burzył gdy użyła tych słów ... więc dlaczego my się mamy burzyć

gdyby takich słów użył prezenter wiadomości w TV to inna sprawa
Odpowiedz
#42

Tarofides napisał(a):Czuję że mam "rozdanie" na przekąskę Mniam
zaraz wracam Uśmiech


PS. o zygocie teraz gada, zepsuła mi apetyt Nerwus
pomysl ze to jajko - w koncu to jajko tez jakis "etap ciązy" kury - a jakie smaczne Oczko
Odpowiedz
#43

Kasha napisał(a):Mama

ale nie czarujmy się .. wystarczy posłuchac telewizji, żeby wiedzieć jakiego języka naprawdę używamy

jeśli i dzie profesor do profesora to se pogadają po profesorsku ... ale i tak słowo gówno lub pysk może być użyte
ale my o tym nie wiemy bo się spodziewamy, że profesor to bułke przez bibułkę

terapeuta jest specjalistą i wie co do kogo powiedzieć

nie oceniaj książce po okładce ... bo ta kobieta widziała kto jest na warsztatach a my nie
jakoś nikt z widowni się nie burzył gdy użyła tych słów ... więc dlaczego my się mamy burzyć

gdyby takich słów użył prezenter wiadomości w TV to inna sprawa

A nie zauwazylas , ze dwie eleganckie panie w tle smiały sie , po czym pod pretekstem auta wyszły ???
Oceniam po okładce tych, ktorzy chca byc wiarygoni i maja funkcje społeczna oraz chca budzic zaufanie w ich interesie to lezy.
Mnie to razi . To nie jest profesjonalne. Po za tym odnosze wrazenie , ze nie jest to osoba stabilna emocjonalnie a terapeuta powinien byc.
Odpowiedz
#44

te dwie panie przyszły bo ktoś z tego wykładu zastawił ich samochód i nie mogły wyjechać .. więc wyszła z wykładu osoba, która była właścicielem auta wnioskuję

to jest własnie Twoja subiektywna ocena ... nie podaoba Ci się pani nie musisz do niej iść

ale może własnie to jest powód dla którego własnie trafiasz na niewłaściwych specjalistów od wróżek poczynając na lekarzach kończąc
lekarz, który da tabletkę na znieczulenie bólu wydaje się być milszy od lekarza, który mówi, że ból minie kiedy zastosujesz się do zaleceń typu dieta, fizykoterapia, zabieg
tylko wtedy trzeba to zastosować ... a my zdajemy się zbyt szybko iść na łatwiznę ... bo po co próbować się wysilic

ale to już zupełny off top mama ... pojechałaś tu po bandzie z tymi wrózkami że hej Rotfl

ja idę spac - dobranoc wszystkim Papa Papa
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości