Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#45

Ja gdzies czytalam , ze 10 kielichow to DUZE MIASTO lub ruchliwe miejsce, gdzie pelno ludzi.
Powiem tak...( Lol ulubione powiedzenie tarocistek(ow) na ITV)....Krol Denarow - ty bedziesz sponsorem, 10 kiel. - zabiezesz rodzine np. do Mc Donalda Lol ,Rycerz denarow(cego nie robic?)nie byc konwencjonalna i rutynowa czyli...daj sie ponesc fantazji , zaszalej,zrzuc te zbroje, zlez z tego konia , na ktorym siedzisz, nie boj sie z niego spasc...Idzie maj...<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=9Y1mI0BGpRw">http://www.youtube.com/watch?v=9Y1mI0BGpRw</a><!-- m --> Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#46

rudalila napisał(a):Ja gdzies czytalam , ze 10 kielichow to DUZE MIASTO lub ruchliwe miejsce, gdzie pelno ludzi.
Powiem tak...( Lol ulubione powiedzenie tarocistek(ow) na ITV)....Krol Denarow - ty bedziesz sponsorem, 10 kiel. - zabiezesz rodzine np. do Mc Donalda Lol ,Rycerz denarow(cego nie robic?)nie byc konwencjonalna i rutynowa czyli...daj sie ponesc fantazji , zaszalej,zrzuc te zbroje, zlez z tego konia , na ktorym siedzisz, nie boj sie z niego spasc...Idzie maj...<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=9Y1mI0BGpRw">http://www.youtube.com/watch?v=9Y1mI0BGpRw</a><!-- m --> Rotfl Rotfl Rotfl

Liluś,dzięki za dobre rady Lol Lol Wyobraźnę i fantazję mam ,że fiu,fiu,ale jakoś checi brak,to chyba przesilenie wiosenne się nazywa!!! ,a może koń nie ten ?!Lol :o Język

Dzięki za piosenkę.! Ta dla Ciebie. Rotfl
<!-- m --><a class="postlink" href="http://w910.wrzuta.pl/audio/as3JjEePvFu/ewa_bem_-_zyj_kolorowo">http://w910.wrzuta.pl/audio/as3JjEePvFu ... j_kolorowo</a><!-- m -->
Odpowiedz
#47

Dzieki, Miriamku. przy okazji szukania piosenki dla ciebie odsluchalam sobie kilka kawalkow.Bardzo lubie Ewke Bem.
Odpowiedz
#48

Cytat dnia:
- Tak bardzo się boję -powiedziało Serce do Miłości
- Nie masz czego, zobaczysz będzie wspaniale -wtrąciło się Szczęście
- Ale czasami będzie bolało -szepnęło Rozstanie
- Przecież tamto Serce ma kogoś innego, a ty nie pasujesz do niego -szyderczo zaśmiała się Zazdrość
- Razem pokonacie wszystkie przeszkody -podszepnęła Nadzieja
Serce uważnie wysłuchało wszystkich opinii... i zauważyło, że tylko Rozum milczał.
- A ty Rozumie,co o tym sądzisz?
-Wiesz przecież, że moja opinia będzie przeciwieństwem Twojego wyboru. odezwał się zadumany Rozum

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS3f4EgWljUKPXRrxtir4G...VDVu8ScOkC]

Kofta Jonasz

Nie wierzę w powroty
Nie mówmy więcej o tym
Nie wierzę już w powroty
Że słowa, uśmiech, dotyk
Odzyskają smak
To już zagrany dramat
Ja jestem nie ta sama
Nie mogę dłużej kłamać
Na nic to się zda

Zbyt wiele dotąd nas łączyło
By został tylko popiół, sól
Ale to dawno nie jest miłość
Wyzwólmy się z fałszywych ról
Wyzwólmy się z fałszywych ról

Nie mówmy więcej o tym
Nie wierzę już w powroty
Że słowa, uśmiech, dotyk
Odzyskają smak
To tylko słowa, słowa
Że można znów od nowa
Że można znów próbować
Z sobą razem być

Jak ty beze mnie, ja bez ciebie
Dziś o tym nie wie żadne z nas
Dziś najważniejsze znaleźć siebie
Każde do swoich pójdzie gwiazd
Każde do swoich pójdzie gwiazd


miriam napisał(a):Na jutro wyciągnęłam karty : Karta dnia Król denarów. Spedze ten dzien na załatwianiu spaw biznesowych (przeciez jutro niedziela) Czyżby pojawił sie jakiś sponsor.?Może znajdzie się ktos ,kto skupi swoje dzialanie ,na tym ,bym poczuła sie szczęsliwa i zrobi wszystko co bedzie mogł ,by sprawic mi radość ? 10 kielichow co robić?, daje wskazowke ,bym spedziła ten dzien radośnie z rodzina ,może na łonie natury Jakos nie wydaje mi sie ,ciastko z kremem przeciez dostałam wczoraj No chyba ,ze dzisiaj rano dostane je z kawa do lożka . Jest sie nad czym zastanawiać. (kiedys czytałam ,ze 10 kielichow sex oznacza) Czy wiecie cos na ten temat ? Jakby co ,to jutro wam powiem Co robic? To tez ,spełniać sie.
Czego nie robić ? Rycerz denarów jutro mam nie planowac i nie byc zimna i kolczasta.
Ło jeżu kolczasty ,aż boje sie pomyśleć co to może dla mnie oznaczać!!!!.
Co wy na to?
Miłej nocki .

Karty się nie wypełniły ,dzien mój był zimny i kolczasty.Jedynie rozmowa z przyjaciólką była miłym akcentem tego dnia.

Karty na jutroJęzykaź denarów,Co robić? 7 mieczy.Czego nie robić Pustelnik
Dzień spedzę na pogłębianiu swojej wiedzy ,ogólnie nauka .Co robic?7 mieczy. Mam być przebiegła ostrożna ,dmuchac na zimno?Czy przekonywać do swoich racji?Czego nie robić Pustelnik. Nie izolować się.
Odpowiedz
#49

Cytat dnia:
Ciesz się każdą chwilą, abyś potem nigdy nie żałował, że utraciłeś młodość.
— Paulo Coelho
Piąta Góra

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSwfPKYthLK6tXna8POeo-...lHK1eoTUxQ]
Młodość nie ma wieku
Jest nieśmiertelność w człowieku
dziecinna naiwna i taka... pełna wiary...
buduje mosty ponad rzeczywistością
przechadza się po parku cudownej nadziei
pod wierzbami płacze gdy przystanie
cieszy się wolnością z ptakami w locie
o stopień jest nad śmiercią
sama kwiaty życia w bukiety układa

Jest młodość w człowieku
nienasycona popędliwa i taka... wciąż uparta...
nieuchwytna jak w okresie dojrzewania
zagląda do ptasich gniazd
zraniona gniewa się jak oszukane dziecko
w piasku buduje zamki wymyślne
i siebie daje innej młodości

Nie zdobywa lat kto jest dzieckiem w duchu
Wiecznie młody jest źródłem
światłem
życiem
miriam napisał(a):Karty na jutroJęzykaź denarów,Co robić? 7 mieczy.Czego nie robić Pustelnik
Dzień spedzę na pogłębianiu swojej wiedzy ,ogólnie nauka .Co robic?7 mieczy. Mam być przebiegła ostrożna ,dmuchac na zimno?Czy przekonywać do swoich racji?Czego nie robić Pustelnik. Nie izolować się.
Karta dnia Paź denarów .Dzień spędziłam na pisaniu umów i ofert odpisywałam na emile.Co robić?Byłam przebiega ,dmuchałam na zimno .Opłaciło się Lol Pustelnik.Nie medytowałam ,nie zastanawiałam się nad sensem życia ,nie izolowałam się od ludzi.Dzień był udany.

[Obrazek: Major08.jpg][Obrazek: Wands06.jpg][Obrazek: Major20.jpg]
Na dzis mam Siłę.6 buław i Zmartwychwstanie
Fiu fiu jakie ładne karty wyciągnęłam .Chyba dlatego ,że chłop na parę dni wyjeżdża. Lol Chata wolna będzie.Siła- aura dnia zapowiada się niczego sobie.To radosc ,witalność ,namiętność pasja charyzma.6 buław posprzątam i ustroje chałupę święta przeciez idą ,a może impreze mała zrobię ,np kolacje ze świecami LolMusze sie tylko zastanowic kogo na nia zaproszę. Oczko lub sama się wybiorę do kogoś .Dawno tego nie robiłam.Czego nie robić Zmartwychwstanie nie rozdrapywać ran ,nie rozwiązywać żadnych problemów,nie forsować się .
Co wy na to?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://goosiann.wrzuta.pl/audio/8Q2aoxKVxDF/maciej_silski_-_gdy_umiera_dzien">http://goosiann.wrzuta.pl/audio/8Q2aoxK ... iera_dzien</a><!-- m -->
Odpowiedz
#50

Cytat dnia:
Smutek zajmie się sam sobą natomiast radość można odczuwać najpełniej tylko wtedy ,gdy jest sie z nią z kim dzielić.
Mark Twain
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQJDY9A-VQ3De6xw-U8DdM..._KZHtSNjew]

Karty dnia:3 buław,Co robić ?Swiat Czego nie robić? Królowa Buław
Jakos nie mam ochoty na na interpretowanie tych kart.
Wczorajsze nie zamanifestowały sie.Czego nie robić? Nie posłuchałam.
Odpowiedz
#51

Jak nie słuchasz kart, to nie będą gadać po próżnicy Nono
Odpowiedz
#52

Eremit napisał(a):Jak nie słuchasz kart, to nie będą gadać po próżnicy Nono

Wiem!!!Ale kiedy język na koncu się rozdwaja i nie można się powstrzymać :| Chyba sobie karty .Czego nie robić ? w różnych widocznych miejscach położę .To może mi pomoże .O cholera ale mi się zrymowało. Lol Lol
Odpowiedz
#53

Jaki artystyczny pamietnik! Ja tu lepiej nic nie bede bazgrolic , zeby nie popsuc estetyki. Zstanowie sie jaki tu ladny tekst dac....no nie mam pomyslow.
A narazie posluchaj najswietszej mantry hinduizmu i wczuj sie w jej uzdrawiajace energie <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=nDnamSM3Z3s">http://www.youtube.com/watch?v=nDnamSM3Z3s</a><!-- m -->
:kiss3:
Odpowiedz
#54

Rani napisał(a):Jaki artystyczny pamietnik! Ja tu lepiej nic nie bede bazgrolic , zeby nie popsuc estetyki. Zstanowie sie jaki tu ladny tekst dac....no nie mam pomyslow.
A narazie posluchaj najswietszej mantry hinduizmu i wczuj sie w jej uzdrawiajace energie <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=nDnamSM3Z3s">http://www.youtube.com/watch?v=nDnamSM3Z3s</a><!-- m -->
:kiss3:

Dzieki Rani mantra piekna Rotfl
Choc u mnie dzien dopiero sie zaczyna ja napisze już o swoich dzisiejszych kartach. Lol

miriam napisał(a):Karty dnia:3 buław,Co robić ?Swiat Czego nie robić? Królowa Buław
Mówiłam ,ze chatę bede miała wolna ,bo chłop wyjeżdżał.3 buław Przygotowywałam go dzis do podróży .Cały dzień w zasadzie kręcił się wokół podróży i spraw biznesowych.Chyba dobrze karta ta sie zamanifestowała. Co robić ? Swiat dzisiaj sobie radziłam z wewnętrznymi sprzecznościami ,to juz coś !!! Lol Byłam radosna.Co prawda tfu tfu ,noc jeszcze przede mną i impreza ,ale to juz inne karty sie beda manifestowac.Najwazniejsze ,Byłam wyrozumiała hm starałam się co prawda z ciężkim sercem to robiłam ,Przyznaje ,pewnych rzeczy nie pojmuje .Och ?!,ale to zycie chyba sie nazywa.Czego nie robić? Nie podejmowałam dzis żadnych decyzji ,jeszcze nie zwątpiłam,nie szarpałam się ,nie nadużywałam alkoholu ,....dziś byłam grzeczna, :roll:
Odpowiedz
#55

Cytat dnia:
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
— Vincent van Gogh

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRaO2K5-ojFvW17-9mp9vX...aBhgHf1FJA]
M.Dziedzic
Drzewo...
A kiedy wierzba płacząca
zapłacze nad Tobą
...i nikt więcej...
wtedy wspomnisz
ile łez płynęło wcześniej
tych cichych
i tych krzyczących
Łez niepotrzebnych
i łez cierpiących
Zapłaczesz wówczas i zatęsknisz
Do wszystkich drzew..
...przebaczających...

Karta dnia Rydwan.Co robić ?5 denarów Czego nie robić? Gwiazda
Rydwan Dzis powinnam załatwić dwie sprawy.Zastanawiam się ,która mam wybrać ,czy dlatego ta karta?.Co robic ? 5 denarów Mam byc ostrożna ,zacząc planować,moze kogoś powinnam wesprzeć.?Czego nie robić? Nie patrzeć w gwiazdy ,bo pochmurno? Nie watpić,nie rezygnować,nie bac sie.No to zobaczymy dzisiaj ....
Odpowiedz
#56

Cytat dnia:
Nasza wyobraźnia daje nam w kość raz uśmiech ,radość drugi raz smutek i zlość.
M

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRYnWzwl_4AevDHg1eZuRa...xkPdhCaRFQ]

Jest już za późno
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć,
Tęskność zawrotna przybliża nas.
Zbiegną się wreszcie tory sieroce naszych dwu planet,
Cudnie spokrewnią się ciała nam.

Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!

Jeszcze zdążymy tanio wynająć małą mansardę
Z oknem na rzekę lub też na park,
Z łożem szerokim, piecem wysokim, ściennym zegarem,
Schodzić będziemy codziennie w świat.

Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://aneczkaa16.wrzuta.pl/audio/7i67ogw6eLD/sdm_-_jest_juz_za_pozno_nie_jest_za_pozno">http://aneczkaa16.wrzuta.pl/audio/7i67o ... t_za_pozno</a><!-- m -->
miriam napisał(a):Karta dnia Rydwan.Co robić ?5 denarów Czego nie robić? Gwiazda
Rydwan Dzis powinnam załatwić dwie sprawy.Zastanawiam się ,która mam wybrać ,czy dlatego ta karta?.Co robic ? 5 denarów Mam byc ostrożna ,zacząc planować,moze kogoś powinnam wesprzeć.?Czego nie robić? Nie patrzeć w gwiazdy ,bo pochmurno? Nie watpić,nie rezygnować,nie bac sie.No to zobaczymy dzisiaj ....
Rydwan -to był dzień nowych dobrych wiadomości informacji.Byłam dzis u swoich koleżanek w Ratuszu .Reaktywujemy Stowarzyszenie i w lipcu po dwuletniej przerwie znów robimy Eurosabat .Wygląda na to,ze bede na dwóch. Lol Rotfl Nie musiałam wybierac załatwiłam dwie sprawy.5 denarów Nie byłam ostrożna. Znów jęzor na koncu się rozdwoił, za późno spojrzałam w lustro.Walnęłam prosto w usta.Było odejście . Język Nie zwątpiłam.


Karty dnia 4 denarow,Co robić? Gwiazda, Czego nie robić ?5 buław
Jestem ciekawa jak 4 denarow sie zamanifestuje to min .Chronienie tego co sie ma ,trwanie na wybranym stanowisku,to wiernosc sobie i innym. Bede ciezko pracować ?Oooo, co robić Gwiazda. Lol Może niebo będzie bezchmurne i zobaczę gwiazdy .Zaraz sprawdzę. Lol Czy mam byc Gwiazdą? :o Mam być optymistka i wierzyć.Czego nie robić? 5 buław Nie rozrabiac,nie kłócić sie .
Odpowiedz
#57

Oj tak, 5 buław niemalże zawsze mi się sprawdza jako kłótnie, sprzeczki, albo zwyczajnie taki rozdrażniony humor :evil: dlatego uważaj dziś.
Dla mnie Gwiazda to może, zająć się sobą, wewnętrznym ja, ale również ciałem. Zrobić coś dla siebie.
A 4 denarów to taka spokojna karta, przynajmniej u mnie- cieszenia się z tego co się ma, co się zdobyło i na co zapracowało.
Odpowiedz
#58

Cytat dnia:
Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone.
Antoine de Saint-Exupéry-Mały książe

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQv6qHw0KBsaK6V7DVDfly...JP1B-qnS0c]

Gwiazdy spadające

Z twoich ramion widzę niebo drżące rozkoszą...
Spadłą gwiazda. I druga, i trzecia. Prawdziwa to epidemia!
Widać dzisiaj niebem jest ziemia,
dlatego się gwiazdy przenoszą.

Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

miriam napisał(a):Karty dnia 4 denarów,Co robić? Gwiazda, Czego nie robić ?5 buław
Jestem ciekawa jak 4 denarow sie zamanifestuje to min .Chronienie tego co sie ma ,trwanie na wybranym stanowisku,to wiernosc sobie i innym. Bede ciezko pracować ?Oooo, co robić Gwiazda. Lol Może niebo będzie bezchmurne i zobaczę gwiazdy .Zaraz sprawdzę. Lol Czy mam byc Gwiazdą? :o Mam być optymistka i wierzyć.Czego nie robić? 5 buław Nie rozrabiac,nie kłócić sie .
FairyWitch napisał(a):Oj tak, 5 buław niemalże zawsze mi się sprawdza jako kłótnie, sprzeczki, albo zwyczajnie taki rozdrażniony humor :evil: dlatego uważaj dziś.
Dla mnie Gwiazda to może, zająć się sobą, wewnętrznym ja, ale również ciałem. Zrobić coś dla siebie.
A 4 denarów to taka spokojna karta, przynajmniej u mnie- cieszenia się z tego co się ma, co się zdobyło i na co zapracowało.
Dzien rzeczywiście był spokojny ,Wydałam dzis troche kasy, wiec moze o to chodziło.?Co robiłam Gwiazda zajęłam się ciałem ,byłam dzis na basenie.No i tez miłe wydarzenie ,które mnie spotkało sprawiło,że poczułam sie jak Gwiazda Lol Czego nie robić ?Mała sprzeczka była ,ale niegroźna . Oczko Lol

Dzis zrobie rozkład ,ktory wkleiłam na naszej stronie
1Karta na dziś (istotne aspekty nadchodzącego dnia)
2 Tym sie trzeba zająć(osobiste sprawy,które będa wymagać uwagi)
3 Czego oczekiwać (uczucia pragnienia ,reakcje,jakich możemy oczekiwać)
Karta na dzis 8 buław.Tym się trzeba zając Rydwan .Czego oczekiwac .Smierc
Oj ,az sie boje tej ostatniej kart.Lepiej trzeba było zostać przy czego nie robić

8 buław ,no to jutro dzień zapowiada sie niezwykle interesująco to ruch ,wymiana informacji ,będzie sie działo Lol Rydwan ,sprawami ,które powinnam pchnac do przodu Oczko Czego oczekiwać ,? Śmierć .Transformacji.
Może ktos sie z Was podpowie mi co one moga oznaczac .Nie mam pomysłu. Smutny
Odpowiedz
#59

Bez strachu, Śmierć to mogą być narodziny również. Może jakiegoś pomysłu, odrodzenia uczucia np. romantyczny spacer z mężem zainicjowany przez niego. Tym bardziej łącząc to z Rydwanem- czyli niejako podróżą, zwycięstwem.
Odpowiedz
#60

Cytat dnia:
Jeszcze raz zacząć od początku! Tylko jak przedtem zakończyć?
— Stanisław Jerzy Lec

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSs0S2GrQVKx6p4HxTE_e4...Yvgg0vMaNg]
M.Dziedzic
Milość gra
Miłość daje
Miłość zabiera
Miłość wybiera
lub nie wybiera
Miłość żyje
Miłość umiera
ene
due
rike
fake
Miłość gra...
w ustawionego pokera
FairyWitch napisał(a):Bez strachu, Śmierć to mogą być narodziny również. Może jakiegoś pomysłu, odrodzenia uczucia np. romantyczny spacer z mężem zainicjowany przez niego. Tym bardziej łącząc to z Rydwanem- czyli niejako podróżą, zwycięstwem.
Kolacja była ,ale bez świec. Lol

miriam napisał(a):8 buław ,no to jutro dzień zapowiada sie niezwykle interesująco to ruch ,wymiana informacji ,będzie sie działo Rydwan ,sprawami ,które powinnam pchnac do przodu Czego oczekiwać ,? Śmierć .Transformacji.

*8 buław wypełniła sie ,Miałam wymianę informacji ,sporo maili ,rozmów.Rydwan spełnił mi sie dosłownie,sprawa ,ktora od dawna nie dawała mi spokoju dzis sie wyjaśniła ,pozytywnie. Czego oczekiwać ? Smierć To juz jest koniec nie ma już nic ...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://icedog.wrzuta.pl/audio/2KXaLQDuZ5O/elektryczne_gitary_-_to_juz_jest_koniec">http://icedog.wrzuta.pl/audio/2KXaLQDuZ ... est_koniec</a><!-- m -->
Wracam do starego rozkładu karty Lol
Karta dnia Królowa buław Co robic As denarów Czego nie robić Cesarzowa
Królowa buław Dzień zapowiada sie radosny .Samopoczucie tez niczego sobie.Może sprawie sobie nowa garderobę.Jutro handlowa niedziela. Lol
As denarów Co robić? Wydac troche kasy . Zaufać sytuacji .Stanąć mocno na ziemi ,Może rozpocznę coś nowego? Czego nie robić?Cesarzowa Nie matkować .Jutro nie powinnam zaspokajać własnych uczuć. Lol
Odpowiedz
#61

Miriam , cytat dnia...dla mnie bomba !!! to chyba najlepszy cytat jaki do tej pory przeczytalam, tylko ...jedna uwaga czy te litery musza byc tak ogromne...?
Cesarzowa - w pozycji "czego nie robic?" - ja bym sobie pomyslala - nie zapominaj ,ze nie jestes Cesarzowa wiec nie zachowuj sie jak ona- dla mnie to ostrzezenie...ale moze sie myle :roll:
Odpowiedz
#62

rudalila napisał(a):Miriam , cytat dnia...dla mnie bomba !!! to chyba najlepszy cytat jaki do tej pory przeczytalam, tylko ...jedna uwaga czy te litery musza byc tak ogromne...?
Cesarzowa - w pozycji "czego nie robic?" - ja bym sobie pomyslala - nie zapominaj ,ze nie jestes Cesarzowa wiec nie zachowuj sie jak ona- dla mnie to ostrzeżenie...ale moze sie myle :roll:
No ,mi sie tez podoba Lol A literki w cytacie sa wieksze dla podkreślenia ważności tych słow. Lol Rotfl
Pewnie masz racje ,ze nie powinna sie zachowywać jak ona.Tylko ostatnio coraz częsciej sie łapie na Tym ,ze nia jestem. :yes:
Odpowiedz
#63

wg mnie to nia jestes Uśmiech
Odpowiedz
#64

nadzieja_aa napisał(a):wg mnie to nia jestes Uśmiech
Zawsze myślałam o sobie jako buławowa Lol :o Na warsztatach Ala Chrzanowska wskazywała na mnie i mówiła,że to jest archetypowa Cesarzowa. Lol Lol Lila twierdzi ,ze Królowa mieczy Lol .Ostatnio łapie się na tym ,ze rozmamłana jak to Taricik mowi Kielichową się stalam ? Kurcze pogubić sie idzie z tym wszystkim. Lol :o
Odpowiedz
#65

Pewnie jestes mieszanka wszystkiego po troszku....moze zmienisz nick name na "koktajl" Lol
Odpowiedz
#66

rudalila napisał(a):Pewnie jestes mieszanka wszystkiego po troszku....moze zmienisz nick name na "koktajl" Lol

Czy masz na myśli Mołotowa!!!!! :o Shock Shock Lol
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości