Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek

Miriamku Asa Buław nie zlekcewaz..I baw sie dobrze...podejdz do wszystkiego dzisiaj spontanicznie, ciesz sie chwila i unikaj oceny( szczegolnie nic nie mow odnosnie pana z randki Ewie nawet jak Cie poprosi. To ona musi zadecydowac co i jak)
Odpowiedz

Noooo... To ......

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wDajqW561KM[/youtube]
Odpowiedz

miriam napisał(a):.Jak juz pisalam w kawiarence mam dzis 29 rocznice slubu . Karty niczego sobie wyciagnałam na ta oklicznosc Lol

[Obrazek: 64-Minor-Wands-Ace.jpg][Obrazek: 00-Major-Fool.jpg][Obrazek: 24-Minor-Discs-03.jpg]
As buław Co robic Głupiec?Czego nie robic? 3 monet

Wszystkiego najlepszego! życzę następnych 29 latek (na wojnie) Lol

Te karty tarota mówią Świętuj na całego!
Odpowiedz

Wszystkiego Najlepszego Miriam! Nikt ci widzę nie wkleił okolicznościowej piosenki dla kombatantów więc oto ona:
http://underfot.wrzuta.pl/audio/9eBIIgQ8..._zono_moja

albo dla tych co będąc w gościach lubią oglądać telewizję:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5I51Ii1WVbY[/youtube]
Odpowiedz

Zib...ty to tak w imieniu jej chlopa...? Lol Lol Lol ...Miriam ten twoj to przyjechal na rocznice...? czy bedziesz z kims innym , w zastepstwie , ja obchodzic.... :sarcastic: ... :o Shock .... Nono .... :jester:
Odpowiedz

Eremit napisał(a):Te karty tarota mówią Świętuj na całego!

No ,zeby było jeszcze z kim. Lol
Zibku na Ciebie to zawsze moge liczyc Lol Załuje ,ze tak daleko mieszkasz Lol To dla Ciebie [Obrazek: smilie_girl_046.gif]
A co Ty taka ciekawska Rudalisico jestes :o nie intarara Lol I to wredna na dodatek musisz przypominac :evil:
Ja ze swoim po tylu latach małzenstwa to juz jak brat z siostra ,nawet na zdjeciach rodzinnych stoimy po bokach ,zeby w razie czego mozna było obciąć :sarcastic: :sarcastic:
Pamiętasz Lilus piosenkę Ty taka stara jak ja jestes ,nawet starsza , Język wiec powinnaś pamietac :sarcastic: :sarcastic:

"Jestem sama tak jak pragnie mama.... Lol a to dla przypomnienia Lol Lol

<!-- m --><a class="postlink" href="http://lavanda.wrzuta.pl/audio/4ZxozeclhvQ/z.sosnicka_-_czy_to_warto">http://lavanda.wrzuta.pl/audio/4Zxozecl ... y_to_warto</a><!-- m -->

Dzieki Wam wszystkim za zyczenia .Ciekawe, czy do 30 dotrwam... :roll:
Odpowiedz

Ooooj tammm....lepszy jest przeboj calego mojego zycia....nawet gdy bylam mezatka.... Lol Lol Lol

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XDYBgbOL-CE[/youtube]
Odpowiedz

Lol Lol Lol No ,ta piosenka jak ulał pasuje do Ciebie Lol Lol
Odpowiedz

[Obrazek: afda3b5aec57a4fegen.jpg]

Mira wszystkiego najlepszego Ci dwoje tylko 16 lat związani a u Ciebie 29 to juz kupa czasu .
Jak to powiedzieć?

Jak mam malować miłość?
Jak ją wyśpiewać, opisać
gdy, jak noszony brylant,
tu zdobi ją plamka tam rysa?

Może wystarczy zwyczajnie:
kocham, dziękuję, podziwiam
- bo słowa to tylko słowa,
to życiem się miłość pożywia.

Życiem oddycha i wzrasta
w codziennym cichym staraniu
o uśmiech dziecka o obiad,
dopranie plam na ubraniu …

Cichutko czeka i rośnie
w nadziei, że ją dojrzymy
i odkurzymy dokładnie
a wtedy się zachwycimy.

Powiemy: jak to zrobiła?!
Jak też się jej to udało?!
Myślałam(em), że zaginęła
a więcej niż było zostało!

Nośmy ją dumnie ze sobą
przez całe kolejne ćwierć wieku
- przecież po brylant z historią
nie można pójść sobie do sklepu.

Kochanej Żonie … w 29-tą rocznicę ślubu,
z wyrazami miłości, wdzięczności i podziwu
Odpowiedz

Dzieki Ramono .!!!Super obrazek Lol Lol i wiersz. :kiss3:
Odpowiedz

Lol Lol Lol ...Ale to fajne... Lol
Odpowiedz

Cytat dnia

Człowiek potrzebuje odrobiny szaleństwa, inaczej nie zdobędzie się na to, by odciąć linę i być wolnym.

Nikos Kazantzakis

grecki pisarz, poeta, dramaturg i filoz


[Obrazek: 1-wieczorne-niebo-z-ptakiem.jpg?w=450&h=337]

"Preludium"


Nie kocham jeszcze, a już mi jest drogi,
Nie kocham jeszcze, a już drżę i płonę
I duszę pełną o niego mam trwogi
I myśli moje już tam, w jego progi
Lecą stęsknione...
I ponad dachem jego się trzepocą
Miesięczną nocą...

Nie kocham jeszcze, a ranki już moje
O snach mych dziwnie wstają zadumane,
Już chodzą za mną jakieś niepokoje,
Już czegoś pragnę i czegoś się boję
W noce niespane...
I już na ustach noszę ślad płomienia
Jego imienia.

Nie kocham jeszcze, a już mi się zdaje,
Że nam gdzieś lecieć, rozpłynąć się trzeba,
W jakieś czarowne dziedziny i kraje...
Już mi się marzą słowicze wyraje
Do tego nieba,
Które gdzieś czeka, aż nas ukołysze
W błękitną ciszę.

- Maria Konopnicka



[Obrazek: Coins12.jpg][Obrazek: Coins08.jpg][Obrazek: Cups13.jpg]
Karty dnia Rycerz monet . Dzień zapowiada się powolny , ale stabilny . Może powinnam zagrać w lotto? Rycerz monet oznacza szczęście w grach losowych . Uśmiech Co robić ? 8 monet. Dziś mam być cierpliwa i świadoma swoich ograniczeń. Czego nie robić? Królowa kielichów- nie mogę być złośliwą , a może nie powinnam bujać w obłokach, czy też rozczulać się nad sobą.
Jak Wy widzicie te karty ?
Odpowiedz

Miriam, masz dwie karty na "co robic" i jedna", "co robic" - tak?
Odpowiedz

Rycerz monet to aura dnia , Co robić 8 monet , czego nie robić Królowa kielichów Uśmiech .
Odpowiedz

aura - pracowicie, nudnawo, stonowanie
co robic - sobic swoje Oczko nie ogladac sie na innych
nie robic - nie rozczulac sie nad nikim, soba tez nie Język
dzis - nie byc hojna i dobroduszna, widac dzis to nie pomoze, a moze zaszkodzi w sprawie
Odpowiedz

Dzięki kochana tak tez zrobię .Już nawet zaczęłam . Przed chwilą syn dostał ode mnie reprymendę. OczkoDziś będę twarda. Myśli
Odpowiedz

miriam napisał(a):
Eremit napisał(a):Te karty tarota mówią Świętuj na całego!

No ,zeby było jeszcze z kim. Lol
Zibku na Ciebie to zawsze moge liczyc Lol Załuje ,ze tak daleko mieszkasz Lol To dla Ciebie [Obrazek: smilie_girl_046.gif]
A co Ty taka ciekawska Rudalisico jestes :o nie intarara Lol I to wredna na dodatek musisz przypominac :evil:
Ja ze swoim po tylu latach małzenstwa to juz jak brat z siostra ,nawet na zdjeciach rodzinnych stoimy po bokach ,zeby w razie czego mozna było obciąć :sarcastic: :sarcastic:
Pamiętasz Lilus piosenkę Ty taka stara jak ja jestes ,nawet starsza , Język wiec powinnaś pamietac :sarcastic: :sarcastic:

"Jestem sama tak jak pragnie mama.... Lol a to dla przypomnienia Lol Lol

<!-- m --><a class="postlink" href="http://lavanda.wrzuta.pl/audio/4ZxozeclhvQ/z.sosnicka_-_czy_to_warto">http://lavanda.wrzuta.pl/audio/4Zxozecl ... y_to_warto</a><!-- m -->

Dzieki Wam wszystkim za zyczenia .Ciekawe, czy do 30 dotrwam... :roll:
Miriamku ,to piosenka Krystyny Pronko i tez moje czasy Muza
Odpowiedz

Cytat dnia

Jest tylko jedna droga do szczęścia - przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu

Epiktet z Hierapolis

rzymski filozof, stoik



[Obrazek: czas.jpg]

Bajka o Miłości

Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość.

Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili.

Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu, miłość poprosiła o pomoc.

Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała:

- Bogactwo, czy możesz mnie uratować?

- Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie - odpowiedziało Bogactwo.

Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem.

- Dumo, zabierz mnie ze sobą! - poprosiła Miłość.

- Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle.

Na zbutwiałej lódce podpłynal Smutek.

- Smutku, zabierz mnie ze sobą! - poprosiła Miłość.

- Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam - odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal.

Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc.

Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu...

Nagle Miłość usłyszała:

- Chodź! Zabiorę cię ze soba! - powiedział nieznajomy starzec.

Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca.

Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy.

- Powiedz mi proszę, kto mnie uratował?

- To był Czas - odpowiedziała Wiedza.

- Czas? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł?

- Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość - odrzekła Wiedza.


AUTOR NIEZNANY



Takie dziś dostałam karty . Myślę ,ze ta bajka bardzo dobrze pokazała ich wymowę.

[Obrazek: 37%7E8.jpg][Obrazek: 10%7E11.jpg][Obrazek: 06%7E7.jpg]

Dobrej nocy życzę!
Odpowiedz

Miriamku, to jest wielka prawda. Dzięki za .
Wszystko przeminie , a miłość zostanie...
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSpKg6Atc-rJbdINAJX-iX...XpJuYycweQ]
Odpowiedz

Cytat dnia

Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być

Joanne Kathleen Rowling

angielska pisarka


[Obrazek: milosc-bezwarunkowa.jpg]

Idealna partnerka

Dawno, dawno temu do pewnego mistrza zen przyszedł człowiek i powiedział, że nie może znaleźć dla siebie partnerki, która by mu odpowiadała i którą kochałby do końca życia.

- A jaka miałaby być ta kobieta? - zapytał mędrzec.

Człowiek zastanowił się chwilę, a potem rzekł:

- Tęsknię do kobiety kochającej, mądrej, odpowiedzialnej, szlachetnej, radosnej, czułej, wrażliwej, delikatnej, pięknej, zmysłowej, zaradnej, silnej, samodzielnej... która kochałaby mnie do końca życia.

Dodał jeszcze kilka równie rzadkich cnót, po czym zapytał mnicha, co ma począć.

Mędrzec zajrzał mu głęboko w oczy i powiedział:

- Znam absolutnie pewny, lecz bardzo trudny sposób, dzięki któremu spotkasz właśnie taką kobietę.

- Jaki to sposób?! - zapytał ucieszony człowiek. - Jeśli mi go zdradzisz, oddam ci wszystko, co posiadam!

- Niczego od ciebie nie potrzebuję - odpowiedział mistrz. - Musisz mi tylko przysiąc, że z niego skorzystasz.

Człowiek przysiągł na wszystkie świętości, że zastosuje się do rady mędrca, a kiedy trochę się uspokoił, mistrz z naciskiem wyszeptał mu do ucha:

- Jeśli pragniesz spotkać kobietę kochającą, mądrą, odpowiedzialną, szlachetną, radosną, czułą, wrażliwą, delikatną, piękną, zaradną, silną i samodzielną - to najpierw sam musisz się takim stać. Tylko w ten sposób ją znajdziesz. A nawet jeśli jej nie spotkasz, nie będzie to już wtedy miało dla Ciebie większego znaczenia.


Dzięki Ewuniu !
A to moje dzisiejsze karty , które skojarzyły mi się z ta bajką. A jakie Wy byście do tych moich dołożyli. ?

[Obrazek: 03%7E7.jpg][Obrazek: 09%7E7.jpg][Obrazek: 77%7E7.jpg]
Odpowiedz

Dzisiaj dostałam od wróżki z innego forum wiadomość , ze likwiduje swoje konto i odchodzi z forum. Do wiadomości był dołączony ten utwór. Zrobiło mi się bardzo smutno , ze tak wartościowa osoba , która tyle wnosiła i dawała z siebie co najlepsze , odchodzi.
Zawiść , zazdrość, nieszczerość, zakłamanie , nie mówienie wprost tego co boli , niezdrowa konkurencja to wszystko powoduje, ze ma się dość i powoduje zamkniecie pewnego rozdziału w życiu. Mówi się ,ze nie ma ludzi niezastąpionych . Jednak myślę ,ze ją będzie trudno zastąpić , bo jej wiedza w zakresie interpretacji snów była ogromna . Szacunek do ludzi , życzliwość i chęć bezinteresownej pomocy rzadko spotykana. Będzie Ciebie brak Cyganicho . Dzięki za wszystko Buźki Do zastukania na GG , a może na naszym forum ? Smutny

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D7I19pqf930[/youtube]
Odpowiedz

Miriam, bo ludzie są jak kwiaty... ok. 6 mld narcyzów... Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości