Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#89

Napisałaś 9 buław, a wstawiłaś 10, to co było w końcu :roll:

PS. Same buławy 8-)
Odpowiedz
#90

Cytat dnia:

Pociecha jest balsamem na głęboką ranę. Jest oazą w bezkresnej pustyni. Pociecha jest jak łagodząca dłoń na twojej skroni. Pociecha jest niczym bliska, przyjazna twarz. To obecność kogoś, kto rozumie twoje łzy, przysłuchuje się twojemu utrudzonemu sercu, w smutku i nieszczęściu pozostaje przy tobie i pomaga dojrzeć parę gwiazd.
— Phil Bosmans



[Obrazek: 318IW09_b.jpg]

Taaa same buławy :o ,a to 9 buław
As buław .Konieczna jest jakaś inicjatywa... czyżby Shock Będę twórcza w przygotowaniu śniadania wielkanocnego . Lol 9 buław Co robić ? Być przygotowana na obronę.Mam być uparta i wytrzymała.To tez świadomość.Czego nie robić?7 buław Nie wyznaczać sobie żadnego celu.
Odpowiedz
#91

Cytat dnia:
Podróże są jak ożywcza kąpiel dla umysłu, jak rysunek Medei, który sprawia, że znów jesteś młody.
Hans Christian Andersen


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSp3p1xtzn8zyV1Csh8he0...ne73i9RWTA]

Karta dnia:
Rydwan Co robić 6 mieczy Czego nie robić? 6 denarów
Właśnie szykuje sie do drogi wiec karta Rydwan jak najbardziej na swoim miejscu.Co robić .^ mieczy Chyba tez dobrze pokazuje zmieniam miejsce swego pobytu na pewien czas ,co prawda nie za wodę,ale to jest w pewnym sensie odejście.Czego nie robić.Nie zachowywać równowagi?Nie mam pomysłu na te kartę.
Odpowiedz
#92

No proszę, a w asowym Świat i 6 mieczy, a ja dopiero teraz na pamiętnik wlazłam Lol

Co robić- jechać! to tylko Rydwan popędza. Odciąć się od tego co teraz. Czego nie robić- może uważać komu i kto chce pomagać, czasem zdarzają się takie osoby "pomóż, pożycz" a potem znikają i już. Albo uważaj kto chce Ci pomóc- np. podwieźć, potrzymać bagaże. To tak pierwsze skojarzenia tych kart.

Miłej podróży :kiss3:
Odpowiedz
#93

Miriam, Wielkie Dzięki :kiss3:
Spójrz po jakim długim czasie to robię.
Też bym chciała częściej na forum bywać, ale ciągle jestem w biegu.
Dzięki za rytuały, dziś jest 2 maja, więc jeszcze zdążę.
Pewnie jeszcze by się przydał rytuał na rozciągnięcie czasu (spowolnienie wskazówek zegara!!!) ale to już pewnie z księżycem nabierającym ciała Lol
Odpowiedz
#94

Nie ma za co Ninuś. :kiss3: Został nam jeden dzien .Ja tez dzis robię parę odcięc Lol Lol
W jednym rytuale karteczki nosimy przy sobie do pełni Księżyca,dla przypomnienia Pełnia rozpoczyna się o godzinie 11,08 , 17 maja.

Buziaki wszystkim Wiedźmom i Wiedźminom.Troche tęsknie . Lol


<!-- m --><a class="postlink" href="http://dano2005.wrzuta.pl/audio/04HnUJ9yNZm/czeslaw_niemen_-_pod_papugami">http://dano2005.wrzuta.pl/audio/04HnUJ9 ... d_papugami</a><!-- m -->
Odpowiedz
#95

Miriam - wracaj szybciutko - smutno bez Ciebie :kiss3: i pamiętniczek taki czuje sie opuszczony Uśmiech
Odpowiedz
#96

Witajcie, niedawno wrociłam do domu. Jestem jak ten misio co klapniete uszko ma LolKlapnieta Lol Przejechalam 389 km (no nie ma sie czym chwalic,pewnie pare zdjec mi zrobiono )w 5 godzin :oops: :? Dzis jeszcze odpoczywam jutro biore sie do roboty .
Odpowiedz
#97

Witaj, jak fotki doją do wkleisz Lol
Odpowiedz
#98

Witaj,tfu ,tfu ,na psa urok. :? Zebys w zła godzinę tylko nie wypowiedział Lol Moga mnie nieźle te fotki wydoić. Lol Lol
Odpowiedz
#99

Godzina już późna, owszem, trzeba się kłaść, dobrej nocki Oczko
Odpowiedz

Dobranoc Eremit ,ja juz sie przewracam sie na drugi bok.Miłych snów. Rotfl
Odpowiedz

Cytat dnia
Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry.
Seneka
rzymski filozof, pisarz i poeta

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSefQSfRF6A5OujlbxjUXm...dElrBKNLt0]
Joanna Janina
Port przeznaczenia

powiew wiatru zawinął do portu
lecz życie na głębokim morzu
dryfuje niczym łódź unoszona przez fale

sztorm raz po raz psuje żagle wytrwałości
i przebija pokład niezachwianej ideologii

nie poddaję się niszczącej sile zła
wciąż łatam dziury niepowodzeń
cienką nicią marzeń

czasami zza ciemnej chmury
wychodzi słońce przyjaźni
i zatapia smutki w odmętach

ręka przyjaciela ocala przed utonięciem
ona wie kiedy jej najbardziej potrzebuję

gdy nawet wiatr zakończył swą podróż
ja wciąż płynę i płynę

mój port zniknął za falą przeciwności
ale kiedyś go odnajdę
i dotrę do brzegów spełnienia

<!-- m --><a class="postlink" href="http://youtu.be/VuhusthsUWM">http://youtu.be/VuhusthsUWM</a><!-- m -->

Karty dnia
[Obrazek: 718IW09_b.jpg][Obrazek: 718IP02_b.jpg][Obrazek: 718IC05_b.jpg]

9 bulaw to gotowośc ruszenia z miejsca ,ale takze uswiadomienie ,ze wszyscy popełniamy bledy i z tej lekcji nalezy wyciagnac nauke.Mam byc gotowa na wszystko,takze na obrone.
Co robic 2 monet.Mam zachowac rownowage ,czy dokonac wyboru?Mam zaufac własnym zdolnościom,czy poddac sie biegowi zdarzeń?
Czego nie robić?5 kielichów Nie rozpaczac ,nie zmieniac priorytetów Lol Lol ani przeszłości..
Co Wy o tych kartach myslicie?
Odpowiedz

9 buław-siła
2 monet-zmiana
5 kielichów-rozczarowanie
<wg. Alistera C>
Odpowiedz

Cytat dnia
Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć.
— Joanne Kathleen Rowling
Harry Potter

[Obrazek: pu_i_wp_pl.jpg]
Jacek Dewódzki

Ja wiem -Obojętność

Głosy wokół mnie mówią nic, nic nie jest na pewno.
Leżę, patrzę w sufit i wiem,
wieczne jest niebo nade mną.
Cieknący kran, tynk odpada ze ścian,
za oknem czai się nuda.
Dzwonek u drzwi nie odezwie się nigdy,
samotnością zatruty umieram.
Ja wiem.

Ja wiem - obojętność, jak cierń, ostry ból.
Ciągle jeszcze mieszka w ludzkich sercach
Ja wiem.

Z czoła ocieram noc, otwieram drzwi,
na schodach pusto i cicho.
Ludzie zamknięci w snach
wciąż chowają na dnie swoich dusz pająki strachu.
Rozpaczy krzyk nie obudzi w nich niepokoju,
ani litości.
Za ciasne głowy na myśli, za twarde serca na miłość

Ja wiem...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://panoptycum.wrzuta.pl/audio/20KT3YCIfpd/02._dzem_-_ja_wiem_-_obojetnosc">http://panoptycum.wrzuta.pl/audio/20KT3 ... obojetnosc</a><!-- m -->

Dawno nie zaglądałam do swego Pamietniczka jakos mi tak nie po drodze bylo. :sarcastic:
Fairy ,Tarociku dzięki za wasze interpretacje moich kart dnia.
Tarociku jestem pod wrażeniem trafności znaczen ,a 5 kielichów Czego nie robić ?Rozczarowanie -dopadła mnie jak świńska grypa Lol Znów nie posłuchałam Eremita.Oj ,Miriam ,Ty nie dobra wiedźma !!!!
Musze wam powiedzieć ,ze po przyjeździe do domu dostałam telefon z informacją,ze zostawiłam 6 kart tarota.Wiec nie mam swojej osobistej talii,ktora miałam od lat i ktora bardzo lubiłam .Mam dużego Waita,ale go za bardzo nie czuje,Od naszej Gosi dostałam Uniwersalny Tarot o Wirtha przymierzam sie do niego ,ale male Arkana sa dla mnie jeszcze nie czytelne .Moze ktos z Was ma opis tej talii.?
Dzis nie ciągnęłam swoich kart .Od jutra biorę sie do roboty.Mam taka nadzieje. Lol Zaglądajcie do mnie .Piszcie swoje komentarz będzie mi niezwykle miło. Rotfl Rotfl
Odpowiedz

miriam napisał(a):po przyjeździe do domu dostałam telefon z informacją,ze zostawiłam 6 kart tarota.Wiec nie mam swojej osobistej talii,ktora miałam od lat i ktora bardzo lubiłam
Miriam, w piątym numerze "Tarocisty" jest artykuł na temat zgubionych kart. Autorka twierdzi, że może to mieć znaczenie dla właściciela talii - karty chcą zwrócić nam uwagę na konkretne zagadnienia, dziedziny życia lub zapowiadać jakieś wydarzenia i zachęca do przeanalizowania znaczeń zagubionych kart. Rotfl
Odpowiedz

Dzieki Mewo ,ale nie mam 5 numeru Tarocisty. :kiss3: Moze ktos z Was ,kto ma tem numer podzieli sie informacją na ten temat.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS1Wkmg8M-7bVsMez2j10V...QNQExykLio]

No, moje kochane Wiedźmy i Wiedźminy Lol Lol To jest mój 2000 post na forum :o Lol .Kurcze jak ten czas szybko leci .Wydawałoby sie ,ze niedawno Eremit zaprosił Nas na Forum ,a tu minęło juz pól roku,a ja natrzaskałam tyle postów.Dziekuje Wam za wspólne przebywanie .Za dobra zabawe ,zyczliwośc i miłe słowa .Wiele sie nauczyłam od Was nie tylko o Tarocie i ezoteryce ,ale i o zyciu również .To czego nauczyliście mnie przede wszystkim to pokora .Dziękuje Wam i zapraszam na bal.!!! Lol Lol Lol :dance3: :dance3:

Stauros - Bal"


Wchodzę, patrzę, co to jest?
Mały bal nie przejmuj się
Cała sala przecież drży
Nic nie szkodzi, tak ma być
Wszystko wokół trzęsie się
Nie ma strachy dobrze jest
Co o jest, kto powie mi?
Jak to co, to siwy dym!

Bo to jest bal, bal, bal do rana
I tańcza wszyscy choćby na kolanach
Bal, bal panie panowie
Niech szumi w głowie, niech każdy się dowie
Że tu bal, bal, jest bal nad bale
Nikt nie marudzi i bawimy się wspaniale
Bal, bal, bal do rana
Pan już nie może, za tego pana!

No to pięknie mamy bal
Cały bal zazdrosci nam
Ktos dobija się do drzwi
Jak cos złego, to nie my
Może trzeba skończyć już
Dzisiaj kończy tylko tchórz
Przecież cały swiat już spi
Może swiat, ale nie my!

Bo to jest bal, bal, bal do rana
I tańcza wszyscy choćby na kolanach
Bal, bal panie panowie
Niech szumi w głowie, niech każdy się dowie
Że tu bal, bal, jest bal nad bale
Nikt nie marudzi i bawimy się wspaniale
Bal, bal, bal do rana
Pan już nie może, za tego pana!
Bo to jest bal, bal, bal do rana
I tańcza wszyscy choćby na kolanach
Bal, bal panie panowie
Niech szumi w głowie, niech każdy się dowie
Że tu bal, bal, jest bal nad bale
Nikt nie marudzi i bawimy się wspaniale
Bal, bal, bal do rana
Pan już nie może, za tego pana!
Bo to jest bal, bal, bal do rana
I tańcza wszyscy choćby na kolanach
Bal, bal panie panowie
Niech szumi w głowie, niech każdy się dowie
Że tu bal, bal, jest bal nad bale
Nikt nie marudzi i bawimy się wspaniale
Bal, bal, bal do rana
Pan już nie może, za tego pana

<!-- m --><a class="postlink" href="http://rinahck.wrzuta.pl/audio/9FvqH6ff7Lr/stauros_-_bal">http://rinahck.wrzuta.pl/audio/9FvqH6ff ... uros_-_bal</a><!-- m -->
Odpowiedz

miriam napisał(a):Dzieki Mewo ,ale nie mam 5 numeru Tarocisty. Moze ktos z Was ,kto ma tem numer podzieli sie informacją na ten temat.
Miriam, ja mam ten numer. Jeśli chcesz, podaj mi nazwy kart, o które chodzi, to napiszę Ci interpretację autorki artykułu. Rotfl
Odpowiedz

Gratulacje dla najgadatliwszej z gaduł.
Odpowiedz

miriam napisał(a):No, moje kochane Wiedźmy i Wiedźminy Lol Lol To jest mój 2000 post na forum :o Lol

Gratulacje Uśmiech
Odpowiedz

Gratulacje Miriam. :yes:
Odpowiedz

Dzięki serdeczne!!! Rotfl

Maire bardzo proszę o opis tych kart .Jestem bardzo ciekawa co maja mi do powiedzeni.Widzę,ze nie sa przypadkowe i domyślam sie jakie znaczenie maja dla mnie . :o :roll:
Kapłanka ,Równowaga,Diabeł,8 buław, 4 buław,3 mieczy
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości