Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek

miriam napisał(a):Kapłanka ,Równowaga,Diabeł,8 buław, 4 buław,3 mieczy
Kapłanka - Brak poczucia bezpieczeństwa, problemy związane z opieką nad innymi, odrzucenie uczuć, brak wyrozumiałości dla siebie samego i innych ludzi.
Równowaga - Brak inspiracji, weny twórczej, hobby. Poczucie przygniecenia przez materię, codziennne sprawy i domowe kłopoty. Brak czasu na sztukę, relaks, odpoczynek.
Diabeł - Stajemy się tak mili i uprzejmi, że inni zaraz wejdą nam na głowę. Możemy udawać lepszych, maskować swoje prawdziwe uczucia i opinie.
8 Buław - Brak zaangażowania w pracę, apatia, lenistwo, niechęć do angażowania się w trudne sprawy.
4 Buław - Problemy rodzinne i finansowe, brak czasu dla bliskich, rezygnacja z ciekawych spotkań i własnego odpoczynku.
3 Mieczy - Może wskazywać na oszukiwanie się w relacjach i przesadny optymizm wobec własnych wad.

(Źródło: M. Krogulska - "Tarocista" nr 5, art. "Niepełna talia" str. 14)
Odpowiedz

Mewo dzieki serdeczne .No teraz musze to przetrawic.Nie wyglada to za zbyt dobrze. :o Lol
Odpowiedz

Jejciu , Miriam , kiedy ty to robisz (trzaskasz te posty)....dopiero co ucztowalas na 1000ny...!!!. :o . gratulacje ! Jak ty to wszystko ogarniasz ? znaczy to pisanie na forum i inne obowiazki ?
Odpowiedz

miriam napisał(a):Maire bardzo proszę o opis tych kart .Jestem bardzo ciekawa co maja mi do powiedzeni.Widzę,ze nie sa przypadkowe i domyślam sie jakie znaczenie maja dla mnie . :o :roll:
Kapłanka ,Równowaga,Diabeł,8 buław, 4 buław,3 mieczy

Spróbuję Język
Kapłanka- to podświadomość, reprezentuje tajemnicę lub tajemniczy głos wewnętrzny. Być może Twoja podświadomość chce Ci przekazać coś. Może też oznaczać czekającą Cię zagadkę do rozwikłania.
Równowaga- czyli cierpliwości, czekaj na znak intuicji.
Diabeł- ostrzega przed nieprzyjaznymi ludźmi, którzy będą chcieli zaszkodzić.Trzeba przestać akceptować wszystkich jak leci, "zrób sito" i "przesiej" znajomych, odrzuć wszystkich obłudników, manipulantów i nieszczerych jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerw i zachować dobre samopoczucie.
8 buław- spory napływ wiadomości sprawi "ruch w interesie", natłok zdarzeń.
4 buław- zadowolenie z efektów własnej pracy. Bliskie rozwiązanie jakichś spraw.
3 mieczy- dla mnie oznacza czarnowidztwo, być może wszystko widzisz negatywnie (nie uda się, nie ma szans, nic z tego nie będzie).

Tak to widzę Rotfl
Jak zwykle odlotowo i orginalnie w porównaniu z innymi Lol

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz

Dzieki Lilus ,ja porostu nie spię Lol LolA i chwała Bogu ,ze wiekszośc mojej pracy to na kompie .Gdy chce sie odstresować to robię sobie przerywnik ,no i wtedy wchodzę sobie na forum ,a ze te przerywniki dosyć częste to i dlatego tyle postów . Lol Lol :yes:

Łoj Maire ślicznie dziękuje za twoja interpretacje ,zeby Cie Pan Bog w dzieciach wynagrodził :kiss3: ,bo ja juz siedziałam i prawie wszystkie paznokcie z nerwów poobgryzałam. Lol Lol Lol
Odpowiedz

Gratuluję miriam! Jesteś liderką :fan:
Odpowiedz

Tak - Miriam jest niezastapiona Uśmiech
Odpowiedz

Dzieki ,ale nie :oops: mnie.
Odpowiedz

Cytat dnia
" Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze zrozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć " autor nieznany

[Obrazek: zakochani.jpg]

Tak sie własnie zastanawiam ,czy my kobiety naprawde jestesmy ,az tak bardzo skomplikowane ,ze tudno facetom nas zrozumiec?
Przeciez my chcemy tylko kochac ,byc kochane no i przede wszystkim chcemy być szczesliwe Lol :sarcastic: Czy to tak trudno zrozumiec? :sarcastic: Język Może jednak to jest dobra dla nich rada ,by nie starali sie nas zrozumiec,tylko mocnoo kochali,ale czy bez zrozumienia tak sie da ? Lol Lol Co o tym myslicie? Wiedźminow ,tez zapraszam do wyrazenia swojej opini. Lol

Przytocze anegdote ponoc znana juz w czasach Chrystusa Lol

Siedział sobie dobry człowiek, na jakiejś bezludnej plazy. Smutny, samotny, a zrobił w swoim zyciu wiele dobrego więc zszedł Bóg i zadał mu pytanie, czy może mu jakoś pomoc. Madry człowiek odparł, że chciałby autostrade przez morze, do jakiejś ciepłej spokojnej wyspy, gdzie żyłby w dostatku do końca swoich dni. Bóg odparł, że mogłby to zrobić pstrykajac palcami, ale nadmieniając przyziemność zyczenia oraz obowiązek wytłumaczenia powstania ogromnej budowli, dał człowiekowi wybrac jeszcze raz. Myślał chwilę ten wielki dobroczyńca i po chwili z wielkim przejęciem i pasją powiedział:
- Chciałbym rozumieć kobiety
Bóg zamilkł. Zdawało się, że przestał istnieć, ale wrocił za chwilę i rzecze:
- No dobra, to ilu pasmowa ma być ta autostrada?
Lol

<!-- m --><a class="postlink" href="http://karino.wrzuta.pl/audio/32odPzSmk4N/alicja_majewska_-_byc_kobieta">http://karino.wrzuta.pl/audio/32odPzSmk ... yc_kobieta</a><!-- m -->

Lol Lol :sarcastic:

Dzisiaj nie powiem Wam nic o moich kartach dnia ,bo talia zamknęła sie straznikiem .
Odpowiedz

moze to dlatego ze rozumiec i kochac to przeciwienstwa. A mezczyzni uwazaja sie za madrzejszych. Sa bardziej racjonalni i niz kochajacy, a kobiety na odwrot sa generalnie uwazane za glupie, ale za to kochac umieja bardziej bezwarunkowo bez koniecznosci rozumienia.
Jak w dowcipie:
Adam -Panie Boze Dlaczego stworzyles Ewe tak piekna???
Bog - Zebys ja kochal.
Adam - A dlaczego stworzyles Ewe tak glupia?
Bog - Zeby ona mogla kochac ciebie...
:sarcastic: Lol
Odpowiedz

Rani super ,to mi sie podoba ,kawał w deche Lol Lol
Odpowiedz

Kobieta jest przyszłością mężczyzny Język
Ale może nie koniecznie Rotfl
http://www.lachane.pl/Damska-szkola-uwod...4261f.html
Odpowiedz

Usmialam sie z tego filmiku ,dobry!!! Lol Lol
Odpowiedz

Cytat dnia
Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę. Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości. Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość. Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte. Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła. Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania. Każdy wojownik światła mówił "tak", kiedy chciał powiedzieć "nie". Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał. I dlatego jest wojownikiem światła. Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem."
Paulo Coelho

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRu5tftNZScX6k63FGKZrF...2bGo8lURwg]
Jesteś sobą

Kocham Cię nie tylko za to kim jesteś ,
lecz i za to kim ja jestem , kiedy jestem z Toba
Kocham Cie nie tylko za to kim sie stałaś,
lecz i za to kim ja stałam sie dzięki Tobie
Kocham Cie bo zrobiłaś więcej ,
niż zrobiłaby jakakolwiek szkoła
by uczynić mnie dobrym człowiekiem,
więcej niż sprawiłaby jakakolwiek wygrana
by mnie uszczęśliwić
Zrobiłaś to bez gestu ,
bez słowa,bez znaku,
Zrobiłaś to ,
bowiem jestes sobą
Być może właśnie na tym
polega przyjaźń
Wiersz ten dedykuje mojej siostrzyczce -przyjaciółce Grażynie. Kocham Cie Grażynko!!!

[Obrazek: 304IS10_b.jpg][Obrazek: 304IS01_b.jpg][Obrazek: 304AM16_b.jpg]
Wczoraj w nocy wyciagnełam na dzis 10 mieczy,As mieczy ,Wieża
10 mieczy to min,ból, cierpienie ,punkt zwrotny,As mieczy co robic .Mam logicznie myslec ,zaakceptowac fakty.Czego nie robic ?Mam nic nie burzyc i nie zmieniac.
Odpowiedz

jakie ładne karty,cudeńka wręcz Lol Lol Lol
drastyczne odcięcia w każdej karcie
Odpowiedz

miriam rzuc okiem na watek,,skojarzenia'' :mrgreen:
Odpowiedz

Cytat dnia:
Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej."
Paul Ernst

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSrIO29_KTLTVARvA6BSDt...wHuxCznF8A]

Nowa miłość
Nie wierzę w to,
że wszystko było już,
pozwólcie mi
na jeszcze parę róż:
Jeszcze tylko raz pokochać,
ach, jeszcze jeden raz!
Nie pragnę wciąż
królewną z bajki być,
lecz serca dzwon
niech nie przestaje bić.
Jeszcze tylko raz pokochać.
ach, jeszcze jeden razi
W tę nową miłość
pobiegłabym tak,
jak rusza w drogę
księżyc i ptak,
tę nową miłość
umiałabym wziąć,
tak jak się bierze
rumianki do rąk.
Nie wierzę w to
że prześnił się mój czas,
pozwólcie mi
na jeszcze parę gwiazd:
Jeszcze tylko raz pokochać,
ach, jeszcze jeden raz!
Jeszcze tylko raz usłyszeć
szalony serca głos,
a potem - wielką ciszę,
a potem - noc...
Agnieszka Osiecka


miriam napisał(a):Wczoraj w nocy wyciagnełam na dzis 10 mieczy,As mieczy ,Wieża
10 mieczy to min,ból, cierpienie ,punkt zwrotny,As mieczy co robic .Mam logicznie myslec ,zaakceptowac fakty.Czego nie robic ?Mam nic nie burzyc i nie zmieniac
Karta 10 mieczy zamanifestowała sie i to bardzo,Rano dostałam wiadomosc ,ktora sprawiła mi ogromny smutek i ból.

[Obrazek: 605IW11_b.jpg][Obrazek: 605IS05_b.jpg][Obrazek: 605IW07_b.jpg]
Dzis wyciagnełam :karta dnia Paź bulaw,Co robic 5 mieczy,Czego nie robic 7 buław.
Paz buław to nowe wyzwanie ,obranie nowego kierunku ,pewnosc siebie i nowe pomysły.Jutro załatwiam urzędowe sprawy ,czyżby to był nowy obrany przeze mnie kierunek?Zobaczymy czy bede kreatywna .Ciekawe co wybiorę. Lol Co mam robic /Wykłocac sie o swoje? :o Czego nie robic? Nie podejmować żadnych decyzji? :o :o O to ciekawe .Musze sie dobrze zastanowić . Lol Lol
Odpowiedz

Miriam, ja bym powiedziała, że spojrzeć na sprawę z innej strony.
A nie walczyć z czymś co tak naprawdę może jest wymysłem, urojeniem.

Powodzenia i miłego dnia :kiss3:
Odpowiedz

Dzieki Fairy Witch Lol Lol Moze masz racje ,moze faktycznie powinnam spojrzeń na sprawę ,ktora dzis wynikła z innej perspektywy .Możliwe , że jestem zbyt wymagająca i powinnam pogodzić sie z tym,ze sa ważniejsze priorytety niz ja i swiat w cale nie musi sie krecic wokol mnie . :roll: Mam do 24 czas ,by sie zastanowic co mam z tym fantem zrobic Lol Lol
Nie załatwiałam w Urzędzie tego co miałam do załatwienia .Jeszcze nie ten czas widocznie.
Odpowiedz

No widzisz. Być może będzie lepszy dzień na tę sprawę i będzie jeszcze lepiej niż sie spodziewasz :kiss3:
Odpowiedz

Na te "Sprawe" to chyba nigdy nie bedzie dobrego dnia. Lol Lol Lol
Odpowiedz

Cytat dnia
Jedna rozmowa przy stole z mądrym człowiekiem jest warta tyle, co miesiąc studiowania książek

powiedzenie chińskie

[Obrazek: madrosc.jpg]


Zranionym sercom...
Asnyk Adam
Zranionym sercom potrzeba
Błękitów nieba,
Skrzydlatej modlitwy gońca,
Pogodnych uśmiechów słońca,
Ciszy bez końca...

Lub burzy- która przygłuszy
Żrący ból duszy,
I czarnej, wyjącej nocy,
Co będzie osłonić w mocy
Ich płacz sierocy...
[Obrazek: 701AM02_b.jpg][Obrazek: 701IP14_b.jpg][Obrazek: 701IS08_b.jpg]
Na jutro wyciagnęlam Kapłankę .Co robic ? Króla Denarów.Czego nie robić? 8 mieczy
Czy jutro bede dostrzegać więcej niz to co jest oczywiste?Bede kierowała sie mądrością Lol i intuicją.Co robic Król denarów.Mam zakrecic sie wokół swoich spraw ,wesprzeć kogoś.Czego nie robic? 7 mieczy nie izolwac sie ,nie pozwolic sie zranic.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości