Babcia
#23

Lila ale juz wystwialas? bo to moze wygladac ze mozesz musiec dokas pojechac tak dosc niespodziewnie
ten kaplan pasuje do notariusza, diabeł do umowy
pasuje do 3 monet i mocy zeby nie ustepowac
Odpowiedz
#24

Tylko jeszcze nic w tym kierunku nie zrobila,bo to duze mieszkanie ,ktorego z jednej strony mi szkoda Myśli czyzby to o to chodzilo bo co do pracy to nie sadze Oczko
Odpowiedz
#25

hm ni ma domu jako takego , powino pokazac sie to mieszkanie
wieza albo 4 kijow jako budynek z 4 scian
mozesz to zlecic komus , bo twierdzisz ze bardzo chcesz sprzedac ale nie zrobilas nic w tym kierunku
a nie wynajmujesz i 8 monet pokazuje raty?
Odpowiedz
#26

Wszystko jest w moich planach,myslach a nic z tym nie robie.Nie osobiscie za nie place przesylajac pieniadze.
Odpowiedz
#27

no kurcze Myśli
na pewno chodzi o jakis trud ( 3 monet , 8 monet, moc)
cos co nie dzieje sie jednorazowo tylko jest jakims procesem

Lila ale na podst kart Lady to dopiero nastapi - to czego sen dotyczył
Odpowiedz
#28

8Bulaw to tez internet moze dac ogloszenie Oczko
Odpowiedz
#29

To ma zwiazek z jakims dzialaniem ktore w przeszlosci podejmowalas systematycznie, pracowalas nad tym solidnie, krok po kroku dążac do celu, to mogla byc naprawa czegos. W przyszlosci to dzialanie przyniesie znaczace efekty i to dzialanie zda egzamin, zostaniesz pochwalona za efekt. Nastapi diametralna zmiana w kontaktach z kims. Ktos inaczej na Ciebie spojrzy pod wzgledem zawodowym. Przekonasz kogos do siebie. Do swego profesjonalizmu.

Do tej pory ta sytuacja Cie oslabiala, ze pracowalas solidnie a byc moze nie osiągalas rezultatow jakie sobie zyczylas ale to sie zmieni tylko trzeba byc cierpliwym
Odpowiedz
#30

mozesz dac - tylko jak sie zglosza chetni to bedziesz jezdzila 10x do PL aby pokazac mieszkanie ?
Odpowiedz
#31

Moi rodzice mieszkaja w Polsce i moja mama ma udzielone przeze mnie pełnomocnictwo.
Odpowiedz
#32

Nie sadze ze to chodzi o prace bo nie ma mnie kto chwalic gdyz ja pracuje sama dla siebie.
Odpowiedz
#33

Lila , Lady widzi tam prace ja sie przyczepie czegos tez diabła ... moze chodzi wiec o to czy nie mialas dochodu "na czarno" wczesniej
a kaplanka cos moze wyjsc na jaw ...bo juz mi mózg paruje od myslenia co to moze byc
Odpowiedz
#34

Nie pod tym wzgledem zawsze bylam uczciwa,moze nawet za bardzo.
Odpowiedz
#35

Mysle, ze tu moze chodzic o jakiegos klienta. Z tego co kojarze masz zaklad samochodowy, wiec byc moze ktos kto nie byl przekonany do Twoich uslug i kto Cie swoim zachowaniem osłabiał ,wlasnie je doceni w przyszlosci
Odpowiedz
#36

Mama ten Diabel moze miec sens ,na ten rok na finanse wyszla mi karta Wiezy ,hm tu byc moze jest przestroga zebym nie sprzedawala swojej wlasnosci ,no juz sama zglupialam i byc moze jak Lady pisze lepiej odczekac.
Odpowiedz
#37

no moze byc Myśli
tylko odczekanie i zatrzymanie wlasnosci to bylaby karta 4 monet-zachowac cos dla siebie
a moze ta wieza ma zwiazek z mieszkaniem Lila !
moze jakis kryzys czy cos i to Wam pozwoli przetrwac ...Lila wieza to mieszkanie , dom
wiec w finansach moze oznaczac peniadze z domu /mieszkania

i to bedzie koło ratunkowe dla Was to mieszkanie (pieniazki z niego)

Lila albo wynajac je .. i masz raty co miesiac ( 8 monet) i tym samym mieszkanie (wieza) przyczyni sie do poprawy finansów
Odpowiedz
#38

My z finansami nie mamy problemów dzieki Bogu .
Odpowiedz
#39

no tak ale sama pisalas ze masz na ten rok wieze ..wiec moze wieza to jest to wlasnie to mieszkanie wynajete lub sprzedane
Odpowiedz
#40

Mamo ale 8 Monet dotyczy przeszlosci. To co mialo wplyw to 8 Monet
Odpowiedz
#41

wiem wiem Lady , bładze bo nie rozumiem i szukam kazdego punktu zaczepienia
Odpowiedz
#42

No wlasnie jak to polaczyc bo odnosnie pracy karty super,a na finanse Wieza .Mieszkania chce sprzedac poniewaz uwazam ,ze do Polski juz nie wrocimy.
Odpowiedz
#43

Lila ale w takim razie moze to dotyczy pracy w PL? (tej co mieliscie)
chyba ze Babcia mowila o swojej pracy , moze cos sie z tego tytulu nalezy ?
z tej strony patrz
Odpowiedz
#44

wieza moze pokazac dodatkowe pieniadze ze sprzedazy konkretnie mieszkania
nie musi mowic ze cos sie posypie nagle
mi czesto wieza pokazuje np porzadki w domu
albo zaczynanie czegos od nowa ale to raczej odbudowe czegos
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości