Wątek zamknięty

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry
#45

aimichal napisał(a):Zadaj konkretne pytanie.

może zaczniemy od, ogólnie wiedza i poglądy wasze ?
#46

Szukam ciekawych osób podobnych do mnie. Zajmuję się szeroko rozumiana magią. Uprawiam rośliny o szczególnych właściwościach. Mam dostęp do ziół z pierwszej ręki, które w większej części hoduję w swojej szklarni pod Wyszkowem.

Moja przygoda rozpoczyna się gdy miałem naście lat. Od zawsze fascynował mnie Ludzki Umysł. Nawet kierunek studiów udało mi się wybrać związany z moimi zainteresowaniami. Skończyłem filozofię w 2003 roku.

Z czasem, gdy wszystkich lepiej poznałem, wszedłem w posiadanie pewnej wiedzy, jej źródło to zbiór średniowiecznych manuskryptów łacińskich ocalałych po św. inkwizycji. Przełożonych i opisanych w książce wydanej przez filipińską organizację, zrzeszającą czarowników z całego świata, w 1975 roku.

Posiadamy dużo testów, większość po łacinie. niektóre po angielsku i znaczna część w języku polskim w formie przetłumaczonych i zinterpretowanych tekstów.

Jeżeli znasz kogoś kto mógłby nam pomóc w odtworzeniu tamtej księgi z tych materiałów byłbym wdzięczny za kontakt.

Teksty w większości zawierają, różnego rodzaju symbole, łacińskie nazwy połączone z Runami, przepowiednie, składniki różnego rodzaju, receptury, rysunki amuletów i talizmanów, właściwości minerałów, rodzaje energii i wiele innych.
#47

gAndzia ooo gAndzia Rotfl

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#48

aimichal napisał(a):Z czasem, gdy wszystkich lepiej poznałem, wszedłem w posiadanie pewnej wiedzy, jej źródło to zbiór średniowiecznych manuskryptów łacińskich ocalałych po św. inkwizycji.

Mozę udostępnisz tą wiedzie tu ?
#49

A jak wpadnie w niepowołane rece? Lepiej pytajcie na priv.
#50

Sephinroth napisał(a):Witaj.

aimichal napisał(a):Nie wiem dlaczego jesteś pełny obaw. Narzędziem jest wiedza, przeznaczona dla wyjątkowej Osoby, której szukam. Jeżeli pytasz co my tam uprawiamy. Głównie rośliny. Zbieramy je, umagiczniam i wykorzystujemy w celu dostępu do Mocy. Nic nadzwyczajnego ale cudownego.

Chyba za pomocą różdżki Rotfl
I tłumaczenie magicznych słów "po mugolsku". Czy Twoje stowarzyszenie to fanklub J.K. Rowling na innym poziomie? Myśli

Jeżeli czujesz, że to Ciebie szukam napisz mi to. Nie mam zamiaru wciągać kogo kolwiek do swojej grupy, jeżeli o to Ci chodzi. Chcę porozmawiać z kimś kto ma doświadczenie. Mój rozmówca musi mnie rozumieć.

aimichal napisał(a):Uśmiech Ignorancja jest słabą tarczą.

Masz jakieś pytania, możesz je zadać. Nie rozumiesz, widocznie nie jest Ci to pisane. Bóg przy Tobie przyjacielu.

Ja mam pytanie. Czy lubisz Nietzchego? Uśmiech
Lubię.
Nitzche nie żyje.

aimichal napisał(a):Guru, to dobre Uśmiech. mam jednego Guru. Boga.
Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.

Czyżby ktoś tu pozjadał wszystkie rozumy? Chętnie porozmawiam, lub zapoznam się z Twoim punktem widzenia. Doprecyzuj tylko, na temat którego bóstwa masz tak rozległą wiedzę.


Jest jeden Bóg.


aimichal napisał(a):To tarot wskazał mi kierunek moich poszukiwań i skierował moją uwagę na internet.

Może nie chodziło o to forum Myśli

Być może, karty natomiast mówią co innego.
#51

Podziwiam wszystkich za cierpliwość. Ja tyle nie posiadam xD
#52

Aimichal, nie mnie szukasz.
Miło jest gościć nowych użytkowników na forum. Zajmujesz się kartami, więc dołącz do nas Uśmiech czy może DT jest dla Ciebie jedynie potencjalnym miejscem rekrutacji do swojego zakonu?
Najpierw proponujesz otwartą dyskusję,a później

aimichal napisał(a):A jak wpadnie w niepowołane rece? Lepiej pytajcie na priv.

Jak na filozofa wydajesz się być też dość zamknięty i przekonany o własnej nieomylności.

Piszesz też, że szukasz rozmówców podobnych Tobie. Dyskusja polega na wyminie odmiennych poglądów... czyli już nie wchodzi w grę? Smutny
#53

SeedCake napisał(a):Podziwiam wszystkich za cierpliwość. Ja tyle nie posiadam xD

Rotfl ja tez juz nie Oczko zbyt filozoficzne jak dla mnieOczko
#54

Zastanawiam się po avaterze czy jestes babaka czy facio bo nie wiem jak do ciebie sie zwracać SeedCake. Jak macie poważne pytania napiszcie na priv. Mugole niech zostana tutaj, analizować i rozkładać na czynniki piersze zdania. Pa Mugii. Język
#55

no tak jesli nie przymilnaiem sie, jesli nie wzbudzaniem dziwnych emocji i nie próba zainteresowania czy bycia wyjatkowym sie nie da to mozna poublizac Oczko
Harrego czytałam dawno dziecku w ramach "poczytaj mi mamo" ale zdązyłam sie zorientowac, ze to tylko fikcja Oczko
#56

Jeśli chcesz z nami dyskutować...proszę pisać na forum...
Obawiasz się dyskusji na forum...dlaczego...
Na forum może więcej osób Ci odpowiedzieć...a jeśli nie...sam będziesz widział jak to jest z zainteresowaniem tego tematu...
Więc proszę ...na forum...i nie namawiaj nikogo na pw...
To będzie sprawdzian tego...czy jednak nie pomyliłeś forum...czy Twoje tematy chwycą u nas...bo jak dotychczas...marnie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#57

Widzę. że ź;e trafiłem. Nik nie zadał żadnego konkretnego pytania. Pozdrawiam Wszystkich i czekam na konkretne pytania na PW. To co mogę napisać na forum piszę i z tego co widzę nikt mnie nie rozumie.
Dlatego mam coś dla was specjalnie z wiosny 1623, gdyż widzę, że macie opanowanie do pefekcji analizowanie tekstów, rozbiórkę i "remont" zdań.

Przyjadą na czarnych rumakach.
Trzech mędrców, a z nimi przybędą ich wierni towarzysze.
Siła ducha, staje się jednością z siła ciała.
Dolina kiedyś tętniąca życiem, teraz ma kłopoty.
Daremna walka z Królem. To nie jest ich Król. To kłamca.
Matka łzę toczy,nad dzieci losem. Trwoni owoce swej Matki.
Nie pyta nikogo o zgodę.Zabiera wszystko, obiecując lepsze życie.
To nie król. To Diabeł w ludzkiej skórze.

veris MDCXXIII
Cham
#58

Nikt nie pyta o nic konkretnego, ale i Ty nic konkretnego nie piszesz.
#59

no tak teraz trzeba by postarszyc koncem swiata i apokalipsa Głupek
nikt nie pisze do ciebie bo nie jestesmy tym zainteresowan - nie wynika to ze wstydu czy tym podobanych
po prostu napisze wprost .... bzdury piszesz i tyle
#60

Czyli uważasz, że Magia to bzdura? Szukam Czarowników do rozmowy. Chcesz wpisywać posty na sztukę.Tak mówią moje karty gdy pytam o co Ci chodzi. Mama_Muminka. Poszukajcie sobie inny wątek i dajcie Prawdziwym czarownikom, odnaleźć ten temat. Będę wdzięczy. Pozdrawiam.
#61

Aimichal, szukasz "Czarowników do rozmowy" Uśmiech z innymi nie możesz porozmawiać?
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie- czy jedynie werbowanie do "zakonu" determinuje Twoją obecność tutaj?
#62

Pisałem już wcześniej.

Cytuję.
Jeżeli czujesz, że to Ciebie szukam napisz mi to. Nie mam zamiaru wciągać kogo kolwiek do swojej grupy, jeżeli o to Ci chodzi. Chcę porozmawiać z kimś kto ma doświadczenie. Mój rozmówca musi mnie rozumieć.
#63

Uśmiech
Nie szukasz mnie i nie wszystko z tego co piszesz rozumiem. Pytałam, czy nie chciałbyś dołączyć do nas i udzielać się w wątkach tarotowych, czy jedynie werbujesz ludzi do swojej tajnej organizacji.
Ten cytat nadal nie jest odpowiedzią na moje pytanie. Rozmawiaj sobie na pw o doświadczeniach... ja chcę wiedzieć, czy to jedyny cel Twojej wizyty na DT.
#64

Sep ten pan nie odpowiada na niewygodne pytania a pozniej sie dziwi , ze nie ma z kim rozmawiac gdy tymczasem nie potrafi byc parterem w rozmowie
#65

Zauważyłam. Niewygodne pytania są omijane i zastępowane czymś w stylu

aimichal napisał(a):Zastanawiam się po avaterze czy jestes babaka czy facio bo nie wiem jak do ciebie sie zwracać SeedCake. Jak macie poważne pytania napiszcie na priv. Mugole niech zostana tutaj, analizować i rozkładać na czynniki piersze zdania. Pa Mugii. Język


PS Wykształcony Pan Filozof robi błędy ort. Nie mam na myśli literówek czy interpunkcji. Uśmiech
ad. (w profilu jako zawód wpisałeś "Nauczyciel"... mam nadzieję, że nie polonista)
#66

Filozof z Ciebie dobry Michal< ja sie zastanawiam to od roslienk takie teksty tworzysz;P? Oj chyba zle trafiles, musisz wziasc swojego ''çzarnego rumaka''i przeczesywac teren dalej Język!

Caliel napisał(a):Ej dziewczyny, zawstydzacie mnie Język
Caliel Ty tak specjalnie tutaj kokietujeszJęzyk Tyle CI powiemJęzyk! Jakbys nie zdawal sobie sprawy ze swojej urody to bys mial inny Avatar Uśmiech! Pzdr

''Jest pewien Smok, który nie jest gadem
Podąża śladem serca, a nie za stadem ''
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości