Wątek zamknięty

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry
#23

Mama_Muminka napisał(a):a moje karty sa takie Uśmiech

4 kijow, smierc, 7 kijów 4 kijow to mi wskazuje jakies zgrupowanie zamkniete , ktore jednak jak wskazuje karta ostatnia jest bardzo ostrozne i nie dopuszcza do siebie kazdego

czym to jest 7 monet ciekawe czyzby uprawa konopii indyjskich ? Oczko
a moze po prostu tylko biała szałwia ...która Michał chciałby sprzedac nam wróżom do oczyszczania Oczko
choc 7 monet to tez chec wsparcia kogos przelewem na konto Oczko

napisz wprost zoabcz jakie domysły kazdy moze snuc i odpowiem na odpowiedz "z priv" chetnie porozmawiam ale najpierw musiałabym wiedziec O CZYM
NA JAKI TEMAT bo sa takie dziedziny , o ktorych bladego pojecia nie mam i nie bede sie wtedy nawet wysilac ale chetnie poczytam, przez całe zycie mozna sie czegos nauczyc

Dlaczego 7 monet a nie 7 tubek. Napisałaś ze wyszło 4B, XIII, 7B a opisałaś 7 pentakli. Dla mnie 7B przedstawiam moje zainteresowania Ezoteryką i pewnego rodzaju zbieg okoliczności i zdarzeń. Śmierć symbolizuje pozbycie się obaw i braku zaufania. Co potwierdza czwórka buławek.
#24

Ach te zyczeniowe interpretacje hahahah Oczko

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#25

aimichal napisał(a):Dlaczego 7 monet a nie 7 tubek. Napisałaś ze wyszło 4B, XIII, 7B a opisałaś 7 pentakli. Dla mnie 7B przedstawiam moje zainteresowania Ezoteryką i pewnego rodzaju zbieg okoliczności i zdarzeń. Śmierć symbolizuje pozbycie się obaw i braku zaufania. Co potwierdza czwórka buławek.

ok ma byc dyskusja ? Oczko
dlaczego ? logiczne bo ja sie pytałam moich kart i one mi daja odp w taki spoosb abym je zrozumiala
choc teraz widze cos zupełnie innego
4 kijów, smierc, 7 kijów
4 kijow to nasze forum , ktore w jakims sensie chciałbys zmienic ( zalezy kto jak rozumie smierc) tylko nie tak łatwo tutaj sie dostac , zburzyc jakies schemty uznane za bezpieczne , jestesmy po prostu ostrozni ( 7 kijów) na tego typu "mędrców ze wschodu"
wczesniej wylosowalam 7 monet o te roslinki chodzi w przenosni czy dosłwonie Oczko
moze chciałabys zrobic "roslinkom" burze mózgów a moze chciałabys podzielic sie z nami jaka to hodowle roslin egoztycznych załozyłes Oczko Rotfl

brak zaufania to widzilabym w karcie ksiezyc, 5mieczy no i chyba pierwsza karta nie moze byc wynikiem Oczko pierwsza karta to tło sytaucji a ostatnia wynikiem
#26

4 kijów, smierc, 7 kijów z przelozenia 7 monet

Mysle, ze tutaj mama muminka ma racje Oczko
4 bulaw to taka mala nasza enklawa. Nie wieczna, bo ludzie przychodza i odchodza... ale ustalona przez spolecznosc i zasady spolecznosci, ktore sobie ona sama ustalila. Oczywiscie - zmiana spolecznosci, zmiana zasad Oczko ale do rzeczy...
Do takiej enklawy przychodzi Pan Oczko mysli, ze wystaczy troche poczekac, by zebrac lon duszOczko
ze trzeba czasu, by przekonac do siebie ludzi i zebrac owoc swojego kaznodziejstwa...
Jednak.... pytanie jak to wplynie... bo Smierc to zmiana... Pytanie tylko czyja? Smierc jest nieuchronnym koncem.
Poniewaz spolecznosc jednostce trudno "rozwalic", zatem podejrzewam, ze plany pana aimmichała spala na panewce,
co wiecej wzbudzi on wrogosc otoczenia (7 bulaw) i bedzie musial, a wlasciwie juz musi bronic swoich racji Oczko
Pytanie jak sie potoczy ta obrona? Tego jeszcze nie wiemy...
ale 7 bulaw pokazala dzis odslone inna jeszcze - niechec otoczenia Oczko

Edit : Doczytalem o Ksiezycu i 5 mieczy... no to moge juz Ci powiedziec, ze Twoj enigmatyzm, a takze niejasnosc intencji, a moze i ich niezbyt czyste (wibracje?energie?) beda zrodlem... Twojej porazki. Przykro mi, ale chyba nikogo tu juz nie przekonasz. Mnie na pewno - NIE.

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#27

Caliel moze nie niechec ale zdecydowany dystans ynikajacy z "checi przyjzenia sie" jakby nie było dosc specyficznemu gosciowi jaki nas odwiedził
dla mnie 7 kijow to blokada majaca na celu ochrone , moze to byc szlaban, moze byc blokada dostepu lub zamek w drzwiach (dosłownie)
i mysle , ze wszelkie mechanzmy nzwijmy je "blokadwoe" moga zostac zastosowane ... bo jednak mało jest for tarotowych , na ktrych ludzie zaczynaja odlatywac badz politykuja (całe szczescie)
#28

a moze ??? 7 monet ma byc tym ziarnem niezgody aby zburzyc forum???? zasiac w nim cos i poczekac co z tego wyrosnie
tylko czy ziarenko owo padnie na urodzajna glebe czy na zwykły piasek ???
#29

No nieufnosc wyskoczyla nagle Oczko

na poczatku bylem zaciekawiony, ale post o gen.Sikorskim mnie zniechecil momentalnie Rotfl

i co my mamy niby robic dla tego tajemniczego iDIODYcznego (LED?) bractwa?
Siac ziola? Kinestetyczne rozbrajac glowice nuklearne? Dbac zdrowie politykow reikujac ich?

No nie mam za cho..inke pojecia Oczko

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#30

ogólnie to ja lubie słowo LED dzieki tym zarówkom zaoszczedziłam słuchaj kupe kasy
lubie LED bo wyczytałam,ze sa takie lampy kosmetyczne i o roznych barwach - one dobrze działaja na urode , pobudzaja wyobraz sobie kolagen Oczko
i jak tu nie lubc LED Oklaski
co do generałow i innych napoleonów ... szkoda słow Oczko
#31

Niestety, nie znam sie na urodzie. Po prostu jakiego mnie Boze stworzyles, takiego mnie maszRotfl
zreszta na urode mi i tak wiele juz nie pomoze...

A co do walkowania tematu - oj tam... nie ma co sie zamartwiac na zapas Oczko co bedzie to bedzie.

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#32

Caliel nie badz skromny
jesli tak wygladasz jak na avatarze to hmmmmmmm uroda południowca , wiekszosci kobietom na pewno sie podobasz Zawstydzony
i Tobie lampy LED nie sa potzrebne Oczko
#33

Wygladam tak niestety, ale bynajmniej nie jest to uroda poludniowca Oczko
bardziej.... hmmmmm irlandczyka Rotfl
blade toto, mikre i jakeis rudobrazowe Oczko

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#34

nie abym Cie tu adrowała ale wrazenie całkiem całkiem musze przyznac wiec nie narzekaj Oczko
#35

Ej dziewczyny, zawstydzacie mnie Język

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#36

Witaj.

aimichal napisał(a):Nie wiem dlaczego jesteś pełny obaw. Narzędziem jest wiedza, przeznaczona dla wyjątkowej Osoby, której szukam. Jeżeli pytasz co my tam uprawiamy. Głównie rośliny. Zbieramy je, umagiczniam i wykorzystujemy w celu dostępu do Mocy. Nic nadzwyczajnego ale cudownego.

Chyba za pomocą różdżki Rotfl
I tłumaczenie magicznych słów "po mugolsku". Czy Twoje stowarzyszenie to fanklub J.K. Rowling na innym poziomie? Myśli


aimichal napisał(a):Uśmiech Ignorancja jest słabą tarczą.
Masz jakieś pytania, możesz je zadać. Nie rozumiesz, widocznie nie jest Ci to pisane. Bóg przy Tobie przyjacielu.

Ja mam pytanie. Czy lubisz Nietzchego? Uśmiech

aimichal napisał(a):Guru, to dobre Uśmiech. mam jednego Guru. Boga.
Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.

Czyżby ktoś tu pozjadał wszystkie rozumy? Chętnie porozmawiam, lub zapoznam się z Twoim punktem widzenia. Doprecyzuj tylko, na temat którego bóstwa masz tak rozległą wiedzę.

aimichal napisał(a):To tarot wskazał mi kierunek moich poszukiwań i skierował moją uwagę na internet.

Może nie chodziło o to forum Myśli
#37

Zapewne forum łiczkraft

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#38

Też mi to przyszło do głowy Uśmiech
#39

[Obrazek: rw07swords.jpg] Kolejna Siódemka!
Nie ma żadnej pewności, że to nie prowokacja
#40

bardzo pasuje albo odebranie (kradziez) forumowiczów w celu przenisesienia ich na inna "glebe"
pamietasz karty dotyczace "kluczy z zagadki" byla karta 7mi i 7 kijow
a moze Pan sie z nas nabija i sprawdza wiedze nasza Oczko

zapytałam w jakim celu Pan przyszedł na nasze forum

Papiez, rycerz mon, as monet

zrobic nam wykład, byc ponad tłumy , ale praca rycerza moent jest uciazliwa i długotrwała, zaproponuje cos (as monet) albo to owo ziarno madrosci w asie monet bo jenak wychodzi z pozycji Papieza ( guru , nauczyciel)
#41

Giermek z kieliszekiem , As mieczy, Głupiec. - żadna karta nie jest odwrócona.


Byłem Ciekaw czy jest sen zostawać dłużej z Wami przy tej dyskusji. Czy nie poszukać gdzieś indziej. Instynkt karze mi tu zostać, lecz nie wiele osób mnie zrozumie. Wiem, że podejmę właściwa decyzję.

ps. LED to skrót od Lesu Et Deus
#42

Do spowodowania zmian poprzez kolektywną świadomość w kraju takim jak Polska, czy Ukraina potrzeba tylko garstki zgodnych, myślących tak samo uzdolnionych odpowiednio ludzi.
#43

aimichal napisał(a):Guru, to dobre Uśmiech. mam jednego Guru. Boga.
Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.
ciekawie mnie ten temat , i twoje wiadomości możesz podzielić się swoimi info Uśmiech
#44

Mystic napisał(a):
aimichal napisał(a):Guru, to dobre Uśmiech. mam jednego Guru. Boga.
Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.
ciekawie mnie ten temat , i twoje wiadomości możesz podzielić się swoimi info Uśmiech
Co byś chciał wiedzieć? Zadaj konkretne pytanie.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości