Powtarzający się sen
#1

Witam, mam taki sen, który często mi się powtarza. Mianowicie śni mi się, że mam w mieszkaniu jakąś opłatę, o której zapomniałam. Ze jakby mam jakieś zobowiązanie, wiem, że ono jest, ale nie mogę sobie przypomnieć czego ono dotyczy. I zawsze wtedy widzę siebie leżącą w łóżku i zastanawiającą się co to jest i myślę o czymś, co jest pod łóżkiem. Z jednej strony czuję straszny niepokój, że o czymś zapomniała, a z drugiej po chwili wbijam się w inny sen, ale ten pamiętam. Czy ktoś ma pomysł co to może oznaczać?
Odpowiedz
#2

Zapomniane zobowiazania to poprostu zapomniane zobowiazane zlamane lub niedotrzymane obietnice stare marzenia ktore teraz byc moze nie maja dla Ciebie znaczenia ale podswiadomie masz poczucie winy. Mieszkanie - ochrona bezpieczenstwo rodzina stan posiadania.
Ty na lezysz na lozku - a miejsce pod lozkiem to zakamarki w ktore rzadko sie zaglada to ciemne miejsce pod ktorym czesto cos jest czyli Ty jestes na powiechrzni a problem jest wewnatrz.
Odpowiedz
#3

czyli może to znaczyć, że chodzi o to, że mam o coś do siebie pretensję? Że jakieś marzenia poszły na bok? ma to sens, nawet duże, tylko że to marzenie związane jest z weną, czy czymś co nie do końca jest zależne ode mnie. Czyli sen nie świadczy o tym, że mam jakieś długi, o których nie pamiętam?
Odpowiedz
#4

Musisz zaglebic sie w siebie bo sen moze mowic o obu takich przypadkach polecam medytacje. Ale co do marzen to sklaniam sie raczej ku tych ktore zaleza od Ciebie i sa one z przeszlosci moze kiedys jak bylas mala marzylas np. o byciu aktorka? Albo o byciu wrozka badz o piesku? Zastanow sie bo to podswiadomie masz zal do siebie albo o to marzenie albo wlasnie o jakas niedotrzymana obietnice.
Odpowiedz
#5

Rozpamietujesz swoja relacje partnerska, ktora jest juz przeszłoscia...cos w niej do konca nie zostalo dopowiedziane, wyjasnione, i to Cie podswiadomie meczy. Byc moze chcialabys jeszcze uzyskac od eks jakas odpowiedz, ktora Cie ciekawi. Czegos nie wiesz do konca . Cos nie jest takie oczywiste.
Odpowiedz
#6

Hmmm, nie sądzę, ten sen mam od kiedy się wprowadziłam do własnego mieszkania i byłam wtedy z kimś.
Odpowiedz
#7

bodymindspirit napisał(a):Hmmm, nie sądzę, ten sen mam od kiedy się wprowadziłam do własnego mieszkania i byłam wtedy z kimś.

Wiec myslisz o nim nadal...własnie o tym napisalam.
Odpowiedz
#8

No ale sen jest od dawna. i powtarza się do teraz, i był jak bylismy razem.
Odpowiedz
#9

Moze wiec powinnas komus cos wynagrodzic, okazac wdziecznosc...moze ktoremus z rodzicow... wasze relacje sa pozytywne?
Odpowiedz
#10

Z rodzicami mam bardzo dobry kontakt. Pomagamy sobie nawzajem, chyba nie ma żadnych niedopowiedzeń.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości