Wątek zamknięty

Gabinet Reiki - Loreley
#23

Jakby ktoś chciał się umówić na przekaz energii Reiki - wróciłam Uśmiech
#24

w takim razie mam nadzieję,że teraz się porozumiemy ,bo byłam jedna z pierwszych a niestety zostałam pominięta
#25

Witam, chciałabym prosić o przekaz energii, oczyszczanie czakr. Pozdrawiam.
#26

Marzena i Małgośka - ustalimy kiedy na PW.
Marzena - chciałaś tylko diagnozę czakr przed moim wyjazdem i wysłałam Ci ją na PW Uśmiech
#27

świetnie, czekam na wiadomość Uśmiech
#28

Z Marzeną już ustaliłyśmy dzień i godzinę Tak
Małgośka - przyślij mi dane swoje na PW (te o które proszę w regulaminie) i ustalimy dzień i godzinę na PW. Mogę też zrobić diagnozę Twoich czakr i aury wahadełkiem wcześniej, jeśli chcesz Uśmiech
#29

Bardzo chętnie skorzystam i z wahadełka. Już wysyłam dane na pw
#30

Dla Marzeny przekaz poszedł w nocy - ja jak zwykle czułam mrowienie w dłoniach i stopach, ale jestem szczególnie wyczulona na energie.
Kolejne osoby - ustalimy termin Uśmiech
Ponieważ napisały do mnie Anulka i Małgośka zrobimy tak:
Zaraz po Świętach zrbię diagnozę Waszych czakr i aury (nie wiem czy zdołam obie w jeden dzień).
Prześlę Wam te diagnozy na PW i wtedy z każdą z Was ustalę termin przekazu energii Reiki Uśmiech
#31

tak tak Uśmiechja czułam ciepło w klatce piersiowej. \\bardzo przyjemne uczucie,odpoczywałam do 1 w nocy i wstałam o 7 ,ale muszę przyznać ,że dziś czułam się taka wypocżeta- naprawdę coś w tym jest Uśmiech Coś pozytywnego.Dziękuję Ci Uśmiech Uśmiech
#32

Bardzo się cieszę Marzenko Buziak
#33

Anulka i Malgoska - wróciłam poświątecznie i od jutra zaczynam obiecane diagnozy i poumawiamy się na Reiki Uśmiech
#34

Świetnie Ok czekam Uśmiech
#35

Witaj,
Mam pytanko czy ty robisz tylko jeden przekaz jednej osobie, czy robisz więcej przekazów.
#36

Generalnie, to moźna robić przekaz grupowy dla większej ilości osób jednocześnie, jest to praktykowane i nie ma przeciwskazań, ale zazwyczaj preferuję jednak indywidualne przekazy Reiki. Szczególnie, jeżeli ktoś opisze mi jakieś problemy zdrowotne, z którymi się zmaga. Zazwyczaj wcześniej robię diagnozę czakr wahadełkiem, a tutaj już trzeba indywidualnie i jest dość czasochłonne Uśmiech
#37

Małgosia i Anulka - diagnozę czakr wysłałam Wam na PW. Pozostaje tylko poustalać terminy, pasuje mi każdy dzień w przyszłym tygodniu, tylko ze najlepiej o północy, wtedy mam cisze i spokój Uśmiech
#38

ja już odpisałam na PW Uśmiech
#39

Czyli poniedziałek, Anulko Uśmiech
#40

to ja we wtorek Oczko
#41

Ok, Małgosiu, to we wtorek o północy (czyli noc z wtorku na środę) Uśmiech
#42

bardzo dobrze Uśmiech
#43

Dziękuje za przekaz energii. Bardzo lekko oddychało mi się podczas zabiegu.

Kwiatek Kwiatek Kwiatek
#44

Anulka napisał(a):Dziękuje za przekaz energii. Bardzo lekko oddychało mi się podczas zabiegu.

Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Cieszę się Anulko Buźki
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości