Wątek zamknięty

Gabinet Reiki - Loreley
#67

Dziewczyny, z którymi miałam się umówić na Reiki, wróciłam i chętnie poustalam z Wami terminy - prześlijcie mi swoje dane jeszcze raz na PW. Buźki Tak
#68

Loreley napisał(a):
Ana4 napisał(a):Witam Loreley, ja chętnie zapisze się na zabieg Reiki, z racji ze sama pracuje z energia proponuje wymianę. Co Ty na to?
Ana4 - bardzo chętnie, super pomysł! W sobotę, niedzielę albo poniedziałek? Buźki

Loreley, wysłałam do Ciebie PW, ale nie wiem czy doszło. Daj znać proszę.
#69

Ana4 - nie dostałam od Ciebie żadnej wiadomości Smutny
#70

Loreley wysłałam ponownie, jak dalej będzie problem do zgłoszę się po pomoc, bo nie wiem dlaczego nie doszła do Ciebie wiadomość. U mnie widnieje jako wysłana.
#71

Dziękuję pięknie za przekaz reiki Buźki Moje odczucia to mrowienie w dłoniach, coś jakby impuls przebiegający przez nogi, łaskotanie/ciepło na brzuchu i co mnie bardzo zdziwiło ból głowy oraz ból centralnie pod żebrami. Mam jeszcze pytanie: jak długo może się utrzymywać stan pogorszenia samopoczucia po takim zabiegu? I czy mogłabym jeszcze prosić o zbadanie stanu czakr? Prosi Pozdrawiam cieplutko Buźki
#72

Mrowienie i łaskotanie w dłoniach i stopach to normalne objawy i ja też je mam Uśmiech
Pogorszenie może trwać nawet tydzień - to zależy od tego jakie toksyny były w organizmie.
Niestety zamykam mój gabinet na pewien czas - wyjeżdżam i będę mieć mało czasu na internet Smutny
Po powrocie zdiagnozuję Twoje czakry Uśmiech
Pozdrawiam Buźki
#73

Dziękuję Loreley Buźki Będę czekać cierpliwie Uśmiech Pozdrawiam Buźki Buźki Buźki
#74

Dziękuję Bardzo za przekaz dla mojej mamy... Pozdrawiam
#75

Dziękuję bardzo za wczorajszy zabieg Reiki, oj działo się działo Uśmiech Nie był to mój pierwszy raz z Reiki, z reszta sama pracuje z energia ale wczoraj to było coś wyjątkowego.
Na początku poczułam silny ucisk w okolicach nerek, za chwile był to już ból, myślałam ze będę musiała wstać, ale pomału się uspokoiło.
Czułam tez ucisk w prawej stopie i na gardle. Potem czułam jak energia dosłownie płynie przez moje ciało, szczególnie od pasa w dol, było to łaskotanie takie dość silne. Do tego swędziała mnie skora na całym ciele, momentami musiałam się podrapać.
W trakcie zabiegu zobaczyłam dłonie trzymające fioletowy kamień, przypominał diament ale był koloru fioletowego i był bardzo błyszczący. Kolejna scena to katastrofa samolotu ale takiego małego nie dużego pasażerskiego, wpadł do wody Smutny
I w sumie to tyle, czułam bardzo silna energie, jeszcze raz dziękuję Buziak . Loreley proszę odezwij się na PW i ustalimy, kiedy ja Tobie zrobię zabieg Uśmiech
Pozdrawiam
#76

Bardzo się cieszę Ana, że energia Reiki tak zadziałała! Uśmiech Buziak
Jednocześnie informuję, że mój Gabinet Reiki będzie zamknięty do ok. 10. lipca. Pozdrawiam Buźki
#77

a czy ja bym mogla prosic tez o oczyszczene i przeslanie odrobiny pozytynej energiUśmiech
pozdraawiam i zycze milego wwypoczynkuRotfl
#78

Kolejność w moim Gabinecie Reiki:
1. Lila_mr - diagnoza czakr
2. Roxen - przekaz energii Reiki
Gabinet Reiki jest zamknięty do 12. lipca. Proszę prześlijcie mi swoje dane, o które proszę w regulaminie ok. 12. lipca.
Pozdrawiam gorąco Buźki
#79

Loreley kochana jutro wyjeżdżam nad morze na dwa tygodnie, dopiero pod koniec lipca wracam i nie będę miała dostępu do internetu, więc spokojnie mnie możesz przesunąć na sam koniec kolejki Buźki I jeszcze jak by wyszły jakieś blokady, a na bank wyjdą to mogłabym prosić o usunięcie ich po moim powrocie? Kwiatek Pozdrawiam Buźki
#80

Ok, skoro Lila_mr wyjechała to nowa kolejność wygląda następująco:
1. Roxen
2. Ewelka
3.Lila_mr

Swoje dane (jakie to dowiecie się z regulaminu) możecie oczywiście eysyłać na PW, jak również dajcie znać czy to ma być diagnoza czakr za pomocą wahadełka, przekaz energii Reiki, oczyszczanie czakr i aury, czy też usuwanie blokad energetycznych za pomocą wahadeł egipskich.
Pozdrawiam Buźki
#81

dopisuje sie do kolejki..... dziekujac jednoczesnie z amorze energii ,ktore mi przeslalas,prosze o oczyszczenie czakr i aury.... chyba to najlepiej pasuje do klatwy....
Agnieszka 02.07.72
#82

Kotek Dzielnie ustawiam się w kolejce, wszystkie wiadomości na pv.
#83

Witaj Lorelwy,czy moge prosic o diagnoze czakr i aury oraz w razie potrzeby oczyszczenia ixh??bede wdzieczna..sciskam mocno..joanna 7.4.1977
#84

Ewelina i Roxen już się nie odezwały więc Dornet i Lila -Mr (termin ustalimy na PW)
Nasturcjo i Joanna- nie przysłałyście mi informacji koniecznych do Reiki, o które proszę w regulaminie, oczywiście te informacje możecie wysłać na PW. Diagnozę czakr też przesyłam na PW, bo to informacje osobiste. Czekam na Uzupelnienie danych Uśmiech
#85

Dornet - przekaz Reiki dziś o północy (tzn. z sob na niedz)
Nasturcja - przekaz Reiki o północy z poniedz na wtorek.
Przekaz Reiki trwa pół godziny.
Lila_mr i Joanna - diagnoza czakr i aury - wyślę Wam na PW w drugiej połowie nadchodzącego tygodnia.
Pozdrawiam Buźki
#86

Loreley,
dziwne uczucie mnie ogarnęło po przekazie Reiki, o godz. 00:23, zdrętwiały mi obie nogi, nie czułam prawej dłoni. Ogólnie lęk, obawy,niepokój. Czy tak powinno być ?
Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas Buźki
#87

Czasem można poczuć się gorzej - to znak że w organizmie było bardzo dużo toksyn, których organizm dzięki energii Reiki zaczął się pozbywać. Pociesza
#88

Czy powinnam, jakiś kolejny etap teraz przejść w oczyszczaniu organizmu. Myślę o kolejnych działaniach, możesz mi podpowiedzieć? Buziak
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości