Wątek zamknięty

Gabinet Reiki - Loreley
#89

¨Droga Lorely dziekuje Ci z calego serca za czas mi poswiecony i za to ze po prostu jestes....moje odczucia.... ja nic nie czulam buuuuuuuuuuu Uśmiech bylam spokojna lezalam i chcialama tylko byc wolnaUśmiech)))czy to dobrze nic nie odczuwac?
#90

dornet napisał(a):Czy powinnam, jakiś kolejny etap teraz przejść w oczyszczaniu organizmu. Myślę o kolejnych działaniach, możesz mi podpowiedzieć? Buziak
Dornet, możesz sama dbać o prawidłowe funkcjonowanie czakr poprzez afirmacje, wizualizacje, medytacje, krystaloterapię, litoterapię, koloroterapię i codzienne praktykowania jogi kundalini. Z czasem niestety aura się zanieczyszcza i czakry blokują - aby do tego nie dpouścić trzeba by tak wyćwiczyć swój umysł, żeby nie przyjmować żadnych negatywnych myśli i stresujących sytuacji. Niestety jest to trudne.
Pozdrawiam Buziak
#91

nasturcja1972 napisał(a):¨Droga Lorely dziekuje Ci z calego serca za czas mi poswiecony i za to ze po prostu jestes....moje odczucia.... ja nic nie czulam buuuuuuuuuuu Uśmiech bylam spokojna lezalam i chcialama tylko byc wolnaUśmiech)))czy to dobrze nic nie odczuwac?
Każdy organizm reaguje inaczej, jedni mają miłe odczucia, inni zasypiają, jeszcze inni odczuwają krótkotrwałe pogorszenie, a są też tacy, którzy nic nie czują podczas przekazu Reiki.
Pozdrawiam Buźki
#92

Dornet i Joanna - diagnozy Waszych czakr wysłałam Wam na PW.
Pozdrawiam Was gorąco Buźki
#93

lila_mr napisał(a):Loreley kochana jutro wyjeżdżam nad morze na dwa tygodnie, dopiero pod koniec lipca wracam i nie będę miała dostępu do internetu, więc spokojnie mnie możesz przesunąć na sam koniec kolejki Buźki I jeszcze jak by wyszły jakieś blokady, a na bank wyjdą to mogłabym prosić o usunięcie ich po moim powrocie? Kwiatek Pozdrawiam Buźki
Wysłałam ci diagnozę, rzeczywiście są pewne blokady, ale o tym w PW.
#94

Loreley dziękuję Buźki Już odebrałam pw. Do terminu się dostosuję. Pozdrawiam Kwiatek
#95

Loreley,
Proszę o diagnozę moich czakr oraz termin ich oczyszczania. Dane przesyłam na pv.
Jak zwykle serdecznie dziękuję Buźki
#96

lila_mr napisał(a):Loreley dziękuję Buźki Już odebrałam pw. Do terminu się dostosuję. Pozdrawiam Kwiatek
Dziś jest wtorek, to może jutro albo w niedzielę? Buźki
#97

Potwierdzam termin środowy. Buźki Kwiatek
#98

lila_mr napisał(a):Potwierdzam termin środowy. Buźki Kwiatek
Energia Reiki wysłana Buźki
#99

Loreley dziękuję Ci bardzo Kwiatek Mam szczerą nadzieję na poprawę Uśmiech Tym razem wyjątkowo nic, albo prawie nic nie odczułam podczas przekazu, a cały czas minął mi jak 5 minut, a nie pół godziny. Dziękuję Buźki

Witam,
Prosiłabym bardzo o przekaz energii Reiki. Potrzebne dane przesyłam w priv Uśmiech
Pozdrawiam Buźki

Do Aggi energia już popłynęła, została Dornet.
Jednocześnie informuję, że po przekazie energii dla Dornet mój gabinet będzie zamknięty do końca lata Buźki

Dziękuję bardzo! Podczas wysyłania energii zasnęłam jak dziecko Uśmiech

Dornet - wysłałam Ci na PW diagnozę czakr Uśmiech

Loreley,

serdecznie dziękuję za diagnozę czakr. Jestem gotowa na przekaz energii Reiki w przyszłym tygodniu. Powiedz tylko, czy wolisz poniedziałek, czy wtorek o nocnej porze?
Gorąco ściskam Buziak

Loreley napisał(a):Dornet - wysłałam Ci na PW diagnozę czakr Uśmiech
Może być we wtorek o 23.00 Buźki

Kochana Loreley,
czekam we wtorek o 23 Buziak

Loreley napisał(a):
Loreley napisał(a):Dornet - wysłałam Ci na PW diagnozę czakr Uśmiech
Może być we wtorek o 23.00 Buźki
Dziękuję za przekaz energii. Spałam, jak suseł Buziak Buźki

Ooo.... z czyms takim jeszcze sie nie spotkałam. Bardzo chętnie bym skorzystała z takiej dawki energii, bo ostatnio za dużo jej wydaje na prawo i lewo bez widocznych skutków...
Nie wiem kiedy Loreley jest dla Ciebie koniec lata, ale jeśli mogłabym w pierwszej kolejności skorzystać z Twojego daru i uzdrawiającej energii, to byłabym bardzo szczęśliwa Oczko

Pozdrawiam i miłego urlopowania Oczko

Cytryna napisał(a):Ooo.... z czyms takim jeszcze sie nie spotkałam. Bardzo chętnie bym skorzystała z takiej dawki energii, bo ostatnio za dużo jej wydaje na prawo i lewo bez widocznych skutków...
Nie wiem kiedy Loreley jest dla Ciebie koniec lata, ale jeśli mogłabym w pierwszej kolejności skorzystać z Twojego daru i uzdrawiającej energii, to byłabym bardzo szczęśliwa Oczko

Pozdrawiam i miłego urlopowania Oczko
Dla Wiccan koniec lata nadchodzi wraz ze Świętem Mabon - 21.09.
Nie urlopuję niestety, ale ze względu na ładną pogodę spędzam czas na spacerach albo na balkonie a nie przed kompem Tak
Pozdrawiam cieplutko Buźki

W takim razie pięknej pogody i regeneracji sił witalnych. pozdrawiam Oczko
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości