Wątek zamknięty

Gabinet Reiki - Loreley

Dziękuję, miałam regenerować siły, tymczasem wzięłam się za ważną dla mnie pracę. I po odpoczywanie Smutny Pociesza mnie fakt, że pogoda jest coraz brzydsza.

roxen1990 napisał(a):a czy ja bym mogla prosic tez o oczyszczene i przeslanie odrobiny pozytynej energiUśmiech
pozdraawiam i zycze milego wypoczynkuRotfl
Kwiatek
Przepraszam ze mnie nie bylo Smutny

roxen1990 napisał(a):
roxen1990 napisał(a):a czy ja bym mogla prosic tez o oczyszczene i przeslanie odrobiny pozytynej energiUśmiech
pozdraawiam i zycze milego wypoczynkuRotfl
Kwiatek
Przepraszam ze mnie nie bylo Smutny
W porządku Roxen i tak mój gabinet będzie zamknięty do końca lata czyli do 21. września.

Bede czekacUśmiech

Mój gabinet będzie znów otwarty od 06. października, zapraszam serdecznie na przekazy energii Reiki i oczyszczanie czakr (również przy pomocy wahadeł egipskich). Proszę o zapoznanie się z regulaminem zanim do mnie napiszecie. Jednocześnie informuję, że nie będę już niestety przeprowadzać diagnozy czakr tu na forum (to bardzo czasochłonne zajęcie), zapraszam tylko na przekazy Reiki, oczyszczanie, balansowanie czakr i usuwanie blokad za pomocą wahadeł egipskich. Pozdrawiam Buźki

Buźki Oklaski
W takim razie ja się przypominam z prośbą o energetyczne doładowanie i grzecznie ustawiam się w kolejce Oczko

Jesteś pierwsza w kolejce Uśmiech Napisz do mnie, proszę, 05. października i wtedy ustalimy termin dokładny Hejka

Cytryna napisał(a):Buźki Oklaski
W takim razie ja się przypominam z prośbą o energetyczne doładowanie i grzecznie ustawiam się w kolejce Oczko
Termin ustalony Uśmiech

Super, bardzo się cieszę Oczko

Loreley! Bardzo Ci dziękuję za energetyczne spotkanie. Buźki Masz moc kobieto! Spałam potem jak dziecko do samiuteńkiego rana Kwiatek Uśmiech

Bardzo się cieszę Buźki

witaj Lore Uśmiech
CY moge poprosic o oczyszczenie i z balansowanie moich czakr ,usuniecie blokad i przekaz dobrej energii. dane wysle na priv.

monan napisał(a):witaj Lore Uśmiech
CY moge poprosic o oczyszczenie i z balansowanie moich czakr ,usuniecie blokad i przekaz dobrej energii. dane wysle na priv.
Tak, oczywiście. Przekaz Reiki dziś o północy Uśmiech

Super, czekam z niecierpliwością Uśmiech

Loreley bardzo dziękuję za dobrą energię. Czy jest mi potrzebny kolejny przekaz czy ten jeden wystarczy?

monan napisał(a):Loreley bardzo dziękuję za dobrą energię. Czy jest mi potrzebny kolejny przekaz czy ten jeden wystarczy?
Do tego musiałabym zrobić diagnozę wahadełkiem niestety.
Generalnie nadmiar Reiki nie może zaszkodzić, to inteligentna energia, która wie dokąd ma płynąć.

Witam Loreley
czy mogłabym prosić o przekaz Reiki dla mojej mamy,oczywiście za jej zgodą piszę do Ciebie?

Witaj Loroley Buźki
Potrzebowałabym Twojej pomocy... Czy mogę sytuację opisać na PW?

slowik14 napisał(a):Witam Loreley
czy mogłabym prosić o przekaz Reiki dla mojej mamy,oczywiście za jej zgodą piszę do Ciebie?
Słowik, propozycje terminów przesłałam na PW. Potrzebne mi też imię i nazwisko Twojej mamy i miasto, w którym będzie przebywać podczas przekazu Reiki, te informacje możesz mi podać oczywiście na PW i wybierz któryś z zaproponowanych przeze mnie terminów.
Pozdrawiam Uśmiech

Filifionka napisał(a):Witaj Loroley Buźki
Potrzebowałabym Twojej pomocy... Czy mogę sytuację opisać na PW?
Tak, Filifionko.

Dziękuję za przeczytanie mojej prośby Uśmiech
Chciałabym się umówić na przekaz Reiki. Z góry wielkie dzięki!

Jeszcze raz serdecznie dziękuje w imieniu mamy za przekaz Reiki..mama zasnęła podczas przekazu ,rano wstała wypoczęta a teraz złapało ja osłabienie Uśmiech
pozdrawiam
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości