Wątek zamknięty

Gabinet Reiki - Loreley

slowik14 napisał(a):Jeszcze raz serdecznie dziękuje w imieniu mamy za przekaz Reiki..mama zasnęła podczas przekazu ,rano wstała wypoczęta a teraz złapało ja osłabienie Uśmiech
pozdrawiam
Bardzo się cieszę Pociesza

Filifionka - możemy się umówić na przekaz energii Reiki po 07. grudnia Uśmiech

Witam
Czy mogłabym zapiscca się na zabieg ustawiania czakr i zabieg Reiki?
Pozdrawiam

Filifionka napisał(a):Dziękuję za przeczytanie mojej prośby Uśmiech
Chciałabym się umówić na przekaz Reiki. Z góry wielkie dzięki!
Filifionka - termin ustalony Uśmiech

Zgadza się Uśmiech Postaram się jak najlepiej mentalnie przygotować.

Loreley, a czy istniała by możliwość poproszenia cie o przekaz dla mojej mamy? Oczywiście za jej zgoda... Oczko

Cytryna napisał(a):Loreley, a czy istniała by możliwość poproszenia cie o przekaz dla mojej mamy? Oczywiście za jej zgoda... Oczko

Tak, tylko mama musi wiedzieć co i jak, tzn. znać regulamin mojego gabinetu Uśmiech

dragonfly napisał(a):Witam
Czy mogłabym zapiscca się na zabieg ustawiania czakr i zabieg Reiki?
Pozdrawiam
Wysłałam propozycje terminu na PW Uśmiech

Loreley napisał(a):
Cytryna napisał(a):Loreley, a czy istniała by możliwość poproszenia cie o przekaz dla mojej mamy? Oczywiście za jej zgoda... Oczko

Tak, tylko mama musi wiedzieć co i jak, tzn. znać regulamin mojego gabinetu Uśmiech
Oczywiście Uśmiech Kwiatek Buźki

Loreley jestem Ci bardzo wdzięczna za przekaz Reiki Buźki
Po tygodniu od przekazu czuję się spokojniejsza, dobrze śpię, nie czuję niepokoju i ciągłego podenerwowania. Mogę śmiało powiedzieć, że Twoja energia czyni cuda!
Dziękuję! Kwiatek

Cieszę się Filifionko i bardzo gorąco Cię pozdrawiam Uśmiech Pociesza

dragonfly napisał(a):Witam
Czy mogłabym zapiscca się na zabieg ustawiania czakr i zabieg Reiki?
Pozdrawiam
Dragonfly - potwierdzam dzisiejszy termin, o 23.30 Uśmiech

Cytryna - niestety dopiero po Świętach Pociesza

Loreley napisał(a):Cytryna - niestety dopiero po Świętach Pociesza
No inaczej, to nawet się nie spodziewałam Oczko Dziękuję Kwiatek
Wesołych Świat! Spokojnych i radosnych Oczko

Dziękuję Cytrynko Buziak Dla Ciebie również :occasion-santa:

Kwiatek Dziękuję serdecznie za przekaz.... spałam jak zabita Kwiatek

Wróciłam po świąteczno-noworocznej przerwie, możemy się umawiać. Cytryna zdaje się pierwsza Uśmiech

Loreley napisał(a):Wróciłam po świąteczno-noworocznej przerwie, możemy się umawiać. Cytryna zdaje się pierwsza Uśmiech
Super! Udałoby się w tym tygodniu Loreley? Buziak Kwiatek

Cytryna napisał(a):
Loreley napisał(a):Wróciłam po świąteczno-noworocznej przerwie, możemy się umawiać. Cytryna zdaje się pierwsza Uśmiech
Super! Udałoby się w tym tygodniu Loreley? Buziak Kwiatek
Tak, może być dzisiaj, środa lub czwartek o 23.30. Albo w przyszłym tygodniu Uśmiech

To ja proszę środę jutro dla mamy! Buźki Chyba że wolisz czwartek. Jutro jeszcze moge potwierdzic . Buziaczki Buźki

Tak, może być jutro (czyli w środę) o 23.30. Proszę prześlij mi jeszcze raz na PW imię, nazwisko i miasto mamy. Aha, mama musi wiedzieć o dacie i godzinie. Pozdrawiam Buziak

Kochana Moja, bardzo dziękuję w imieniu swoim i mamy za przekaz Buźki Kwiatek Buziak

Mama nie usnęła, ale to nerwowa natura Oczko Wg jej opisu, czuła jakbyś "dłoniami" coś robiła w okolicy trzustki i serducha. A ze te organy niestety niedomagają, to faktycznie wierzę, ze tam energii najbardziej było brak.
Niech dobra energia i twój trud wróci do Ciebie po stokroć w postaci pełnowartościowej życiowej energii Buźki
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości