Warsztat 43 - Poświęcenie
#23

Lady of Dreams napisał(a):A czy zamysl nie byl taki aby obejrzec te zalegle filmy, ktore wczesniej nie mialas czasu obejrzec?
Lady ja takie wieczory robie bardzo czesto i wyłapuje nowosci, musze byc na bieżąco bo moj syn jest w szkole aktorskiej i to nasze rodzinne hobby choc teraz ogladalam sama bo ukochany w pracy do północy.
Odpowiedz
#24

mufinka napisał(a):
Lady of Dreams napisał(a):A czy zamysl nie byl taki aby obejrzec te zalegle filmy, ktore wczesniej nie mialas czasu obejrzec?
Lady ja takie wieczory robie bardzo czesto i wyłapuje nowosci, musze byc na bieżąco bo moj syn jest w szkole aktorskiej i to nasze rodzinne hobby choc teraz ogladalam sama bo ukochany w pracy do północy.

Ok Uśmiech
Odpowiedz
#25

Kwiatek Filifionko gratulacje Kwiatek
Odpowiedz
#26

Brawo dla zwycięzcy Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#27

Dopiero jestem po pracy. ...nie zdążyłem Smutny
Czekam na nowy warsztat.....
Odpowiedz
#28

Oj przepraszam Masław ..zainteresowanie było małe więc nie chciałam przeciagac i jak w regulaminie do czwartku powinno sie zadac nowe zadanie.
Odpowiedz
#29

..super Mufinko, ja tez jestem filmomaniakiem, nie powiem kinomaniakiem, bo do kina nie mam czasu chodzic, ale filmy pozeram doslownie..wyszukuje sobie pereleczki i wieczor moj Hura
Brawo Fifonko Oklaski czekamy na kolejny warsztat Buźki
Odpowiedz
#30

Uśmiech nie wiem czemu karty takie,
bardziej chyba pokazały ze to rodzinne bo sporo było pucharów. Analizowałam te karty i za cholercie nie było w nich takiej informacji.
Jedyne czego nie lubie to horrorów takich wiecie , ze człowiek zagląda pod łóżko czy tam czasami nie ma tego co widziałam na filmie Boi się Rotfl
Odpowiedz
#31

Mufinko po prostu się nie wyrobilłem...bywa stali bywalcy wiedzą czemu....
Odpowiedz
#32

Filifionka chyba jeszcze nie wie , ciekawe co to bedzie za zagadka? Mniam
Odpowiedz
#33

Masław napisał(a):Mufinko po prostu się nie wyrobilłem...bywa stali bywalcy wiedzą czemu....
Janku, cieszymy sie, ze zdazyles na nastepny Hejka Buźki
Pamietacie taki horror w kinie "Wazzzzz" ? rany, ja po tym filmie papuciem rzucalam w kontakt, zeby swiatlo wylaczyc przed snem, bo za zadne skarby bym nie stanela na podlodze w ciemnym pokoju, skoro spod lozka mogl waz wypelznac..mialam jakies 13-15 lat..od tego czasu nienawidze horrorow..jaki sens jest, zeby film straszyl, skoro strach to negatywne uczucie, a filmy maja nas ubogacac..toz to sztuka jest przecierz.. Tak
Odpowiedz
#34

Ja ostatnio oglądałem horror. ....zobaczylem siebie po kilku nie dospannych nocach...
Odpowiedz
#35

Masław napisał(a):Ja ostatnio oglądałem horror. ....zobaczylem siebie po kilku nie dospannych nocach...
..kiedy wolne? na swieta? sorry za off top Mufinko..musimy sie przeniesc do kawiarenki ludziska .. Buźki
Odpowiedz
#36

E tam facet po kilku takich nocach nabiera na atrakcyjnosci, bardziej zwierzecy ...dla kobiety to dopiero problem. Oczko
Odpowiedz
#37

Janku, dla zony zawszze bedziej najprzystojniejszy..a z ta blada cera i cieniami pod oczami jeszcze bardziej tajemniczy Hejka
Odpowiedz
#38

Krysiu przenieś Nas do kawiarenki....
ta tajemniczy...dziś 16-tkę zrobiłem jutro najmniej 12 a w piątek też 12....
Odpowiedz
#39

..sluchaj, 16 to mi moze i zaiponujesz, ale 13 to byl standard dla mnie przez dwa lata..i to 5-6 dni w tyg, wiec..? :orcs-buttshake:
Odpowiedz
#40

Gośka skoro robisz :orcs-buttshake: to ja poproszę w wersji real w rozdzielczości co najmniej 800 x 600...
bez cenzury ...
Odpowiedz
#41

..oj, chyba jeszcze za malo pracujesz... :angry-tappingfoot:
Odpowiedz
#42

Rotfl
Odpowiedz
#43

mufinka napisał(a):Filifionka chyba jeszcze nie wie , ciekawe co to bedzie za zagadka? Mniam
Dopiero teraz miałam chwilę zajrzeć na forum Uśmiech
Dziękuję bardzo! Jeszcze dzisiaj będzie nowy warsztat, jak tylko wrócę z pracy Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości