Wątek zamknięty

Pytanie o warsztaty
#45

Mandrugado winna jestem wyjsnienie Smutny Uwazam, ze propozycje były dobre te , które dałas. Kosmogramy znanych maja ten haczyk, ze ta date jednak widac w samym kółku i ja po takiej dacie wklepanej w google dalabym odpowiedz z imieniem ,nazwiskiem i zdjeciem oraz dorobkiem zycia - ale to nie byłaby moja wiedza a cwaniactwo i umiejstenosc wyszukania w wyszukiwarce.
Zaproponowalas tez zeby poczatkujacy wzieli udzial i tu uwazam , ze pomysl bardzo dobry .
Podalas odp w formie zywej dyskusji to juz chyba mniej dobry ...poniewaz osoby bazowałyby wzajmnie na swoich spostrzezniach. Mysle , ze zasady jedna odp bez mozliwosci edycji byłaby najuczciwsza tak jak na "warsztatach taotowych " w dziale ćwiczenia . Chodzi o to by nie było miedzy uczestnikami zadnych nieporozumien , ze ktos przeczytał jakąs mysl i ją rozwinał jako własną odpowiedz ... to wszystko .Innych propozycji nie widziałam a takie szczególy ile dni itp to najmniej wazne bo to by wynikalo z ilosci chetnych i ich mozliwosci czasowych ale i tu moznaby byo jakis kompromis osiagnac to nie problem , wazne sa checi.
Kwiatek
#46

Jak ja się cieszę, że emocje opadły Buźki Wczoraj jakaś nerwowa niedziela była Oczko

Chętnie Wam pokibicuje przy warsztatach. Tylko pokibicuje, bo astrologia, to dla mnie większa ''czarna magia'' niż Tarot Rotfl
Tak więc niech wszyscy zainteresowani nie tracą pary na zwady, tylko na warsztaty, bo może podczytując załapie bakcyla?


Sama chętnie bym zinterpretowała swój kosmogram, bo też nie mam łatwego, wręcz przeciwnie. Kiedyś próbowałam go rozbić na czynniki pierwsze, ale łatwo nie jest, jak we wszystkim interpretacjach moich danych urodzenia hihi.
Jestem bękartem panny z lwem - urodzona na przełomie znaków. I w sumie, ani Lew, ani Panna Myśli .
Gdyby nie to, ze mam książeczkę z wpisanymi dokładnymi danymi urodzenia, bardziej bym sie skłaniała ku temu, ze mnie bociek w kapuście zostawił i mnie znaleziono po jakimś czasie Wyśmiewacz
#47

Wzajemne animozje mufinki i Hyacynta, nie tworzą dobrej atmosfery do dalszego prowadzenia tego wątku...
Cenię Was wkład w nasze forum, ale w tym przypadku przekroczyliście regulaminowe zasady, obrażając się wzajemnie...
mufinka dostajesz OSTRZEZENIE
i oczywiście zamykam obydwa watki...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości