Liczba Słońca / Klucz Wcielenia
#23

ja jestem słoneczna 5 (normlanie33) ale z 5 to widze tylko wady sie zgadzaja Zawstydzony
moj maz słoneczna 6 (normalnie 8) no cechy 8 takie ze az za bardzo ma a tak skrycie to 6 troszke tylko jak nikt nie widzi w domu Luzik
super wątek Ok
Odpowiedz
#24

No to nie cwicz go Muffinko bo facet pantoflarzem sie stanie. 5 Ciagle maja ochote do konfrontacji a 6 wola cieplo i spokojOczko wiem bo jestem 6Uśmiech
Odpowiedz
#25

ale ja tez 6 tylko słonecznie 5
a moj 8 a słonecznie 6

a moj uwielbia jak ja rżądze Oczko powaznie ..w pracy u niego nie bo to nie moja działka ale wszystko inne jak powiem tak jest...w domu ja jestem szefem Rotfl
Moj w pracy to jak cos postwi to tak ma stac i nie wolno jemu przestwic . Ale w domu to ja dryguje i słowem nie pisnie Rotfl kazdy ma swoje podwórko Uśmiech
Powiem ze malujemy na vaniliowo sciany to nastenego dnia fabra i wszystko jest kupione. No ale ja jako normlana 6 kocham dom - to moja firma jak ja to mowie Uśmiech haha
Odpowiedz
#26

Myslisz, ze chociaz przez sekunde w to watpilam Muffinko? Uśmiech Luzik

Ja jestem normalnie 6 i słonecznie 6 Uśmiech
Odpowiedz
#27

..ooo, Lady, to jestes normalnie 6 jak moj Andrzej..bede sie uczyc od Ciebie, jak Go rozumiec.. Hura
Odpowiedz
#28

to Ty Lady masz super bo masz jasna sytaucje i nie rozmieniasz sie na drobne.
A lubisz dom?
Odpowiedz
#29

Dziewczyny ja jestem wielka domatorka, uwielbiam siedziec w domku , uwielbiam cieplo, serdecznosc...
Poranna jak Andrzejowi zapewnisz cieplo i dobry, naturalny seks to jest dobrze.Oczko
Odpowiedz
#30

..caly Andrzej... Ok jednak cos w tym jest.. Buziak
Odpowiedz
#31

Dodam jeszcze, ze sa to ludzie o dobrym sercu ale potrafia powiedziec "nie"Oczko
Odpowiedz
#32

Lady of Dreams napisał(a):Dodam jeszcze, ze sa to ludzie o dobrym sercu ale potrafia powiedziec "nie"Oczko
..wszystko sie zgadza, i to mi sie podoba, ze nie jest ulegly, a jestesm silna osobowosc wiec ciezko trafic na faceta, ktory jest wyzwaniem, a Andrzej nie daje sobie na glowe wchodzic, i to jest super.. Tak
Odpowiedz
#33

Masz racje, w ogole mam wrazenie ze prawdziwych mezczyzn jest coraz mniejOczko Takie czasyUśmiech MetroseksulaneUśmiech
Odpowiedz
#34

..i Piotrusiow Panow..wiecznych chlopcow zatrzesienie..masakra.. Dobani
Odpowiedz
#35

Lady of Dreams napisał(a):Masz racje, w ogole mam wrazenie ze prawdziwych mezczyzn jest coraz mniejOczko Takie czasyUśmiech MetroseksulaneUśmiech
sam miałem ostatnio problem- chciałem spytać laskę o drogę a to młodzieniec o dziwo płci męskiej......jest popyt - jest podaż.

Ale za to przez prawie 2 tygodnie nie goliłem się i zarosłem że mało brakło abym się do avatara upodobnił...
Odpowiedz
#36

Czyli co, teraz jestes moze Rumcajsikiem?Uśmiech
Odpowiedz
#37

Haneczko już się ogoliłem...
Odpowiedz
#38

Moją liczbą słońca jest 9ka i niepokojąco dużo się zgadzaOczko
Odpowiedz
#39

Zgadza sie ale tak z 30 %... Uśmiech
Odpowiedz
#40

też jestem "6" i u mnie jest całkowita zgodność....i ta ofiarność ,całe lata tak mam Myśli

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości