Warsztat 49 - Spotkanie
#23

Hyacynt napisał(a):10 Bulaw, Smierc, Kolo fortuny

Choroba gardla, silne zapalenie i powiekszenie migdalkow lub zapalenie gornych drog oddechowych....

Oczko

Też dobre karty wyszły. 10 buław pokazuje, że zrobiła sobie krzywdę podnosząc łóżko xP Smierć owo 'ała' i Koło Fortuny jako przypadek losowy. Ale ciężko to było złożyć w ten sposób do kupy.
Odpowiedz
#24

aaa w domu? a to byl jakis poslizg? rok temu ja tez mialam poslizg i tez wyszłą na to karta koło fortuny
teraz nie wiem czemu myslalam ze to jakas stłuczka samochodowa , nie pomyslalam o takim domowym wypadku - choc powinnam bo sama to przerabialam
ale widzac wieze u dziewczyn przyszło mi do głosy ze z czegos spadła
Odpowiedz
#25

jasne ! 10 buław cos ciężkiego .... no ale madry Polak po szkodzie
Odpowiedz
#26

mufinka napisał(a):aaa w domu? a to byl jakis poslizg? rok temu ja tez mialam poslizg i tez wyszłą na to karta koło fortuny
teraz nie wiem czemu myslalam ze to jakas stłuczka samochodowa , nie pomyslalam o takim domowym wypadku - choc powinnam bo sama to przerabialam
ale widzac wieze u dziewczyn przyszło mi do głosy ze z czegos spadła

Przy wysiłku fizycznym jej coś strzyknęło w plecach, później odwiedziliśmy ową młodą paralityczkę Język no i początkowo źle to wyglądało, ale to była kontuzja mięśni na szczęście. Jak się dowiedziałem o wypadku to też myślałem, że spadła, ale nie.

A Wieża to super karta w tym przypadku bo łatwo naprowadza na wypadek, uraz fizyczny.
Odpowiedz
#27

Mi ten Sąd to chyba wyszedł na mnie....
Odpowiedz
#28

Dobrze nam poszło Rotfl Gratuluję wygranej! Kwiatek
Koło Fortuny to ciekawie na poślizgnięcie, w końcu się kręci Rotfl
Odpowiedz
#29

Masław napisał(a):Mi ten Sąd to chyba wyszedł na mnie....

To znaczy? Uśmiech
Odpowiedz
#30

Luca1990 napisał(a):Witam wszystkich i dziękuję za udział w warsztacie.

Dlaczego koleżanka nie mogła przyjść? Otóż miała niewielki wypadek, czego efektem był silny ból pleców i trudności z chodzeniem. Na szczęście okazało się, że to nic poważnego i z kręgosłupem wszystko ok - ale na spotkanie nie mogła przyjść.

MonikaAbya wyszły ci super karty, zwłaszcza pierwsza (Wieża). Twoja odpowiedź była najbliższa prawdy. Gratuluję! Uśmiech

Odpowiedzi Filifionki i Mufinki dotyczące zachorowania lub złego samopoczucia były również bliskie Uśmiech
O Dziękuję, jutro dodam kolejny warsztat Buziak
Odpowiedz
#31

Moniko, gratulacje!!!
Odpowiedz
#32

Dziękuję Sephinroth Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości