Karty Lenormand - ćwiczenia
#45

tez wezme udzial Uśmiech
Odpowiedz
#46

Wobec tego, że są chętni, zadam pytanie. Coś mi się popsuło. Spróbujcie odgadnąć co się zepsuło, do czego służyło to co się zepsuło lub w czym to się zepsuło. Uf... Skomplikowałam chyba.
Powodzenia.
Odpowiedz
#47

Ptaki, Krzyz - Czyzby aparat telefoniczny ? Rzecz uzywana do kontaktu z innymi w kazdym razie. Nie zepsulo sie "totalnie" ale sa utrudnienia w korzystniu zniego, poglosy i tym podobne.
Odpowiedz
#48

Z Twoich kart wyczytałabym, że radio, bo też mi pada w zależności od fal. Zarówno radio, jak i to coś jest częścią jednej większej rzeczy. Wystarczy odgadnąć rzecz lub usterkę.
Odpowiedz
#49

Tak, zdecydowanie radio moze byc opisane w tych kartach. Inna mozliwsc, ze jest to powiazane z samym dzwiekiem, wiec wzmacniacz, albo glosniki.
Odpowiedz
#50

Madrugo, karty pokazały Ci jedno urządzenie, o którym ja zapomniałam, że się psuje. Pytałam jednak o coś innego i potrzebujemy innych kart. Chociaż tak sobie myślę, że te Lenormandy nie podpowiedzialy tamtej rzeczy, bo mąż ja już naprawił.
Odpowiedz
#51

Acha, rozumiem, moze dlatego to wypadlo.. Zapyutlam wobec tego co za urzadzenie sie zepsulo i zostalo naprawione przez Twojego meza.

Koniczyna i Dom - obstawiam cos drobnego, dom kojazy mi sie osobiscie z kuchnia baz jadalnia, dla mnie to jego centra. Wiec obstawialabym drobna rzecz AGD, ale moze to byc tez ogniskodomowe, czyli jakas rzecz elektryczna bedaca w salonie. Odtwarzacz DVD, czy cos podobnego? Uśmiech

Gratuluje zdolnego meza Oczko
Odpowiedz
#52

To nie dotyczy domu. Ale rzecz bardzo drobna. Nie jest powiązane z elektroniką. Do domu też jest potrzebne, ale ja to zepsuła nie w domu lecz wchodząc do innego miejsca. Jest jedną karta, która bezpośrednio ten mechanizm pokazuje.
Odpowiedz
#53

Rozumiem - zobaczymy co wyjdzie Infinity - ja juz nie chce wyciagac po raz 3ci Uśmiech
Odpowiedz
#54

11. rózgi + 19 wieża
Myślę, że może to być zegarek, może coś spadło i wymagało naprawy, sklejenia.. Uśmiech

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#55

Nie spadło. Ale to mechanizm i trzeba go przekręcić. Uznaję Ci tę odpowiedź. Zresztą, sama w życiu nie zgadłabym, że może się zamek w samochodzie zaciąć. Coś pękło. Zamknęłam samochód i nie mogłam wyjąć kluczyka. Mąż zresetował zamek. Takie kuleczko w środku pękło.
Gratuluję Madrudze, bo odkryła że coś co gada mi szwankuje. A Tobie przekazuję możliwość zadania kolejnego ćwiczenia.Jesteście niesamowite Uśmiech
Odpowiedz
#56

Oj trudno z tych kart cokolwiek odczytać :O w życiu bym nie zgadła, że chodzi o mechanizm w samochodzie Rotfl na to powinny wyjść zupełnie inne karty :O np klucz i jeździec Rotfl haha Uśmiech
hmm.. wiec zadam pytanie.. co zamówiłam mojej babci z zagranicznej strony internetowej. To nie sklep, a raczej platforma Uśmiech Juz do niej doszło Uśmiech Co to było Uśmiech

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#57

Platforma? To już całkiem nic mi nie mówiUśmiech Nie mogłaś kupić w sklepie? Ruszę po karty to może mi coś podpowiedzą.
Odpowiedz
#58

Kosa, Bukiet, Krzyż. Jakieś suplementy diety, coś na stawy, witaminy, albo maście, czy suropy.
Mogł to być też przedmiot do cięcia czegoś, nożyczki, maszynka do strzyżenia tkanin, albo jakąś ostra rzecz go kuchni.
Pojęcia nie mam Uśmiech
Odpowiedz
#59

Oj tego nie dostanę w Polsce raczej, a na internecie za kilka złotych Uśmiech W kuchni tez się przyda Rotfl i w łazience i wszędzie Rotfl to bardzo przydatna rzecz Uśmiech

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#60

Infiniti, skoro w Polsce tego kupić nie można, nie mam punktu odniesienia. Myślisz, że mogę mieć tę rzecz w domu?
Odpowiedz
#61

przepraszam najmocniej Uśmiech na śmierć zapomniałam o zagadce! zadałam dosyć trudne pytanie, przepraszam za to Uśmiech Ale zagadkę zaliczę ponieważ chodzi o wszystko czyszczące gąbki do kuchni Uśmiech

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości