Karty Lenormand - ćwiczenia
#23

Rozumiem.... to moze byc jakas inna talia niz ta, ktora masz albo losuj z netu... znaczenia przeciez sa takie same a mozesz z innej talii wyciagnac dodatkowe szczegoly i uzupelnic swoja wiedze...
Odpowiedz
#24

.... Uśmiech witajcie,prosze zadajcie pytanie,chetnie przyłączyłabym do ćwiczeń,chociaż na obecną chwile kart tych nie posiadam ,ale będę korzystała z netu... Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#25

Co takiego mam jutro w planach?
Odpowiedz
#26

Kotwica...
Spotkasz się z kimś bliskim, myślę, że to może być ktoś z rodziny (mama, tata lub ktoś z rodzeństwa), jedziesz w jakąś podróż lub po prostu idziesz do pracy Uśmiech

(Również korzystałam z talii on-line Uśmiech )
Odpowiedz
#27

Spotykam się z kimś, kto blisko mieszka. Sąsiad z góry ma urodziny. Zadajesz Uśmiech
Odpowiedz
#28

Tak więc... W weekend będę miała do czynienia z pewną stresującą dla mnie sytuacją. Co to takiego? Uśmiech
Odpowiedz
#29

Filifionko, ja zajrzę jutro, bo dziś już odpadam Buźki
Odpowiedz
#30

Jasne, może Izyda też coś od siebie zerknie Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#31

Filifionko, wyciągnęłam kartę 29 Pani

[Obrazek: medimage-lenormand.jpg]


Cóż, czyżby to było spotkanie z jakąś kobietą? Może wizyta u rodziny lub spotkanie biznesowe z jakąś ważną personą, ew. wizyta u lekarza (powiązana z typowo kobiecymi dolegliwościami).
Odpowiedz
#32

A umnie pojawił się Jezdziec--czyto by znaczyło ,ze spotkasz się z jakims męzczyzna,może byłym znajomym,może odnowienie znajomości ,albo ma ci coś interesującego do powiedzenia.... Myśli

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#33

To kobieta była odpowiedzialna za to moje "wydarzenie", ale niestety nie jest to żadna z rzeczy, o które piszecie...
Odpowiedz
#34

Lilie

[Obrazek: 9993836.jpg]

Dostalas jakies zaproszenie na uroczystosc Uśmiech
Odpowiedz
#35

Niestety Lady, wciąż nie to...
Odpowiedz
#36

A moze pojdziesz do szpitala, bedziesz brala udzial w pogrzebie?
Odpowiedz
#37

Na szczęście żaden pogrzeb Uśmiech ale wciąż nie to...
Odpowiedz
#38

Lilie to raczej smutne kwiaty.... to symbol dziewictwa, niewinnosci...nowej drogi, pozegnania... hmmm moze ktos wyjechal, odszedl?
Odpowiedz
#39

Właśnie w prezencie gwiazdkowym (co prawda Mikołaj chyba gdzieś zapił, bo prezent doszedł na początku stycznia Głupek ) dostałam takie karty Lenormand:
[Obrazek: osiem34.jpg]
i fajnie byłoby poćwiczyć, ale póki co nie bardzo mogę. Pociesza mnie fakt, że w sumie karty nigdzie się nie wybierają, więc jeszcze zdążę Uśmiech
Na razie tylko poobserwuję Buźki
Odpowiedz
#40

Piękna talia Salla Uśmiech
Odpowiedz
#41

Jak tylko dostanę te moją talię w ręce, to z pewnością dołączę i będę ćwiczyć, już nie długo Cwaniak ... zachęcam na razie innych do ożywienia tematu ćwiczeń ... można by założyć inny wątek, gdzie wykłada się trzy karty lub dwie ... co wy na to ?? Myśli ależ jestem podniecona tymi kartami, nie mogę się już doczekać Cwaniak
Odpowiedz
#42

13 Dziecko.
Myślę, że podjęłaś decyzję o założeniu rodziny, albo usamodzielnieniu się.

PS. Cieszę się, że mamy kącik z ćwiczeniami z Lenormandów, ba właśnie nabieram na nie ochoty Uśmiech
Odpowiedz
#43

Ojej to sa wpisy sprzed roku! Uśmiech może odświezymy wątek? Uśmiech

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#44

Ja bardzo chętnie poćwiczę. Jeśli Infiniti jesteś również za, to już dwoje chętnych. Proszę, jeśli masz ochotę, to zadaj pytanie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości