Warsztat 53 - Zawód
#23

Lady ... dziękuje Buźki
Odpowiedz
#24

Zapraszam Kochani o 20 wyniki Buźki
Odpowiedz
#25

VII Rydwan

Wszelkie zawody związane z samochodami i przemieszczaniem się, podróżowaniem, mechaniką, końmi. Taksówkarz, kierowca, hodowca koni, mechanik samochodowy, instruktor jazdy...MyśliKonduktorka...
Odpowiedz
#26

Monisiu ... dziękuje Buźki
Odpowiedz
#27

Tak mnie naszła myśl przy karcie Królowej mieczy czy Twoja ciocia zajmowała się medycyną załóżmy chirurgią, stomatologią. Ten miecz może ozn. cięcie.
Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#28

dziekuje Barbarus Buźki

Kochani zapraszam została 1 godz do zakończenia warsztatów Kwiatek
Odpowiedz
#29

Sprawiedliwosc urzedniczka, strazniczka, ksiegowa, kasjerka, prawniczka, adwokat ,policjantka. Oczkoweterynarz
Odpowiedz
#30

Liluś ... dziękuje Buźki
Dziekuje Wszystkim za udział Buźki ... zaraz zamieszczę odpowiedz i podam kto zwyciężył Oklaski
Odpowiedz
#31

Odpowiedz moja Chrzestna była Przedszkolanką, skończyła po wojnie specjalna szkołe dla panien z internatem.
Była jednak kobietą bardzo przebojową , uwielbiała podróże i zawsze była świetnie ubrana , najmodniej i do tego dość odważnie

Wygrała : Ewa-jasa Oklaski Kwiatek - podała najprecyzyjniej nazwe wykonywanego zawodu choc Ewka i Filifionka też odczytały znakomicie jej zawód
drugie miejsce : Ewka i Filifionka


Cytat:autor: Żubrówka » czwartek 08 sty 2015, 18:58

Wyciągnęłam Siłę, więc może była treserką lwów?
A na poważnie, jakaś praca ze zwierzętami, może weterynarz, hodowca, opiekun w zoo?
duzo prawdy treserką , opiekunką ....... dzieci w przedszkolu


Cytat:autor: ewka » czwartek 08 sty 2015, 19:07

10 Buław i Głupiec. Ciocia zajmowała się dziećmi w żłobku albo zwierzętami w schronisku? Uśmiech
ps. coś jeszcze przyszło mi do głowy a propos tych dwóch kart. Może ciocia była listonoszką?
jestem pod wrażeniem .... zajmowała sie dziećmi w przedszkolu Uśmiech 2 miesjce z Filifionką Oklaski

Cytat:autor: ewa-jasa » czwartek 08 sty 2015, 19:09

Witaj
Ja tez postanowilam dolaczyc. Wylosowalam karte Slonce. Od razu przyszlo mi do glowy /intuicja/, ze Twoja Chrzestna pracowala z dziecmi (na karcie widze dwoje dzieci). Czyli pedagog: nauczycielka, przedszkolanka?
Ewentualnie jakis wolny zawod (fotograf, aktor) Uśmiech
Na pewno ta praca byla niezykle satysfakcjonujaca dla Twojej Chrzestnej.

BRAWO EWA-JASA !!! NAUCZYCIELKA PRZEDSZKOLANKA Uśmiech
WYGRAŁAŚ !
Kwiatek Oklaski

Cytat:autor: Filifionka » piątek 09 sty 2015, 11:28

Teraz pora na moje głupotki Rotfl
9 buław, Giermek buław, 3 buław. Same buławy... Ciocia mogła być terapeutką, psychologiem, prawnikiem, nauczycielką, pedagogiem, logopedą, lekarzem rodzinnym lub internistką, ratownikiem medycznym... To tyle co mi na myśl przychodzi widząc te karty. Może jeszcze pracownik socjalny (asystent rodziny lub coś z tym związane Uśmiech )

Filifionko tak nauczycielka , pedagog!!! Kwiatek Oklaski 2 miejsce razem z ewka


Cytat:autor: Luca1990 » czwartek 08 sty 2015, 20:38

10 pucharów + 4 pucharów + 9 denarów

Ja widzę jakby była psychologiem / psychoterapeutą, ewentualnie pracownikiem opieki społecznej.

W dobrym kierunku zmieszłeś opiekowała się dziećmi

Cytat:autor: Sephinroth » czwartek 08 sty 2015, 21:27
paź pentakli

Sprzedawczyni, być może uprawiała ziemię lub hodowała owoce. Mogła być też farmaceutką lub pielęgniarką.
Blisko ... napisałas pelęgniarka wiec jakas opieka

Cytat:autor: Cytryna » piątek 09 sty 2015, 00:13

Spróbuję, z ciekawości... Oczko

Wyszła mi Królowa monet.

Hm... stawiam na finansistkę, prace z pieniędzmi. Może pracowała w banku, może prowadziła biuro rachunkowe i rozliczała? Chociaż.... kojarzy mi się jednak, że obracała całkiem niezła sumką.
Myślę, ze miała szerokie kontakty w pracy. Moze to cos robiła na skale krajową, lub nawet światowa właśnie? Hm... albo to miało cos wspólnego ze ściąganiem wierzytelności?
Trochę za wysokie progi dla mnie jeszcze, ale dziękuję za ćwiczenie Oczko

P.S. druga moja myśla była gastronomia.... Ale trzymam sie tej pierwszej
to była/jest przebojowa kobieta, zawsze super ubrana , modna fryzura, zwiedziła pół swiata

Cytat:autor: barbarus53 » piątek 09 sty 2015, 09:11

Witam Uśmiech Na Twoje pytanie czym zajmowała się Twoja Chrzestna - wylosowałam Królową mieczy i nie wiem za bardzo co napisać - na pewno była osobą nie znoszącą sprzeciwu piastowała jakieś stanowisko nadzorujące kogoś. Mogła być szefem , pracować w sądownictwie
coś związanego z prawem.

Nie wiem co chciała pokazac ta karta - moze krolowa mieczy to nauczycielka tez ale z mniejszym naciskiem na opieke a bardziej na wiedze

Cytat:autor: Lady of Dreams » sobota 10 sty 2015, 13:58

8 Monet 3 Bulawy Krol Bulaw Krolowa Monet Paź Monet(-)

Ciocia mogla miec zawod zwiazany z podrozami (pilotka, stewardessa, dziennikarka). W kartach widac ruch, podroze i powtarzajace sie przy tym czynnosci...
Prowadzila lub wpoltworzyla z kims jakas dzialalnosc gospodarcza, zaklad produkcyjny, ktory przynosil jej dochod finansowy. Mogla swoje produkty wysylac za granice. Mam tez skojarzenia z rolnictwem, gastronomią..modą, Jej praca obejmowala swoim zasiegiem jakas grupe ludzi. To mogli byc jej klienci lub ktos oddany jej pod opieke.(mogla miec widzow, uczniow)
Ciocia mogla wykonywac tez jakis zawod powiazany ze sztuka ..niewykluczone ze miala jakiegos menadzera lub mezczyzne, ktory ją aktywnie wspomagal w pracy...stad tez w kartach widoczny jest ruch i wyjazdy...
kochała podróże zwiedziła pół świata i to w czasach komuny.


Cytat:autor: MonikaAbya » niedziela 11 sty 2015, 17:08

VII Rydwan

Wszelkie zawody związane z samochodami i przemieszczaniem się, podróżowaniem, mechaniką, końmi. Taksówkarz, kierowca, hodowca koni, mechanik samochodowy, instruktor jazdy...MyśliKonduktorka...

Potwierdzam podrozowała ale nie słuzbowo Uśmiech

Cytat:autor: Lila » niedziela 11 sty 2015, 19:42

Sprawiedliwosc urzedniczka, strazniczka, ksiegowa, kasjerka, prawniczka, adwokat ,policjantka. Oczkoweterynarz

Nie wiem czemu sprawiedliwość Lilka wyszła ... ciekawe co karty chciały powiedziec

Dziękuje Wszystkim należa sie Wam duuuuuuże brawa !

Ewa-jasa prowadzisz Warsztat nr 54 Tak
Odpowiedz
#32

Brawa dla wszystkich!

Ewa-jasa gratulacje!
Odpowiedz
#33

Ewa- jasa, gratulacje Kwiatek Ok

Mufinko, dzięki za ćwiczenie Oczko Totalnie strzeliłam kulą w płot, ale to też dobre. Uczy dystansu początkującego do interpretacji kart Oczko
Odpowiedz
#34

Cytrynko raz sie nie udało ale nastepnym razem moze pójść lepiej , to tez kwestia wylosowanej karty - ja tez w Kr Monet nie widziałabym nauczycielki.
Pociesza
Odpowiedz
#35

Dziękuję za warsztat Buźki

Ewa-jasa gratulacje! Kwiatek
Odpowiedz
#36

Ja rowniez nie wiem, po prostu budlo Oczko
Brawl Ewa Jasa Oklaski
Odpowiedz
#37

Ojej nie wierzę!!! Naprawdę jestem w szoku Głupek
Dziękuję Buźki
Już myślę nad pytaniem....
Odpowiedz
#38

Gratulacje Ewa-jasa Oklaski
Odpowiedz
#39

Brawo Ewuniu! Uśmiech
Odpowiedz
#40

Dziekuje Wszystkim Buźki

Kochani zapraszam do kolejnego Warsztatu - moje pytanie juz czeka na Wasze odpowiedzi....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości