Ukryty adorator :)
#23

Luca zgadzam sie z tym ze Kaplanka mowi o tym ze osoba nie wie ze kocha, nie uswiadamia sobie tego...

Moj adorator mundurowy z jednostek specjalnych, wysportowany przystojniak wyobrazcie sobie, ze dzisiaj sie odezwal i chcial sie umowic na kolcje z winem (3 Puchary).. Odmowilam..nie moge.. jestem mezatka... Prosil mnie o pol godziny rozmowy...Musialam odmowic...
Sama jestem w szoku , ze wrozba tak sie sprawdzila.. Facet faktycznie nie rozumie swoich uczuc i ukrywa je....
Odpowiedz
#24

Szybko się zrealizowała Uśmiech
Odpowiedz
#25

Luca1990 napisał(a):1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy znam tę osobę?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?

1. Arcykapłanka - tak bardzo skrycie xD może sama o tym nie wie- Tak jest taka osoba
2. as pucharów - może to dziecko, to wyjaśnia dlaczego nie wie ^^-To osoba okolo 20..moze byc na pierwszym roku studiow...
3. król buław - czy król buław to znajomość czy nie? - Mozesz znac jej brata, ojca...
4. Rydwan - z zawodu kierowca- moze gdzies dojezdzac, widziec Cie w jakims autobusie, dojezdzac z Toba
5. Kochankowie - oj chyba tak...- jest postawiona przed jakims wyborem...przyszlo mi do glowy , ze ma juz chlopaka

Niepokojący rozkład ^^
Odpowiedz
#26

madrugada napisał(a):Szybko się zrealizowała Uśmiech

I jak tu nie wierzyc w Prawo Przyciagania? Ostatnio pisal do mnie zyczenia na Swieta a wczesniej kilka miesiecy nie mialam kontaktu bo byl na misji.... Szok!
Odpowiedz
#27

Lady of Dreams napisał(a):
madrugada napisał(a):Szybko się zrealizowała Uśmiech

I jak tu nie wierzyc w Prawo Przyciagania? Ostatnio pisal do mnie zyczenia na Swieta a wczesniej kilka miesiecy nie mialam kontaktu bo byl na misji.... Szok!

No coś w tym jest Uśmiech
Fajny facet ?

Na mnie dziś się przez cały czas, podczas lunchu, patrzył jakiś człowiek. Po czym zapytal mnie u numer telefonu. Nie dałam. Wiecie jakie to krepujace, pozeranie wielkiego hamburgera ze świadomością ze ktoś się na csiebie tak intensywnie patrzy? Oczko
Odpowiedz
#28

Facet bardzo przystojny ale jak z nim rozmawiam to ciagle mam wrazenie ze moim przeznaczeniem jest byc jego psychoterapeuta a to bardzo wyczerpujace... Pomoglam mu na tyle ile moglam...nie daje sie wykorzystywac..

Madrugala , jakos mnie nie dziwi ze na Ciebie patrzyl... Uśmiech
Odpowiedz
#29

madrugada napisał(a):"Ukryty adorator"

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy go znam?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?


1. Kochankowie - moze nawet dwoch ich jest Oczko Pan sie pojawil i pewnie szarpal sie z tym czy poprosic o tel, czy nie Uśmiech
2. 3 kielichow . zdecydowanie mlody, przynajmniej duchem- ?
3. odw. 2 bulaw - moze i go znam, ale zupelnie nie spogladam w jego strone Oczko W kazdym razie kiepski wybor Oczko-nie bylo Ci na reke ze na ciebie patrzyl jak jadlas;-)
4. Odrodzenie - ha! Pierwsze skojazenie, to ze Pan kopie groby Oczko- tu pan pewnie pracuje w jakiejs firmie ale niestety nie wiemy tego na pewno
5. Wieza - powie i to w najmniej spodziewanym momencie.

Niezle sie sprawdzilo. Pan w lokalu wpatrujacy sie w Ciebie...przypuszczalabys?
Odpowiedz
#30

Ouch, to faktycznie, lepiej sie odcinać Uśmiech
Odpowiedz
#31

madrugada napisał(a):Na mnie dziś się przez cały czas, podczas lunchu, patrzył jakiś człowiek. Po czym zapytal mnie u numer telefonu. Nie dałam. Wiecie jakie to krepujace, pozeranie wielkiego hamburgera ze świadomością ze ktoś się na csiebie tak intensywnie patrzy? Oczko

..wiem, o czym piszesz..taka mine mial moj Syn, gdy zachcialo mi sie robic mu zdjecia podczas posilku.. Rotfl
Odpowiedz
#32

Cha cha no prosze jakiego masz przystojniaka Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#33

Mama piękna to i syn przystojny!
Odpowiedz
#34

Nie da sie ukryc FilifionkoUśmiech
Odpowiedz
#35

poranna_cisza napisał(a):
madrugada napisał(a):Na mnie dziś się przez cały czas, podczas lunchu, patrzył jakiś człowiek. Po czym zapytal mnie u numer telefonu. Nie dałam. Wiecie jakie to krepujace, pozeranie wielkiego hamburgera ze świadomością ze ktoś się na csiebie tak intensywnie patrzy? Oczko

..wiem, o czym piszesz..taka mine mial moj Syn, gdy zachcialo mi sie robic mu zdjecia podczas posilku.. Rotfl

Haha lacze sie w bolu z synem!
Robienie zdjec podczas jedzenia powinno byc karalne Oczko

ps Twoj syn je fast-food z pelna gracja, ja wygladam znacznie gorzej Oczko
Odpowiedz
#36

Filifionka napisał(a):Może to dowozicielka pizzy? Rotfl

Nie zamawiam pizzy Język
Odpowiedz
#37

Lady of Dreams napisał(a):
Luca1990 napisał(a):1. Arcykapłanka - tak bardzo skrycie xD może sama o tym nie wie- Tak jest taka osoba
2. as pucharów - może to dziecko, to wyjaśnia dlaczego nie wie ^^-To osoba okolo 20..moze byc na pierwszym roku studiow...
3. król buław - czy król buław to znajomość czy nie? - Mozesz znac jej brata, ojca...
4. Rydwan - z zawodu kierowca- moze gdzies dojezdzac, widziec Cie w jakims autobusie, dojezdzac z Toba
5. Kochankowie - oj chyba tak...- jest postawiona przed jakims wyborem...przyszlo mi do glowy , ze ma juz chlopaka

Ta interpretacja bardzo do mnie przemawia Uśmiech

Swoją droga poznałem niedawno osobę ok 20 lat i kto tam wie...
Faktem jest, że oboje przyjechaliśmy do kumpla - i tu może być Rydwan.
Odpowiedz
#38

Lady of Dreams napisał(a):Cha cha no prosze jakiego masz przystojniaka Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

..dla mnie cud swiata..dziekuje skarbie Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#39

Filifionka napisał(a):Mama piękna to i syn przystojny!

..Filifonko, no co Ty.. Zawstydzony dziekuje... Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#40

..Madrugo, zdjecie nastepne ma z cebula na brodzie, tylko juz obciachu Mu robic nie chcialam.. Rotfl nie mam pojecia, jak mozna jest fast-food z gracja, ale mozna zawsze probowac.. Pociesza
Odpowiedz
#41

Aż i ja sobie karty postawiłam Oczko

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?"
Król pucharów - no chyba mam 'farta' i jakis amator Cytryn jest Oczko
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
Paź buław - do 25-35 lat - phi
3. Jesli tak, czy znam tę osobę?
Cesarzowa - ????
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
Król buław - ktos na stanowisku, z autorytetem, dyrektor, kierownik, własna działalność etc... nikt mi sie nie kojarzy Myśli
5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?
5 monet - raczej nie Oczko
Odpowiedz
#42

Cytryna napisał(a):Aż i ja sobie karty postawiłam Oczko

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?"
Król pucharów - no chyba mam 'farta' i jakis amator Cytryn jest OczkoZ pewnoscia jest, to opiekunczy i delikatny panOczko
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
Paź buław - do 25-35 lat - phi To ktos młody albo wyglada bardzo młodo bo jest aktywny, wysportowany, usmiechniety, tryskajacy energia
3. Jesli tak, czy znam tę osobę?
Cesarzowa - ???? Moze znac jego matke, znajomą , kolezanke, szefową
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
Król buław - ktos na stanowisku, z autorytetem, dyrektor, kierownik, własna działalność etc... nikt mi sie nie kojarzy Myśli Menager, dyrektor lub kierowca, ktos kto ma czesto wyjazdy, delegacje, zebrania
5. Jesli tak, czy bedzie próbować mi o tym powiedzieć?
5 monet - raczej nie Oczko
Nie powie bo nie umie tego wyrazic i nie lezy to w jego charakterze. Moze myslec ze nie ma u Ciebie szans i ze go pogonilabysOczko


Cytrynko gratulacje, pan jest i to pan , ktory chętnie zaprosilby Cie na kolacje ze sniadaniemOczko Mozecie spotykac sie na gruncie zawodowym.( Król Pucharow+Krol Buław)
Odpowiedz
#43

Dzięki Lady Kwiatek Aczkolwiek chyba jestem ślepa, bo nikogo takiego wokół siebie nie widzę. A szkoda Oczko
Za to cwiczenie bardzo fajne Oczko
Odpowiedz
#44

Cytrynko moze mu zalezy zebys tego nie zobaczyła? Oczko Niestety , nie powie Ci o tym ale rozgladaj sie za kims mlodym duchem lub wiekiem...Moze w pracy?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości