Ukryty adorator :)
#67

Świetny jest ten rozkład i też mnie pokorciło Rotfl
1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Gwiazda hm czyżby jednak? Albo mam tylko takie nadzieje Rotfl
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? -Kochankowie - 6 lat ode mnie starsza? Szok Albo ma 26 lat
3. Jeśli tak, czy go znam? - Król buław - oj chyba tak chyba się z nim pokłóciłam nawet Rotfl
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? 3 mieczy - jest na etapie łamania kobiecych serc Szok albo kończy właśnie studia do których więc przywiązany

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#68

A oto i mój ukryty adorator Rotfl


1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? - Królowa Buław - cooo kobieta?? Lol ktoś aktywny, godny zaufania, konkretny, wymagający
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - As Buław - no to ktoś taki w pełni aktywny - 20,30 lat
3. Jeśli tak, czy go znam? - Cesarz - ktoś władczy z autorytetem i wychodzi na to, że znam (na pewno nie szef bo nie pracuję)
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - Mag - ktoś kto reprezentuje swoją firmę - potrafi oddziaływać na innych
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - 4 buław - myślę, że tak, przy okazji jakiegoś spotkania (?)
Odpowiedz
#69

A mi wyszło jakoś tak poważnie...

1. Rydwan + 9 Buław Owszem jest jakiś adorator, to ktoś kto z jednej strony może być nadmiernie pewny siebie, może być karierowiczem spragnionym uznania a z drugiej kimś lękliwym o słabej woli. Myślę, że jego charakter oscyluje gdzieś pomiędzy, do tego jest nieufny, nader ostrożny i przyjmuje obronną pozycję w wyniku przebytych złych doświadczeń , boi się kolejnego zaangażowania i kolejnego zranienia, bo te dwie rzeczy są dla niego jednym. Po trzecie jest oddalony ode mnie, więc zapewne mieszka w Polsce.

2. Wiek 2 Mieczy ok. 40-stki (2x20)
3. 9 Mieczy + Księźyc - Nie znam go osobiiście, może z widzenia lub zdjęcia (które nawet może nie być jego) a może i wcale. Mógł mnie zobaczyć gdzieś w internecie, bo wyszedł ogrom Mieczy.
4. Śmierć - opcje są dwie, albo chłopak jest bez pracy w chwili obecnej, powiedziałabym nawet, że leży w szpitalu, (bo kolejna karta to 4 Mieczy) lub...w nim pracuje
5. 4 Mieczy - nie będzie próbował mi o tym powiedzieć (uff) , na szczęście przyjmie bierną postawą z racji swoich lęków i raczej napewno nigdy się o nim nie dowiem

Wychodzi na to, że mogę mieć adoratora gdzieś daleko i to pogrążonego w depresji....a jego uczucie nigdy nie ujrzy światła dziennego....ależ mi wyszło, nie ma co ...


Odpowiedz
#70

Moze lepiej, ze ni ujzy swiatla dziennego Beatko Uśmiech

Jestes chyba juz zajeta, jak dobrze pamietam? Uśmiech

Haha Ewa Jasa - babka jak nic!! I to jaka - nie ma bardziej pociagajacej krolowej od bulawowej Oczko
4 bulaw mi sie kojaza z Weselem, przy takich okazjach przy kielichu rozne rzeczy wychodza - albo sluzbowe zgromadzenie.

U ciebie Afercia tez wyglada ta Gwiazda na kobiete Oczko
3 mieczy - w kontekscie sluzbowym oznacza bardzo logiczna i skupiona na slowie prace. Dziennikarz, ktos kto mocno docieka do sedna informacji.

Moich 3 siedzi cicho i nic nie mowi Oczko Choc wylapuje spojzenia w biurze, ale do tego juz sie przyzwyczailam. Biusciasta blondynka na poludniu Europy inaczej nie moze Oczko
Odpowiedz
#71

Madrugada bardzo ciekawe spostrzeżenia Rotfl dzięki Buźki chociaż mam cichą nadzieję, że żadne babisko dziennikarskie się mnie nie uczepi Język Język

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#72

Przyłączam się Uśmiech
1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? 7 denarów...jakiś przyjaciel? czy siemiu adoratorów Oczko Mniam
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? 4 buław ktoś młody bym obstawiała
3. Jeśli tak, czy go znam? 5 mieczy...znam i nie mam miłych wspomnień Myśli
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? Wisielec...akrobata Rotfl
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 8 mieczy raczej będzie się bał
Odpowiedz
#73

Aferciu, dzięki za interpretację Buźki
Odpowiedz
#74

Cieszę sie. ze moj rozklad przypadł Wam do gustu Uśmiech
Odpowiedz
#75

Heh to i ja się przyłączę Uśmiech

1. Czy jest ktoś, kto kocha mnie skrycie? Walet Denarów - tak Uśmiech
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? Krolowa Pucharów , czyli raczej młody , chociaż na jednej stronie widziałam, że to wiek 45-55lat?
3. Jeśli tak, czy go znam? Wisielec - wydaję się się, że nie, albo nie zwracam na niego uwagi i na pewno nie domyślę się kto to Rotfl
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? Król Buław. Szef, przedsiębiorca hmm... ktoś raczej "wyżej ustawiony", ta karta mówi mi, że to jednak może być ktoś starszy ;p
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? 5 Buław. Nie. Będzie chciał, ale nie powie, woli zostać w ukryciu Uśmiech
Odpowiedz
#76

Alexis a ja myślę ze na pewno będzie z Tobą rozmawiał albo bije się z myślami czy Ci powiedziecOczko0 To ktoś , z kim zawiesiłas relację, przerwane zostałyOczkoMoze miec firme, lub byc czlowiekiem ktory kojarzy Ci sie z częstym przemieszczaniem, podrózami, delagacjami, dojazdamiOczko
Odpowiedz
#77

ten Król Buław mnie zmylił , bo nie wiem, czy znam taką osobę , która ma taki zawód albo jeszcze póki się znaliśmy zajmowała się czymś innym ale awansowała , a ja teraz o tym nie wiem Uśmiech. No , jedną osobę znam , która zgadza się z opisem, ale on jest dużo starszy ;o
Odpowiedz
#78

Alexis napisał(a):ten Król Buław mnie zmylił , bo nie wiem, czy znam taką osobę , która ma taki zawód albo jeszcze póki się znaliśmy zajmowała się czymś innym ale awansowała , a ja teraz o tym nie wiem Uśmiech. No , jedną osobę znam , która zgadza się z opisem, ale on jest dużo starszy ;o

Bo to ktos starszy ale jednoczesnie dość interesowny. Chce abys coś mu dała o czym swiadczy Paź Denarow Uśmiech
Odpowiedz
#79

Ojojoj no to pora na mnie Uśmiech


Ukryty adorator"

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie?
2. Jesli tak, w jakim jest wieku?
3. Jesli tak, czy go znam?
4. Jesli tak, czym sie zajmuje?
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec?

1. Królowa Pucharów- nie,to ja jestem kochliwa....Nie ma sensu wyciągać kart dalej...
Odpowiedz
#80

I ja spróbuję tej zabawy Uśmiech
1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? - Cesarzowa
2. Jesli tak, w jakim jest wieku? - 3 kijów
3. Jesli tak, czy go znam? - As kijów
4. Jesli tak, czym sie zajmuje? - Rycerz kijów
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec? - Rycerz Kielichów

Jest ktoś taki, jest w sile wieku, np 30-45. Znam go, jesteśmy zaangażowani w jakieś wspólne działania. Pracuje w zawodzie aktywnym, związanym z ruchem, komunikacją. Będzie "zgrywał amanta", czyli w stylu romantycznym będzie dawał mi znaki Rotfl No,no - czekam niecierpliwie Muza

vega Kotek
Odpowiedz
#81

Sprawdzimy czy jest ktoś taki odważny:
1. Czy jest ktoś kto kocha mnie skrycie? - 4 buławy Ok
2. Jeśli tak, w jakim jest wieku? - VIII Moc - między 30 a 45 lat
3. Jeśli tak, czy go znam? - X Koło fortuny - pewnie przewija się przez moje życie Bezradny
4. Jeśli tak, czym się zajmuje? - 6 mieczy, jakiś artysta, człowiek orkiestra, często przemieszcza się z miejsca na miejsce, lub za każdym razem pracuje gdzie indziej
5. Jeśli tak, czy będzie próbował mi o tym powiedzieć? - Król kielichów - jak się odważy to powie Dobani
Wychodzi, że jest taki zuch Plotki
Odpowiedz
#82

Ojoj dla mnie Krol Kielichow to w mowieniu o uczuciach raczej jest niebyt sprawny Uśmiech
Odpowiedz
#83

Czyli będzie mnie wielbił jak średniowieczny rycerz? Dobani
Odpowiedz
#84

Eee tam nawet serenady od niego nie uslyszysz Oczko
Moze oczko pusci raz na ruski rok Oczko
Odpowiedz
#85

Albo nogę podwadzi, bo będzie myślał, że domyślna jestem Rotfl
Odpowiedz
#86

Haha wlasnie tak Uśmiech

PS: u mnie w ramach weryfikacji, 2 sie ujawnilo, ale nieciekawi byli Uśmiech
Odpowiedz
#87

Madrugado? A rozpoznałaś ich? Oczko
Odpowiedz
#88

Sami sie zglosili Oczko
Jednoczesnie prawie, na jakims wyjsciu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości