Warsztat 57 - Wypadek
#23

Gosieńko bałam się, że nie zdąze na Twój warsztat ....uffff

1) . ile mialam lat, gdy doszlo do wypadku? 5 buław stawiam, ze zgodnie z kartą 5 albo mozna sugerowac sie tym, ze był to wiek duzej aktywności fizycznej, moze zaczełas chodzic a moze miałas nadmiary energii jak nastolatka - trudno mi konkretnie napisac ile lat.

2). O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi? 2 pucharów puchary więc mogło to mieć zwiazek z woda , krązeniem, płynami. Mogłas zostac poparzona , mogłas sie topic albo wypić jakis niebezpiczny płyn Krzyk Boi się

3). Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku? paż mieczy miecze płuca klatka piersiowa (układ oddechowy), albo oczy w obrebie twarzy , gardła,

P.S .Patrzac na kraty na obrazki do głowy przychodzi mi tez energia elektryczna lub burza to karta tez napasci pobicia, ataków(5 buław)
puchary szkło , naczynia szklane - tego typu uraz zwiaznay z rozbiciem czegos szklanego
paz mieczy - trzyma w dłoniach miecz i ta czesc jest zaznaczona ... dłonie, rece

[Obrazek: five_of_wands.jpg][Obrazek: two_of_cups.jpg][Obrazek: princess_of_swords.jpg]

Buźki
Odpowiedz
#24

ayla napisał(a):wiek-Diabeł-powiedzmy że byłaś nastolatką Uśmiech
sytuacja-10 pucharów,3 denary -byłaś na jakieś imprezie,na mojej trójce,młodzieniec stoi na stołku-upadłaś
która część ciała ucierpiała mieczy-ręka Uśmiech
moja ostatnia karta as mieczy Uśmiech wszystko przez pośpiech Uśmiech jezeli jeszcze mogę dodać to zastanawiam się nad wiekiem 15 m-cy
Odpowiedz
#25

jantar napisał(a):5 mieczy wiek ok 5 lat
Rycerz buław- szybkośc, wypadek w podróży
Giermek mieczy-problemy z chodzeniem , nogi ucierpiały
dodałabym jeszcze do Giermka...ukąszenie lub oparzenie

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#26

Dziekuje Mufinko za udzial, ciesze sie, ze zdazylas Buziak

Ayla, Jantar, dziekuje za dodatkowe info..

Rozwiazanie juz za godzine, zapraszam Buźki
Odpowiedz
#27

poranna_cisza napisał(a):Witam kochani, oto kolejny warsztat, tym razem chodzi o sprawe z dziecinstwa..
Otoz, bedac mala dziewczynka uleglam wypadkowi, ktory mial przekreslic moje zdrowie na reszte zycia, jednak cudem {autentycznym} wszystko skonczylo sie dobrze..

Ile mialam lat, gdy doszlo do wyoadku?

O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi?

Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku?

Rozwiazanie podam w czwartek wieczorem , zapraszam do cwiczen Buźki
Mam nadzieję, że zdążyłam! Uśmiech
Ile miałaś lat? Wisielec. Prosto by było powiedzieć, że 12 Uśmiech Myślę, że mógł to być jakiś okres przejściowy, między dwiema szkołami (przedszkole/podstawówka, podstawówka/średnia - zdaje mi się, że już ktoś o tym pisał Uśmiech )
Jakiego rodzaju był to wypadek? 10 mieczy. Dźgnęłaś się czymś ostrym, spadłaś skądś i się skaleczyłaś, nabiłaś na coś ostrego.
Jaka część ciała ucierpiała? Pustelnik. Myślę, że mogła być to głowa lub któryś narząd w niej się znajdujący (oko, mózg) lub klatka piersiowa - coś, co się w niej znajduje - wątroba, żołądek, płuco, śledziona...

Buźki
Odpowiedz
#28

1. Księżyc XVIII wydaje mi się ze 15-18, lat
2. Rycerz mieczy - w wypadku pojazdem dostalas jakiegoś uszkodzenia być może jest to związane z mowa bądź też urazem głowy AS mieczy Oczko
Odpowiedz
#29

Witam kochani, oto kolejny warsztat, tym razem chodzi o sprawe z dziecinstwa..
Otoz, bedac mala dziewczynka uleglam wypadkowi, ktory mial przekreslic moje zdrowie na reszte zycia, jednak cudem {autentycznym} wszystko skonczylo sie dobrze..
Ile mialam lat, gdy doszlo do wyoadku?
O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi?
Jaka czesc mojego ciala ucierpiala w tym wypadku?

Juz wyjasniam, co sie wydarzylo..otoz gdy mialam 6 lat wiec przed moja pierwsza klasa, w wakacje, postanowilam nauczyc sie fruwac..po jakiejs bajce obejrzanej dzien wczesniej..za namowa kolegi o rok mlodszego, poszlismy do jego domu w sasiedztwie, wyszlismy na daszek nad drzwiami wejsciowymi, wiec polpietro, i (juz wtedy dalam sie wukiwac facetowi ) za jego namowa - ze niby ja taka odwazna wiec mam skoczyc pierwsza - skoczylam machajac intensywnie rekami..machnelam moze raz i wyladowalam na dole..a ze wyladowalam na zeliwnej plycie w betonie, to zlamalam piete..opiekowal sie mna wtedy Tata, ktory intensywnie malowal w pracowni konczac jakis portret i przybiegl dopiero gdy sasiadka zobaczyla, jak skacze na jednej nodze w kierunku domu..
Lekarz, po obejrzeniu przeswietlenia stwierdzil, ze po piecie zostala miazga, wiec nie bede juz nigdy chodzic bo nie ma sie co zrastac..ale dla swietego spokoju zalozyl gips..po 6 tyg gips zdjeto, zrobiono przeswietlenie a lekarz, ktory zdjecie obejrzal nakrzyczal na Mame, ze mu jakies kity wciska, bo pieta nigdy nie byla zlamana a co dopiero o jakiejs miazdze mowic..tak wiec wszystko skoczylo sie dobrze, mysle, ze dzieki modlitwom Mamy.. Kwiatek

Oto rezultaty :

Agra

Cytat:[b]6 monet, 7 monet, arcykapłan. Stawiam na 6
Oklaski

Luks

Cytat:Ile mialam lat, gdy doszlo do wypadku? Wieża + 7 buław - Na pograniczu przedszkola i szkoły, około 7 lat. Ewentualnie jako nastolatka 16.

O jakiego rodzaju sytuacje/ wypadek chodzi? 9 denarów + 3 buław - Wypadek podczas zabawy, w ogrodzie, gdzieś na świeżym powietrzu. Pojawiły się ciepłe karty, myślę, że to było latem, w wakacje.
Oklaski

Madrugada

Cytat:5 mieczy (wieza) - cos zwiazanego z ruchem, przekraczaniem jakis barier, cos naglego, jakbys nie do konca zwrocila na wszystko uwage i na chybcika probowala cos zrobic. Tutaj mi sie noc pokazuje, albo przynajmniej zamroczenie jako przyczyna. Nie wszystko bylo widac.[/color
Oklaski

[color=#FF0000]Jantar

Cytat:Rycerz buław- szybkośc, wypadek w podróży
Giermek mieczy-problemy z chodzeniem , nogi ucierpiały
Oklaski

Beata

Cytat:Kochankowie Wiek - przedział pomiędzy 5 a 9 lat (karty wskazały 6 r.ż)
Oklaski

Lady

Cytat:Wypadek mogl miec zwiazek z Twoja aktywnoscia ruchowa, zabawa, podróżą.
Mogłas spasc na ziemie np. z karuzeli , wózka , roweru lub np. mialaś wypadek samochodowy lub wpadłas pod samochod. Moglas byc wtedy tez pod opieką kogos starszego, taty...opiekuna..
Oklaski

Ayla

Cytat:sytuacja-10 pucharów,3 denary -byłaś na jakieś imprezie,na mojej trójce,młodzieniec stoi na stołku-upadłaś
Oklaski

Cytryna

Cytat:Uraz dość poważny. Kojarzy mi się z urazem kręgosłupa, ew. noga
Oklaski

Mufinka

Cytat:5 buław stawiam, ze zgodnie z kartą 5 albo mozna sugerowac sie tym, ze
był to wiek duzej aktywności fizycznej, moze zaczełas chodzic a moze miałas nadmiary energii jak nastolatka - trudno mi konkretnie napisac ile lat.
Oklaski

Filifionka

Cytat:Myślę, że mógł to być jakiś okres przejściowy, między dwiema szkołami (przedszkole/podstawówka,
Cytat:Jakiego rodzaju był to wypadek? 10 mieczy. Dźgnęłaś się czymś ostrym, spadłaś skądś i się skaleczyłaś, nabiłaś na coś ostrego.
Oklaski

Zwyciezyla Lady podajac najwiecej szczegolow najblizszych prawdzie, szczegolne Wyroznienie dla Jantar, ktora pierwsza odgadla, ze chodzi o noge, aczkolwiek bardziej o stope.. Kwiatek

Dziekuje Wam kochani za udzial w warsztacie, jak widzieliscie po zaznaczonym tekscie bardzo trudno bylo wybrac zwyciezce przy tak wielu trafionych danych..Gratuluje Lady !! Oklaski Buziak
Odpowiedz
#30

Dziękuję za warsztat, gratuluję Lady Buźki Oklaski
Odpowiedz
#31

No prosze Malgosiu...moze powinnas zmienic nick na "Ptaszyna"? Uśmiech Uśmiech Po prostu przypomnialas sobie ze jestes Aniolkiem ze skrzydelkami Uśmiech Ja mam Aniola przy sobie ktory przedstawil mi sie jako" Cisza", wiec do Ciebie tez pasowalby Uśmiech
A tak na powaznie, to dobrze , ze sie tak skonczylo...Dzieci to jednak maja pomysly Uśmiech

Dziekuje za gratulacje Kwiatek
Odpowiedz
#32

Gratulacje Uśmiech
Odpowiedz
#33

..oj maja dzieci pomysla, a ja to juz bilam wszystkich na glowe.. Rotfl

Mufinko kochana, toz jak patrzen na Twoje karty to tam wszedzie skrzydelka byly, az mnie nosilo, zebys to wlasciwie odczytala..skrzydelka tu, skrzydelka tam..a ta 2 puch, z ta obrecza ta prawie jak ta zeliwna plyta, na ktora padlam...

..fajnie sie mowi, jak wiadomo, o co chodzi..tak jak Wieza Madrugady..toz az w oczy kluje to spadanie.. Rotfl ale wie o tym zadajacy zagadke, a inni sie glowia.. Bezradny

..jestescie niesamowici..wiele sie od Was kochani ucze, za co z serca dziekuje.. Buźki
Odpowiedz
#34

Dziekuje Madrugało, gratuluje wszystki uczestnikom.. Brawa dla wszystkich Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#35

poranna_cisza napisał(a):..oj maja dzieci pomysla, a ja to juz bilam wszystkich na glowe.. Rotfl

Mufinko kochana, toz jak patrzen na Twoje karty to tam wszedzie skrzydelka byly, az mnie nosilo, zebys to wlasciwie odczytala..skrzydelka tu, skrzydelka tam..a ta 2 puch, z ta obrecza ta prawie jak ta zeliwna plyta, na ktora padlam...

..fajnie sie mowi, jak wiadomo, o co chodzi..tak jak Wieza Madrugady..toz az w oczy kluje to spadanie.. Rotfl ale wie o tym zadajacy zagadke, a inni sie glowia.. Bezradny

..jestescie niesamowici..wiele sie od Was kochani ucze, za co z serca dziekuje.. Buźki


Oj kluje w oczy, powinnam czesciej z RW skorzystac Uśmiech
Ale cesarzowej do 6 letniej dziewczynki bym nie dopasowala za nic Uśmiech
10 monet za to po czasie mysle, ze moglo sugerowac nogi, jako "korzenie".
Odpowiedz
#36

Rotfl Gratulacje dla Lady, karty wskazaly mi tym razem idealnie tylko wiek ale to i tak dobrze hahaha A ten Arcykaplan co mi wyszedl to chyba te modlitwy mamy pokazal


Odpowiedz
#37

Gratulacje Oczko
Odpowiedz
#38

Cytryna napisał(a):Gratulacje Oczko
Teraz to i ja bym swoje karty nieco inaczej przeczytała. Tylko czemu mi Ty wyszłaś jako królowa monet? Figielek
Odpowiedz
#39

Dziewczynki Buźki Buziak
Odpowiedz
#40

Beata napisał(a):Rotfl Gratulacje dla Lady, karty wskazaly mi tym razem idealnie tylko wiek ale to i tak dobrze hahaha A ten Arcykaplan co mi wyszedl to chyba te modlitwy mamy pokazal

Beatko.. :bow-yellow: :laughing-rofl: poplulam monitor.. Rotfl masz racje, tylko skad moglas wiedziec..? Hejka
Odpowiedz
#41

Dziękuję poranna ciszo za wspaniały warsztat Buziak
Gratulacje dla Lady Rotfl Hura

Całkiem dobrze nam poszło Uśmiech
No nie liczyłem, że uda mi się zobaczyć co to za część ciała, kwestie zdrowotne to nie moja działka Smutny Ale w tym warsztacie karty współpracowały Rotfl
Odpowiedz
#42

Dzieki Luksie Buziak
Odpowiedz
#43

Luks, no kurcze facet, jestes dobry..gdybys tylko podal rodzaj wypadku.. ale duzo wyczytales z kart.. Kwiatek
Odpowiedz
#44

Gratulacje Lady Kwiatek

OMG Krzyk Gosiu na karcie 2 puch mam gołebie i na paziu mieczy tez jastrzab Głupek bardzo mnie ta karta 2puch zastanowiła i patrzyłam na te ptaki ale nie przyszło mi do głowy latanie . Karty az krzyczały , ze chciałas uniesc sie w powietrze.
Super warsztat Tak Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości