PSYCARDS Maggie Kneen
#45

Gratuluję Uśmiech na pewno ogarniesz bo karty są niesamowite Uśmiech
Odpowiedz
#46

jakies porady?Uśmiech na razi brne przez opisy i nie bardzo wiem jak sie do tych kart zabracOczko
Odpowiedz
#47

chyba nie ma porad Uśmiech
musisz sama je wyczuć, jak z tobą będą rozmawiać, jedni podchodzą do nich bardziej psychologicznie inni bardzie konkretnie , np bestia -psychol.siedzi w nas, a ja bestię widzę jako ograniczenie dla mnie to tarotowy diabeł.
Odpowiedz
#48

Iwona czytałam tłumaczenie z polskiej książeczki na temat bestii ale w tej książce co ja mam (po angielsku) bestia to nie psychol... bestia to ograniczenia, strachy, złe wspomnienia z dzieciństwa, nałogi, coś z czym trzeba się zmierzyć... wiec właśnie ten tarotowy diabeł
Odpowiedz
#49

przepraszam Sybi Uśmiech ten psychol znaczył u mnie skrótowe myślenie chodziło mi o psychologiczne znaczenie, bestia jest w nas, każdy ma coś na sumieniu, albo jakieś wewnętrzne strachy Uśmiech
Odpowiedz
#50

ach no taki psychol faktycznie jest w nasUśmiech i ja tu nie widzę w sumie sprzeczności między jednym a drugimUśmiech
Odpowiedz
#51

Czy w PL sklepie da się je gdzieś jeszcze kupić??
Zakochałam się w nich Rotfl
Odpowiedz
#52

pooglądałam sobie i bardzo mi się spodobały, ale niestety Bezradny nigdzie na necie nie ma. Wyszły. Trza trzymać rękę na pulsie i zakupić. W necie pociągnęłam kartę na dziś i wyszła mi właśnie ta bestia. O kurde, co to będzie???
Odpowiedz
#53

są ale na ebay i ponoć koszty przesyłki są kosmiczne... bo nie ma ich w PL.
Odpowiedz
#54

a ja kupiłam i...karty sa piękne ale ..nie dla mnie , chętnie je odsprzedam jeżeli jest ktoś chętny po co maja leżec skoro ich nie czuję
Odpowiedz
#55

Rozi cześć
za ile chcesz je sprzedać? Jestem zainteresowana Tak
Tylko czy poczekałabyś trochę na pieniążki? Dopiero z początkiem listopada bym mogła je odkupić...
Jeśli możesz poczekać to ja chętna jestem na nie Tak Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości