Warsztat 64 - Przykra sytuacja
#23

Luks napisał(a):
jantar napisał(a):Jak to dobrze ,że to tylko grypa a nie Alzheimer....przynajmniej poznaje opiekuna Oczko
Gratulacje dziewczyny!
Dzięki Luks! Uśmiech

Jeszcze wszystko przed nim, ma już 10 lat xD Ale nie wiem czy u psów występuje alzheimer, nasz poprzedni pies dożył późnej starości i nie przyplątało się takie paskudztwo (za to cała masa innych Smutny)
Myślę ,że psy nie choruja na Alzheimera , to tylko taka uwaga odnoście tego co pisałam o wylosowanych kartach.
A i własnie dlatego nie mogę mieć psa bo boję sie jego cierpienia bez słów...a tak kocham psy. Bezradny

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#24

Gratuluję Ayla!
Wbrew pozorom to był faktycznie ciekawy warsztat Rotfl W życiu bym nie pomyślała o zwierzaku... Ale człowiek ciągle się uczy Uśmiech
Odpowiedz
#25

Dziękuję Uśmiech
będę teraz pamiętać,że paź buław to może być piesek Uśmiech
a zagadkę mogę zadać dopiero jutro,dzisiaj nie dam rady Uśmiech
Odpowiedz
#26

Dziękuję za warsztat Uśmiech chciałam tylko dodać jedną rzecz, jak już wcześniej wspominałam jestem na etapie ćwiczeń, ten warsztat pokazał jak bardzo chciałam coś koniecznie "prawdziwego" odczytać z kart. Może to teraz wydać się przechwalaniem z mojej strony, ale czuję potrzebę wypowiedzenia się, kiedy rozłożyłam karty pierwsze obrazki w formie przebłysku w głowie, pokazały mi psa, i nocne spacery (Księżyc) jednak zignorowałam je Smutny popełniłam podstawowy błąd. Dowiedziałam się jeszcze, już nie pamiętam z jakiego żródła iż jeśli w rozkładzie wychodzi 3 Mieczy i pozostałe karty są ciężkie w interpretacji (nie trzymają się kupy), to najprawdopodobniej tzw. pytający nie podchodzi poważnie to pytania (tego wcale nie brałam po uwagę). Mam w pełni świadomość że pan Luks posiada większą wiedzę i jest bardziej doświadczony w kartach tarota niż ja dlatego założyłam z góry że w przeszłości musiało się coś poważnego wydarzyć, zamiast po prostu sobie odpuścić lub przyjąć pierwsze skojarzenia choćby nie wiadomo jakie one by nie były. Oto moja głupota zignorowania tego co do mnie karty mówią, przecież nie musi nikt od razu w warsztatach opowiadać o swoim życiu prywatnym, ćwiczenia są po to aby ćwiczyć i najlepiej na prozaicznych rzeczach dnia codziennego teraz już to wiem. Dodam tylko, że lubię psiaki, koty i inne zwierzaczki, ale w przyszłości zastanowię się czy będę stawiać karty komuś kto będzie się mnie pytał o los swojego zwierzątka. Proszę mnie żle nie zrozumieć naprawdę cenię sobie wszelkie rady i pomoc ze strony osób, które posiadają większą wiedzę niż ja, ten warsztat był dla mnie dużą lekcją pokory. Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości