Zapachy:)
#23

Ja też lubię Yankee, ale tylko te "świeże" zapachy - inne dziwaczne kombinacje typu "solone toffi", "pierniczki" albo "naleśniki z borówkami" są dla mnie okropne... Jednym z moich faworytów Yankee jest zapach "Crisp Morning Air" - bardzo delikatny, ulotny, ale zapadający w pamięć. Uśmiech
Polecam też super świece o nazwie Wood Wick - bardzo ładne intensywne zapachy, a dodatkowo mają drewniany knot, który podczas palenia "strzela" i wydaje podobne dźwięki jak palone drewno. Uśmiech Ja mam świecę podłużną (są też inne wielkości) o zapachu "Patchouli" - coś pięknego, ciepły zapach podobny do egzotycznego kadzidła...

[Obrazek: t2DwrKW.jpg]
[Obrazek: e3N47jr.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

Bardzo fajny temat, dla mnie zapachy są bardzo ważne w życiu, potrafię nie pamiętać osoby, ale zapach perfum tak. W ogóle jestem bardzo wrażliwa, szczerze nienawidzę zapachów słodkich, dosłownie przyprawiają mnie o migrenę, jak widzę wynalazki typu czekoladowy balsam do ciała to żołądek mam blisko gardłaOczko Uwielbiam zapachy świeże, trochę słone, zapach morza, powietrza, uważam je za niezwykle zmysłowe, natomiast te słodkie są w moim mniemaniu absolutnie aseksualne. Z perfum wielbię eau des merveilles hermes, aura maris lorenzo villoresi, acqua di sale profvmvm roma.
Odpowiedz
#25

A czy któraś z Was używa Toma Forda noir? zastanawiam się czy je kupić, bo bardzo mi się spodobały. Ale nie wiem czy warto, jak z trwałościa itd,
Odpowiedz
#26

Moje ulubione perfumy są świeże, słodkie, a jednocześnie mają w sobie taką drażniącą nutę, ale tak pozytywnie drażniącą, że chce się jej więcej, a jest takim małym dodatkiem. Mam wrażenie, że obrazują trochę mnie.

Słyszałam za to kiedyś, że w Warszawie jest miejsce, gdzie można stworzyć własną kompozycję zapachową. Musze odwiedzić kiedyś przy okazji.
Odpowiedz
#27

Uwielbiam perfumy ,mam trzy ulubione zapachy, niestety z tych ulubionych tylko jeden flakon mi został. Nie mogę używać perfum które dostałam od byłego partnera, bardzo mi się podobają ale zbyt bolesne mam wspomnienia. Kiedyś lubiłam kosmetyki do ciała z cukierkowymi zapachami ale z czasem gust mi się zmienił teraz unikam w kosmetykach do ciała owocowych ,słodkich zapachów wybieram tylko bezzapachowe albo z neutralnym kremowym zapachem. Zapachy perfum bardzo przywołują wspomnienia jak bym cofnęła się w przeszłość.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości