Warsztat 67 - Wakacje
#67

Buziak Dzięki Łukaszku
Odpowiedz
#68

Dziękuję Luks...a te puchary to może nie przez przypadek .... Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#69

..dziekuje Lukaszu..tez mysle, ze te puchary nie z przypadku.. Tak
Odpowiedz
#70

Ho ho ho, zobaczymy. Póki co mam w marcu trochę spraw formalnych i zawodowych do załatwienia. Mało pucharowe/kielichowe.
Odpowiedz
#71

..ale glowa mysli pucharowo, to i w kartach to widac..wiosna.. Muza
Odpowiedz
#72

poranna_cisza napisał(a):..ale glowa mysli pucharowo, to i w kartach to widac..wiosna.. Muza

Myślisz? Z tego co czuję to głowa myśli w przewadze denarowo, z domieszką mieczy i pucharów, za to buław trochę brakuje Smutny U mnie jest zima cały rok Rotfl
Odpowiedz
#73

..haha..baaardzo smieszne..mam Synow, wiec wiem jak to wyglada.."nie mmus, ja wcale nie mysle teraz sie wiazac.." a za 3 dni - "mamus! wiesz, zadzwonila ta Paulina..no wiesz, ta fajna taka, mowilem ci.." i caly w skowronkach..kazdy ma taka tarcze ochronna, zeby nie pokazac, jak bardzo nam zalezy by byc kochanym i kochac..wiec luzik, praca. problemy takie albo siakie itd..ale co ma przyjsc to bedzie, i nie ma sie gdzie przed tym schowac..wiec jak Cie milosc ma spotkac, to Cie dopadnie i w piwnicy po ciemku.. Rotfl wiem, co pisze bo sporo przezylam..i wierz mi, ze gdy uslyszalam wrozbe o moim obecnym partnerze to powiedzialam - "o nie! to napewno nie dla mnie i napewno sie nie zakocham! " bo mial byc starszy ode mnie, a ja nie lubie starszych facetow, cale zycie (prawie cale) mialam mlodszych partnerow..i co..? mialo byc - to i jest..troche starszy ode mnie ale mlody dduchem i sercem..i niegdy nie bylo mi tak dobrze i szczesliwie z zwiazku..to tyle glupot na wieczor Buźki
Odpowiedz
#74

Dzięki za warsztat Kwiatek Kwiatek Kwiatek mam już pytanie na swój kiedyś tam Oczko i nie będzie łatwy Cwaniak
Odpowiedz
#75

bronka56 napisał(a):Dzięki za warsztat Kwiatek Kwiatek Kwiatek mam już pytanie na swój kiedyś tam Oczko i nie będzie łatwy Cwaniak
Dziękuję Ci ...juz sie nie mogę doczekać! Kwiatek

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#76

poranna_cisza napisał(a):..haha..baaardzo smieszne..mam Synow, wiec wiem jak to wyglada.."nie mmus, ja wcale nie mysle teraz sie wiazac.." a za 3 dni - "mamus! wiesz, zadzwonila ta Paulina..no wiesz, ta fajna taka, mowilem ci.." i caly w skowronkach..kazdy ma taka tarcze ochronna, zeby nie pokazac, jak bardzo nam zalezy by byc kochanym i kochac..wiec luzik, praca. problemy takie albo siakie itd..ale co ma przyjsc to bedzie, i nie ma sie gdzie przed tym schowac..wiec jak Cie milosc ma spotkac, to Cie dopadnie i w piwnicy po ciemku.. Rotfl wiem, co pisze bo sporo przezylam..i wierz mi, ze gdy uslyszalam wrozbe o moim obecnym partnerze to powiedzialam - "o nie! to napewno nie dla mnie i napewno sie nie zakocham! " bo mial byc starszy ode mnie, a ja nie lubie starszych facetow, cale zycie (prawie cale) mialam mlodszych partnerow..i co..? mialo byc - to i jest..troche starszy ode mnie ale mlody dduchem i sercem..i niegdy nie bylo mi tak dobrze i szczesliwie z zwiazku..to tyle glupot na wieczor Buźki

Nie śmieszne, po prostu od dawna jestem sam i nawet mi z tym ok, stąd porównałem to do dłuuugiej zimy. Jednak, pomimo, że jestem indywidualistą, nie bronię się przed swoją emocjonalnością - oszroniona jest tylko powierzchnia, wnętrze jest płynne i ciepłe. Myślę, że każdy człowiek pragnie być kochanym, jak i darzyć uczuciem. Jeśli zakochanie mi się przydarzy to miło, ale powiem szczerze, że gdyby to zezowate uczucie się teraz nagle pojawiło, to byłaby to niespodzianka rodem z karty Wieża. Akurat tej sferze mojego życia dobrze by zrobiła przeprowadzka, a z powodów rodzinnych, finansowych i zawodowych póki co jestem uziemiony na jakiś czas Oczko Stąd nie myślę na razie o amorach. Oczywiście to jest racjonalny wniosek, ale nie jest to tylko kwestia świadomych wyborów. Moja podświadomość też to wyczuwa i blokuje pewne ścieżki myślowe. W ogóle od jakiegoś czasu zauważam, że moja świadomość i podświadomość zaczęły się komunikować, dzięki czemu udaje mi się blokować bądź odblokowywać te kwestie, które dotąd były dla mnie niedostępne. Na pewno praca z kartami w tym bardzo pomogła.
Odpowiedz
#77

bronka56 napisał(a):Dzięki za warsztat Kwiatek Kwiatek Kwiatek mam już pytanie na swój kiedyś tam Oczko i nie będzie łatwy Cwaniak

Ooo fajnie fajnie fajnie Hura
Odpowiedz
#78

Jantar ale miałaś super przygodę Uśmiech Dziękuję za super warsztacik Buźki

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#79

Afercia napisał(a):Jantar ale miałam super przygodę Uśmiech Dziękuję za super warsztacik Buźki
Ale ta przygoda to niezależnie od warsztatu? Uśmiech Dzięki Kwiatek

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#80

Literówka się wkradła Rotfl tak to jest jak człowiek zagląda tylko w przerwach w nauce a mózg paruje xD

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości