Warsztat 68 - Kuzyn
#23

MAG napisał(a):Poranna_ciszo bardzo ciekawy warsztat i smutna historia.
Moje karty jej nie pokazały, a może ja nie potrafiłam ich odczytać.
Dziękuję.
Dziekuje Magu serdecznie, bardzo sie ciesze, ze bralas udzial w warsztacie.. Buziak temat byl trudny, blokujacy emocjonalnie wiec nie dziwne, ze karty to wychwycily..moje tez maja swoje humory.. Rotfl pozdrawiam Buziak
Odpowiedz
#24

Widziałam Twojego wujka na fejsie Rotfl Wielka szkoda, że tak mlody i utalentowany czlowiek zginął w tak tragiczny sposób... Gdyby żył napewno by wiele osiągnął - a co się stało z ich zespołem? Przestał istnieć po śmierci wujka?


Odpowiedz
#25

..kuzyna..moj wujek a ojciec Henia tez byl muzykiem lecz innego pokroju, wykladal na uczelni muzycznej Buziak zespol mial jeszcze wiele transformacji, zmian skladu i profilu muzyki..pozniej chlopcy rozjechali sie po emigracji, zycie wciagnelo w swoje problemy, powstawaly nowe grupy/zespoly..ale to, co stworzyli dalo podwaliny do naprawde dobrego polskiego rocka..
..wiem Beato, ze nieopatrznie wykluczylam Cie z warsztatow, za co juz przepraszalam wielokrotnie..naprawde mi przykro.. Pociesza
Odpowiedz
#26

Spokojnie Gosiu następnym razem dołączę :d Niech się pogłówkują inni Rotfl Afercia ma dobrego nosa do kart, od razu to zauważyłam Rotfl Gratulacje kochana!


Odpowiedz
#27

..tak, Afercia idzie jak burza.. Ok
Odpowiedz
#28

Poranna dziękuję za pouczający warsztat Kwiatek
Gratulacje dla Aferci! Hura Jak znajdę czas i siły to się pojawię w Twoim warsztacie Uśmiech (pewnie jutro)
Odpowiedz
#29

Dziekuje Lukaszu za udzial w warsztacie Buźki
Odpowiedz
#30

Dziękuję za tak miłe słowa Kochani to bardzo motywujące do pracy ^^ Buźki

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości