Warsztat 70 - Zwierzątko
#45

poranna_cisza napisał(a):..no prosze! tez miales chomika.. Rotfl ja bylam troche starsza, i w dodatku mnie ugryzl,. Beczy wiec zostane juz lepiej psiara, bo to byla moja pierwsza milosc.. Luzik tez nie mam pojecia, czemu tego duzego ptaka mialam na karcie, ale moze to lekcja pokory..?
Gratulacje dla zwyciezcy! faktycznie, super zgadlas! Buźki i dla wsyzstkich uczestnikow Buźki
Lukasz, super warsztat, super zabawa! dziekuje Buziak
Miałem świnkę morską Uśmiech
Uwielbiam gryzonie. Po śmierci świnki rok niczego nie miałem. Potem zacząłem szukać nowego pupila. Zamiast psa miała być szynszyla, no ale wyszedł pies Rotfl
Odpowiedz
#46

Gratulacje dla LeCaro!
Odpowiedz
#47

..no fakt.. Zawstydzony widzisz, jak ja gryzonie lubie.. Dobani
Odpowiedz
#48

Ooooo, Wielkie Gratulacje dla LeCaro Oklaski Oklaski

Zagadka wbrew pozorom naprawdę trudna!
Odpowiedz
#49

Gratulacje dla LeCaro!

Ja, chociaż z niczym nie trafiłam, to bawiłam się przednio! Rotfl Wielkie dzięki dla Luksa za poprowadzenie warsztatu Oklaski
Ciekawe, czemu mi ta kaczka na karcie wyszła - może chodziło o skojarzenie, że świnka MORSKA, a jak morska, to WODA! Hura
Nie wiem tylko, czemu siedmiolatek mi wyszedł w rycerzu mieczy Oczko
Odpowiedz
#50

Czarodziejka napisał(a):Gratulacje dla Lecaro!

Ja, chociaż z niczym nie trafiłam, to bawiłam się przednio! Rotfl Wielkie dzięki dla Luksa za poprowadzenie warsztatu Oklaski
Ciekawe, czemu mi ta kaczka na karcie wyszła - może chodziło o skojarzenie, że świnka MORSKA, a jak morska, to WODA! Hura
Nie wiem tylko, czemu siedmiolatek mi wyszedł w rycerzu mieczy Oczko

Tak myslę, że u niektórych puchary lub karty z wodą w tle pokrętnie wskazywały na wodę-morze, na nazwę własną Uśmiech
Zresztą trudno powiedzieć która karta miałaby wskazać gryzonia

Też nie wiem, nie byłem wojowniczym dzieckiem Rotfl
Odpowiedz
#51

Czarodziejko, ja jak nic mialam rybe na karcie, i morze, wiec tez o to musialo chodzic Uśmiech Ze morska Uśmiech
Odpowiedz
#52

Gratulacje LeCaro Oklaski Oklaski

Mi moja 10 buław skojarzyła się z klatką... i tylko tyle odgadłam Myśli
Odpowiedz
#53

Jakość może być słaba
RIP 2004
[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#54

..normalnie Pusio jak zywy.. Hejka
Odpowiedz
#55

No proszę, mój pierwszy warsztat i od razu chodzę w wieńcu laurowym - dziękuję uprzejmie za wszystkie gratulacje!
Ja też się świetnie bawiłam, bardzo fajny temat i wszystkie odpowiedzi ciekawe Uśmiech
Mnie na odpowiedź oczywiście naprowadziło morze na karcie 3 buław - świnka morska była oczywista, ale chomik też, bo hodowane u nas chomiki, to chomiki syryjskie - a Syria jak wiadomo leży nad Morzem Śródziemnym Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#56

LeCaro gratulacje Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski

Dzięki Łukasz za kapitalny warsztat Kotek rodzice obiecali mi świnkę morską jak miałam 5 lat na 15 urodziny ale nigdy jej nie dostałam (ale po drodze miałam króliki, chomiki, jednego zająca, żółwia, rybki więc jakoś przeżyłam Rotfl ). Jeże są super! Kilku moich znajomych ma jeże, w sumie nawet moja Mama jako dzieciak miała jeża dlatego nie wydaje mi się to bardzo abstrakcyjne zwierzątko Kotek chociaż sama wolałabym szopa pracza (można je w Polsce kupić z hodowli dość oswojone) Buźki

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#57

Afercia napisał(a):LeCaro gratulacje Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski

Dzięki Łukasz za kapitalny warsztat Kotek rodzice obiecali mi świnkę morską jak miałam 5 lat na 15 urodziny ale nigdy jej nie dostałam (ale po drodze miałam króliki, chomiki, jednego zająca, żółwia, rybki więc jakoś przeżyłam Rotfl ). Jeże są super! Kilku moich znajomych ma jeże, w sumie nawet moja Mama jako dzieciak miała jeża dlatego nie wydaje mi się to bardzo abstrakcyjne zwierzątko Kotek chociaż sama wolałabym szopa pracza (można je w Polsce kupić z hodowli dość oswojone) Buźki

Miałem kiedyś w domu jeża, ale tylko jeden dzień no i był dziki Rotfl coś mu dolegało o ile pamiętam, ale wrócił do natury podreperowany na zdrowiu; nie wiedziałem, że ludzie hodują jeże, a tym bardziej szopy pracze! Szok

LeCaro, kolejny warsztat należy do Ciebie (mam nadzieję, że wiesz Rotfl).
Odpowiedz
#58

Gratulacje zwycięzcom.. Oklaski .A mnie Głupiec pokazał małego pieska... Kotek .trudno by mi było o inną interpretację. Uśmiech
Dziękuje Luks za ćwiczenia Oklaski

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#59

Luks, właśnie nie wiedziałam - dopiero poranna cisza mnie oświeciła Uśmiech
To ja zaraz idę wymyślać...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#60

..dzięki za warsztat Kwiatek =świetne ćwiczenie Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#61

Luks napisał(a):
Afercia napisał(a):LeCaro gratulacje Oklaski Oklaski Oklaski Oklaski

Dzięki Łukasz za kapitalny warsztat Kotek rodzice obiecali mi świnkę morską jak miałam 5 lat na 15 urodziny ale nigdy jej nie dostałam (ale po drodze miałam króliki, chomiki, jednego zająca, żółwia, rybki więc jakoś przeżyłam Rotfl ). Jeże są super! Kilku moich znajomych ma jeże, w sumie nawet moja Mama jako dzieciak miała jeża dlatego nie wydaje mi się to bardzo abstrakcyjne zwierzątko Kotek chociaż sama wolałabym szopa pracza (można je w Polsce kupić z hodowli dość oswojone) Buźki

Miałem kiedyś w domu jeża, ale tylko jeden dzień no i był dziki Rotfl coś mu dolegało o ile pamiętam, ale wrócił do natury podreperowany na zdrowiu; nie wiedziałem, że ludzie hodują jeże, a tym bardziej szopy pracze! Szok

LeCaro, kolejny warsztat należy do Ciebie (mam nadzieję, że wiesz Rotfl).


To polecam Szopa Zenka na youtube - zakochałam się w nim ^^ <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=Xd2V-__RJvg">https://www.youtube.com/watch?v=Xd2V-__RJvg</a><!-- m -->

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#62

Afercia napisał(a):To polecam Szopa Zenka na youtube - zakochałam się w nim ^^ <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=Xd2V-__RJvg">https://www.youtube.com/watch?v=Xd2V-__RJvg</a><!-- m -->
Rewelacyjny Rotfl
i inteligentny; sam by wyszedł na spacer 8-) tylko czy by wrócił.... w końcu jednak coś dzikiego w nim zostało
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości