Równe godziny na zegarze
#23

Ja sama do końca nie wiem jak to jest z tymi godzinami. Zdarza mi się widzieć ''urodziny godziny'', a następnie otrzymuję od kogoś wiadomość, telefon itp. Nie sądzę jednak by miały one coś wspólnego z miłością, ale kto wie Uśmiech Myślę, że też zwracając uwagę na te nietypowe godziny nasz mózg automatycznie sobie koduje kiedy znowu spojrzeć na zegarek by je ujrzeć.
Odpowiedz
#24

Joanno czy mogłabyś mi sprawdzić liczby 7 oraz 21. Zwykle gdy spojrzę na zegarek to widzę XY:07 lub XY:21. Nurtuje mnie to od kilku lat.
Odpowiedz
#25

Opis liczb z książki Doreen Virtue " Anielskie Liczby"

7 - jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy Twoje oczekiwania. Liczba 7 jest znakiem, który mówi ze Boska magia wspiera Cię i otwiera podwoje szansy.

21- Twój optymizm jest zagwarantowany. Za kulisami w tym momencie aniołowie działają w Twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich działania wypowiadając pozytywne afirmacje i wierząc Twoje marzenie już się ukazuje.
Odpowiedz
#26

Bardzo Ci dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#27

Joano miałaś rację,bardzo fajnie jest wszystko opisane w tej książce. Praktycznie codziennie w niej siedzę bo cały czas mnie te równe godziny prześladują,i każde przesłanie praktycznie dotyczy bym myślała pozytywnie bo moje myśli,marzenia niedługo się spełnią Uśmiech

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#28

Ewa839 autorka nawet zaleca nosić książkę w torebce Uśmiech By na bieżąco sprawdzać przesłania.
Zawsze miłe, pozytywne i często zadziwiająco trafne. Coś w tym jest...
Odpowiedz
#29

No i się sprawdziło!!!! Bardzo chciałam mieć dzidziusia i się udało Oczko właśnie oczekuje na mojego synka....

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#30

ewa839, Gratulacje. Uśmiech
Odpowiedz
#31

Super ! Ja rowniez Gratuluje Uśmiech!

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#32

Dziękuje bardzo Oczko

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#33

Joano a godziny 14:14 , 15:15 , 16;16 co oznaczają?
Widze je codziennie od jakis paru miesiecy.
Nie ma dnia bym nie zobaczyla tych godzin, niezaleznie co robie zawsze wtedy musze spojrzec sie na zegarek.
Ciekawa jestem co Aniołowie chcą mi przekazac.
Odpowiedz
#34

Olenaa podaję znaczenie tych liczb wg Doreen Virtue " Anielskie liczby"

14- zawierz aniołom, aby pomogły Ci zachować pozytywne nastawienie. Twoja postawa dzięki temu będzie optymistyczna i pogodna.
15- podczas gdy doświadczasz zmian w swoim życiu bądź pozytywna. Twoje optymistyczne myśli pomagają Ci ukazać najlepsze rezultaty w związku z owymi zmianami.
16- Twoje słowa to magiczne afirmacje, które przyciągają do Ciebie te rzeczy o których mówisz i myślisz. Bądź świadoma swoich słów i myśli.
Odpowiedz
#35

Bardzo dziekuje ;*
Odpowiedz
#36

A ja ostatnio często trafiałam na godzinę 22:22. Czy ktoś wie co to oznacza?
Odpowiedz
#37

22 - Aniołowie widzą pozytywne wyniki twoich modlitw. Chcą abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny. Anioły pilnie nawołują aby „wierzyć”! .
Odpowiedz
#38

Coraz częściej zerkając w zegarek widzę godzinę 11.11 , 12.12, 17.17 itp. od jakiegoś czasu zdarza się, że nawet kilka razy dziennie mi się te godziny trafiają. Czy to prawda, że gdy spojrzy się na taką godzinę to znaczy, że ktoś o nas pomyślał ?


Przejrzyj Forum i pisz we właściwych działach, watkach...
Zapoznaj się z tym co już na ten temat napisaliśmy...
Moderator Krystyna
Odpowiedz
#39

Kuna Mona podam Ci znaczenia tych liczb wg Doreen Virtue, z jej książki " Anielskie liczby"

11- Bądź pozytywna. Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc jeśli chcesz sobie zapewnić pozytywne rezultaty, skoncentruj się na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

12- Myśl pozytywnie o przyszłości, gdyż to o czym myślisz, oddziałuję na nią. To jest przesłanie, aby natchnąć twoją wiarę i nadzieję siłą, ponieważ są one teraz decydującymi czynnikami. 

17- Aniołowie pochwalają Cię za bycie pozytywną i optymistyczną. Mówią, że twój optymizm jest gwarantowany, gdyż twoje afirmacyjne myśli spełniają się. Oby tak dalej, gdyż jesteś na dobrej drodze.
Odpowiedz
#40

Dziękuję za wyjaśnienie, coś w tym musi być chyba. Pozdrawiam i ściskam mocno oraz dziękuje za poświęcony czas  Buźki
Odpowiedz
#41

Ja też od kilku lat mam coś takiego... nie że czekam albo co chwila patrzę na telefon... po prostu popatrzę, albo ktoś zadzwoni/napisze o godz. 12:12 na przykład... Idę do kuchni i na wyświetlaczu na kuchence 22:22...
Czasem jest kumulacja tegoż, zdarzyło mi się widzieć WSZYSTKIE takie godziny odkąd wstałem (09:09), aż do godziny, gdy później usnąłem(02:02).
Odpowiedz
#42

Coraz częściej pokazuje mi się godzina 13:13 Czy ktoś może mi napisać co to znaczy?
Odpowiedz
#43

Znajdź radość w sobie, tu gdzie jesteś.Ta radość spali twój ból.
Odpowiedz
#44

Ja też to mam, widzę często równe godziny typu 12:12, od wielu lat.
Od dawna też szukałem wyjaśnienia tego zjawiska, najpierw ezoterycznego czy coś w tym klimacie. Nic nie znalazłem.
Myślę, że jednak nie ma w tym nic ezoterycznego. Sporo się ostatnimi laty nauczyłem o psychologii, budowie mózgu, neurologii itp. Generalnie jak funkcjonuje nasz mózg.
Z tego wszystkiego złożyłem pewne fakty i sądzę, że postrzeganie równych godzin, to efekt działania naszego umysłu.

Po pierwsze nasze ciała są dosyć symetryczne i generalnie ludzie lubią symetrię, co już w starożytności zostało zauważone.
Po drugie nasze oczy widzą o wiele więcej niż nam się wydaje. W mózgu mamy takie filtry, które nie przepuszczają do świadomości aktualnie nieistotnych rzeczy. Podobno do świadomości dociera zaledwie 10% tego co widzimy, aby się nie rozpraszać i ogólnie oszczędność energii mózgu.
Zatem, jeżeli są jakieś zegarki w pobliżu, to w zasadzie prawie cały czas widzimy te cyfry, która jest godzina. W każdym razie bardzo często,widzimy ale nie zauważamy świadomie.
Dopiero jak wystąpi symetria, para typu 12:12 nasza podświadomość zwraca na to uwagę i wrzeszczy: o patrz! 13:13 !

Nie mam pewności na 100% że to ten mechanizm, ale od kiedy to sobie uświadomiłem znacznie rzadziej widzę 11:11, ale zdarza się  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości