Warsztat 73 - Powrót do przeszłości
#23

Czarodziejko - SZOK Szok
Naprawdę myślałam, że dobrze wywróżyły osoby, które mówiły raczej o podjęciu pracy, to wydawało mi się najbardziej logiczne - choć ja miałam inne przeczucia... i okazało się, że słusznie Uśmiech
Bardzo dziękuję za gratulacje i... no cóż teraz pomyślę nad następnym warsztacikiem Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

..super sprawa z tym tancem, moje uznanie.. Buźki
..gratulacje LeCaro! osz Ty babo, pedzisz jak wicher Buziak Oklaski
..dziekuje za warsztat i gratulacje dla wszysttkich uczesnikow! Oklaski
Odpowiedz
#25

Myślę,że poszło nam całkiem nieźleUśmiech Dziękuję dziewczyny Uśmiech
Odpowiedz
#26

Myślę,że poszło nam całkiem nieźleUśmiech Dziękuję dziewczyny Uśmiech
Odpowiedz
#27

Kurczę...król denarów i pustelnik z tańcem mi by się nie skojarzyły nigdy...może dlatego, że Bronka inny rodzaj tańca uprawia :text-thankyouyellow:
A tak serio to księżyc i 7 denarów ponoć ciążowe karty , nie brałam pod uwagę w tę mańke.
Bądź co badź gratuluje warsztatu i dużej frekwencji Oczko Buźki Buźki
Odpowiedz
#28

Bronka napisał(a):Kurczę...król denarów i pustelnik z tańcem mi by się nie skojarzyły nigdy...może dlatego, że Bronka inny rodzaj tańca uprawia :text-thankyouyellow:

No właśnie zdziwiłam się, że Ci takie karty wyszły, a jaką masz talię, jak wyglądają? Ciekawi mnie, co mogą mieć wspólnego...
Odpowiedz
#29

Dziękuję za super warsztat Kwiatek Gratulacje Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#30

Dzięki za warsztat. Czegoś się znowu nauczyłam. Gratulacje dla zwycięzcy Kwiatek
Odpowiedz
#31

Z tej korzystałam...
ale mam już nową dzisiaj przysłali Hura Hura ten pustelnik...mówisz że to japoński taniec w tych ich kimonach...to może i jakieś podobieństwo na siłę by znaleźć .... Bezradny
Odpowiedz
#32

Bronka napisał(a):Z tej korzystałam...
ale mam już nową dzisiaj przysłali Hura Hura ten pustelnik...mówisz że to japoński taniec w tych ich kimonach...to może i jakieś podobieństwo na siłę by znaleźć .... Bezradny

No rzeczywiście trudno by się było domyślić... Ale wiesz, i ten Pustelnik, i król trzymają w rękach glob - może to wskazywało na egzotyczny charakter tańca? Uśmiech
No a Pustelnik, przyznaję, nawet ma pozę podobną do niektórych figur w moich tańcach, ale raczej nie mogłaś tego wiedzieć Oczko

A jaką masz nową talię? Rotfl
Odpowiedz
#33

Initiatory of golden dawn...siedziałam pół dnia i byłam gotowa zamówić wszystkie, które mi się podobały....ale potem pomyślałam, że jeden wielki chaos powstanie w mojej głowie jak zacznę wszystkie rozkminiać (no i podliczyłam, że musiałabym głodować do końca miesiąca Zawstydzony )
....wiec co...a więc rozłożyłam karty na każdą talię Rotfl Rotfl i na tą najlepsze mi wyszły...chociaż 78 Doors bardzo fajne, ale jeszcze nie teraz Bezradny
A wracając do warsztatu...teraz tak sobie myślę czy ten taniec to się z dworu cesarza nie wywodzi...bo ten król denarów taki rozwalony siedzi i ogląda jak one tańczą Oklaski
Odpowiedz
#34

no wypisz wymaluj ten król Rotfl tylko kto by na to wpadł
Odpowiedz
#35

Hmmm, no raczej nie wywodzi się, bo ten taniec ma korzenie w teatrze kabuki, czyli mieszczańskim, do tego z chińskim cesarzem niewiele ma wspólnego...
No nie wiem, czemu Ci ten król wypadł, może rzeczywiście chodziło o kimona Oczko
Odpowiedz
#36

Aha Uśmiech no to już nie wiem nic Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#37

A właśnie, przecież to król MONET, a więc bogacz jakich mało! A mieszczanie byli w czasach rozkwitu teatru kabuki bardzo bogaci Rotfl (dużo bogatsi od samurajów). Że nie wspomnę o tym, ile kasy muszą mieć ci, których stać na bankiet w towarzystwie gejsz Oczko
Odpowiedz
#38

A więc tarot jak zwykle przecenił moje zdolności intelektualne i mylnie przyjął, że mam jakiekolwiek pojęcie o japońskiej kulturze Rotfl dzięki Czarodziejko zawsze o krok do przodu Oczko
Odpowiedz
#39

A więc tarot jak zwykle przecenił moje zdolności intelektualne i mylnie przyjął, że mam jakiekolwiek pojęcie o japońskiej kulturze

Lol Rotfl Rotfl

Przepraszam, że się wcięłam, nie biorąc udziału w warsztacie, ale niemal oplułam ekran ze śmiechu. Bronko, Twoje słowa chyba sobie zapiszę jako motto niejednoznacznych rozkładów Rotfl Celność Twojego spostrzeżenia jest urzekająca :mrgreen:

Gratulacje LeCaro oraz gratulacje dla wszystkich pozostałych uczestników!
Odpowiedz
#40

Rotfl Rotfl na coś trzeba zgonić Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości