Warsztat 78 - Warsztat "Bo" na wesoło
#23

Nie wierze Rotfl
Rozkład robiony "na kolanie", a wyniku nie doczekałam, bo zasnęłam. Tymbardziej miła niespodzianka Muza
Nowa talia zdecydowanie bardziej czytelna, każdemu polecam co jakiś czas zmienić..
Gratuluje wszystkim Kwiatek i już dzisiaj wieczorem zapraszam na nowy warsztat Oczko
Odpowiedz
#24

LeCaro dzięki za warsztat, świetne historie Rotfl Jakie to interesujące, że najpierw nam się ktoś nie podoba i jest bleh a potem dziwnym trafem się z tą osobą chajtamy Język ale wiesz, coś w tym jest - właśnie tak to się zwykle zaczyna... miłość to pokrętne uczucie.

Gratulacje dla Bronki Hura Oklaski

Matko... sugestie moich kart były 100%-owo nietrafione, albo ja nie miałem do nich głowy - trzeba będzie się policzyć Paluszkiem
Odpowiedz
#25

Buziak LeCaro bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w zabawie,no cóż nie poszło mi najlepiej...niestety,ale to już inna bajka Uśmiech Gratulacje dla Bronki
Odpowiedz
#26

Fajny warsztat...gratulacje dla zwyciężczyni Kwiatek
Odpowiedz
#27

Jeszcze raz Wam dziękuję - cieszę się, że mieliście dobrą zabawę przy zgadywaniu Buźki

Luks - tylko nie rób biednym karciątkom krzywdy Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#28

..po raz kolejny z przyjemnoscia bralam udzial w Twoim warsztacie LeCaro.. Hejka super historie, swietnie napisane i opowiedziane..gratuluje zwyciezczyni, bardzo sie ciesze z wygranej Bronki, do przodu kochana.. Buziak
Odpowiedz
#29

Dziękuje Poranna Ciszo Buziak w takim razie zapraszam na nowy warsztat Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości