Ghetto Tarot
#23

barbara40 napisał(a):aczkolwiek proszę byś zrozumiała, iż sądzę, że wszelkie wypowiedzi, które są tu podane lub będą w późniejszym czasie, wcale nie są niedorzeczne czy też głupie, napisałam krótki wpis o swoich odczuciach związanych z tą talią, nie sądziłam, że to się przerodzi w taką niepotrzebną dyskusję. Przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłam swoją wypowiedzią, nie to było moim celem.

Barbaro, absolutnie nie uważam żeby czyjakolwiek wypowiedź - w tym oczywiście Twoja - w tym temacie była niedorzeczna, bądź głupia, nawet tak nie myśl - jest wprost przeciwnie, bardzo sobie cenię Twoje opinie. Jeżeli tak to odebrałaś to bardzo Cię przepraszam, w ogóle nie miałam takiej intencji. Smutny
Pokazała się na rynku nowa talia, dość kontrowersyjna i dyskutujemy tu o niej... Ponieważ wyraziłaś dość radykalne zdanie że talia jest kiczowata, a ja tak nie uważam, więc podjęłam z Tobą polemikę. Wydawało mi się że nie ma w tym nic złego... ale widać Cię uraziłam, za co jeszcze raz cię przepraszam. Kwiatek Ja jestem przyzwyczajona do takich dyskusji, przez co niestety zdarza mi się zagalopować i zapomnieć że nie wszyscy takie dyskusje lubią. Biję się w pierś i już się zamykam. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

Muszę przyznać, iż dużo jest w tym mojej winy, powinnam była od samego początku sprecyzować dokładniej co mam na myśli wypowiadając się w tym temacie, nie tylko bazować na czyjeś wypowiedzi sądząc, iż będę zrozumiana. Nie ma sprawy Jednorożec LeCaro do tego służą konstruktywne rozmowy, wniosek jeden, ty masz inny punkt widzenia w tej sprawie, ja inny, ja tylko mogę uszanować twoje zdanie, to nie musi doprowadzać do sytuacji, w której miałybyśmy być skłócone.Nie czuję do ciebie żalu i mam nadzieję, ze ty również nie. Pozdrawiam cię serdecznie Kwiatek Buziak
Odpowiedz
#25

Basiu - dziękuję Ci... Oczywiście że nie ma mowy o jakimkolwiek żalu do Ciebie.  Uśmiech Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości